AVILOG POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o AVILOG POLSKA SP. Z O.O.

Driver Nowy wpis

W oddziale Koryta odkąt jest Pan Tomasz wiele się zmieniło na plus. Bardzo dobry kontakt z kierowcami, dobre zarządzanie czasem pracy zna się na robocie. Dużo pracy oddział w rozwoju kto mądrzejszy ten wie że takie miejsce jest przyszłościowe. Wiem jak jest W kilku miejscach u lokalnych pseudo przewoźników co nie wiedzą co to czas pracy kierowcy i dodatkowo chcą żeby pracować za grosze. Tutaj można zdobyć uprawnienia, doceniają ludzi uczciwych którzy chcą pracować.

Szukam pracy jako kierowca Nowy wpis

Jak faktycznie pracuje się w avilog? 99% jest negatywnych komentarzy przez co daje mi to sporo do myślenia. Mam oddział niedaleko miejsca zamieszkania i widzę że ogłoszenie o pracę wisi cały czas. Mało tego firma szuka kierowców z Ukrainy do pracy. Taka rotacja czy tak fatalne warunki że miejscowi nie chcą pracować? Kierownik z którym rozmawiałam słychać było że jest nowy i przekonujacy nie był do konca, chyba że bardziej zależy im na pracownikach z Ukrainy niż na rodakach. Dlatego napisałam wiadomość tutaj aby dowiedziec się coś wiecej. Bo nie jest sztuką podjąć na parę tyg pracę i ją zmieniać, nie na tym rzecz polega bo jak każdy szukam w miarę stałego zatrudnienia. No i jak wygląda od środka transport kurczaka? Dam radę jako kobieta? W ogłoszeniu mowy nie było o wózku widłowym a podczas rozmowy już tak. Jakieś 3 kołowe? Nawet nie uzyskałam dokładnej nazwy aby sprawdzić jak ten wózek dokładnie wygląda. Prośba o małą pomoc i wiecej informacji odnośnie transportu kurczaka. Pozdrawiam

Mam pytanie, obecnie szukam pracy 3 oddziały w mojej okolicy wystawiają ogłoszenia o prace dla kierowcy: Lipce, Koziolki i Tomaszów Maz, który oddział najlepiej wybrać aby nie robic samych 15 I 9 godzin pauzy, odpocząć i aby biuro było w porządku w stosunku do kierowcy

Pracownik Nowy wpis
@123

Tomaszów Mazowiecki.

Stefciu Nowy wpis
@123

W takim razie odpuść i szukaj innej firmy. W tej jedynym plusem jest całość składek za to co zarobiasz. Na tym się kończy jakiś plus w tej firmie. Sorry, idzie jeszcze paliwo skroić ????

Aaaaa

Ta firma to porażka

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w AVILOG POLSKA SP. Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Szofier

Czytam te opinie i nic nie rozumiem. Kolega teraz mówił że sporo kierowców którzy się wcześniej zwolnili wróciło do firmy. Więc skoro tak źle to dlaczego wracają? Może ktoś udzielić konkretnej informacji?

Kierowiec
@Szofier

pewnie że wracaja. Zwalniają się idą do innych i za 3-4 miesiące są spowrotem. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, czasto lepiej jezdzić w nocy po kury niż stać dzień czy dwa pod magazynem za darmo. każdy jak proponuje robotę obiecuje nie wiadomo co, pozniej okazuje się ze umowa na najnizsza, urlop płatny 500 czy 600zł a zwolnienie nie istnieje. kazdy narzeka na ten avilog a jednak kierowcy są i pracują, płacic na czas płacą, robota jest zima czy lato i sprzet nowy a nie milion przebiegu

Co jaki czas w AVILOG POLSKA SP. Z O.O. można ubiegać się o podwyżkę?

Kierowca

Przy co miesięcznym wynagrodzeniu, ja bym się ubiegał raz w miesiącu o podwyżkę.

Avilog

Biuro wogole nie szanuje pracownika tylko są mili jak czegoś chcą zebys 15h codziennie robił a ten głupi Marcinek z koryt to już totalne (usunięte przez administratora) zero pojęcia o byciu kierownikiem.

@Avilog

Bardzo konstruktywna opinia dzięki której inne osoby mogą dowiedzieć się więcej na temat działania tej firmy, nawiasem mówiąc to ten głupi Marcinek z koryt od 3 miesięcy nie jest kierownikiem wiec przydała by Ci się aktualizacja informacji o firmie.

Scania

Pytanie czy chore drzewo może rodzić zdrowe owoce? Jeżeli firma ma przyciągać ludzi to dużo pracy i refleksji przed nimi. Szacunek Bezpieczeństwo powinno mieć wyryte w motcie firmy - proszę mieć na uwadze że praca jest w ciężki warunkach i nie każdy się nadaj mają świadomość tego co się robi ( przewóz zwierząt na ubój ) poza tym uprawnienia wymagane od przyszłych kandydatów ma swoje progi wynagrodzenia i nie może być tak że gość na magazynie lepiej wygląda BHP i zarabia. Jakie pieniądze tacy ludzie a kierowcy na drzewach nie rosną, konkurencja duża a firma opiera się na rolnikach a i ich jest jakiś limit biorąc pod uwagę że masę ludzi się przewinęło i nie sztuką jest nękać tych co pozostali bo i oni odejdą. Wszędzie brakuje kierowców i firmy się prześcigają w ofertach socjalnych, dodatkach motywacyjnych, szkoleniach, nagrodach itd. Na chwilę dużo pracy nad tym jadem który płynie w żyłach tej firmy tak by była zdrowa. Byłem i to wszystko co piszą jest prawdą obecnie inna firma inny świat - póki co NIE POLECA!!!

Iron Man Sanepid

Czystość - auta brudne w środku aż wszystko się klei, mycie, pranie tapicerki kosztuje 150zł a żeby to zrozumieć to tak jakby 5 chłopa te same majtki przez pół roku nosili nie piorąc na przemian jeden daje drugiemu, jak sobie wyobrazić to aż chce się ........ . Czarna woda po praniu murowana. Trochę chęci dla kierownictwa!!!

Właściciel Firmy Transportowej

Czytam co kierowcy piszą bo trzeba zrozumieć drugiego człowiek - uważam że brakuje prostych zmian które będą żelazne i nie będzie łamana dla równych i równiejszych. Przede wszystkim szacunek dla drugiego człowiek - inaczej się rozmawia na osobności a inaczej w jakimś pomieszczeniu socjalnym gdzie wszyscy słyszą rozmowę wiem że dla wielu jest to oczywiste ale jak się czyta wypowiedzi okazuje się że nie dla wszystkich. Po drugie kultura osobista dla wszystkich pracowników. W mojej firmie pracownik ma rozmowę jeżeli nie zadbał o swoje bezpieczeństwo a nie jak czytam musi się prosić lub nie otrzymuję podstawowych środków BHP. Szkolenia szkolenia jeszcze raz szkolenia - podniesienie samooceny pracownika i jego umiejętności pozwala na wysokim poziomie reprezentować firmę. Ważne jest ustalenie systemu pracy np. Microsoft skrócił z pięciu dni pracy na cztery i spowodowało to większą wydajności niż praca przez pięć dni. Zmęczony pracownik i nie szanowany nie będzie budował dobrych relacji w pracy i po jakimś czasie odejdzie. Uważam że 12 godzin pracy i 12 godzin wolnego dla kierowców w transporcie tego typu byłoby dobrym rozwiązanie, dyżury co drugi weekend jeżeli praca tego wymaga i rodzi się stabilizacja. Jasno określony grafik to dobry fundament na sukces. Nie łamać ustalonych zasad nie kombinować - zasady muszą być proste i przestrzegane - urlop to urlop - wolny czas z rodziną - szanowanie prywatności i odpowiednie wynagrodzenie. Przepis na sukces nie musi być trudny. Pozdrawiam wszystkich pracodawców którzy pochylają się nad drugim człowiekiem!!!

Były Koryta Daszyna

Oddział Koryta - w innych firmach już przypominam że na kraju płacą 5000zł netto i weekendy są wolne Amazon oferuje 350zł netto dniówki dla kierowcy zawodowego a w firmie o której mowa to kieruje się mottem " zero życia ", jazda po nocach zero szacunku dla życia prywatnego drugiego człowieka, ludzie opamiętajcie się wymagania firmy - Operator Wózka Jezdniowego, Kierowca Zawodowy, Księgowy, Informatyk, mechanik specjalista - praca nocki w ciężkich warunkach transport do uboju żywych zwierząt, brak odzieży roboczych związanych ze specyfika pracy, telefon dzwoni nie ważne że masz odpoczynek po 14 godzinach pracy po nocy i na drugi dzień też nocka, po pauzie 9h dalej w drogę i dziwią się że ludzie się zwalniają bo kasa śmiech, brak logistyki, ściąganie ludzi z urlopów, brak konkretów np. co 2 weekend wolny bałagan odbijający się na ludziach. Zero motywacji do pracy, dodatków, nagród dla tych co się starają. Klasyk Polski Firm wdrażanie pomysłów destrukcyjnych na dłuższą metę, są jakieś zasady po to żeby ludzie byli zadowolenie z pracy a nie żeby praca była dla nich udręką i gdzie nie można nic zaplanować ani wizyty u lekarza ani urlopu bo cię ściągną. To na magazynie dostajesz odzież roboczą, i po nocy dzień wolnego!!!. Innymi słowy ktoś kiedyś powiedział jak zatrudniają przyjaciół ze wschodniej granicy to swoich nie szanują. I taka jest prawda zero odpowiedniego szkolenia na stanowiska a później wymagania. Normy i przepisy BHP są tylko na papierze a w rzeczywistości nie ma czasu i środków by ich przestrzegać a jak coś się stanie to spychologia. Żyją w przekonaniu że ty jesteś dla pracy a nie praca dla Ciebie!!! Nie polecam!!!

Nie polecam, nie przestrzegany czas pracy kierowcy. Nie przestrzegane żadne regulaminy. Cel jest tylko jeden. Przywiezc drob za wszelką cenę i wykorzystać do tego tych, którzy jeszcze tam pracują.po 15h pracy na karcie musisz zostać zrobić inne rzeczy - myjesz auta, przeprowadzasz je po placu a czas odpoczynku liczy Ci El Luciano od momentu wyciągnięcia karty. Niby codzienne powroty do domu ale tylko po to żeby się wyspać, w międzyczasie cały czas czuwając z telefonem w ręku na smsa z informacją o wyjeździe. Może ten związek który teraz jest w Korytach coś zmieni i wprowadzi normalne warunki pracy.

Robert

Kto zna avilog ten się w cyrku nie śmieje. Jednego dnia dwa załadunki w deszczu innego idziesz o północy do pracy na 4 godziny i masz 80 zł za nockę! Najniższa na umowie a za urlop płacone grosze. Kierownictwo szanują tylko jak coś potrzebują a w innym wypadku kierowcow traktują jak najgorsze zło. Spróbuj nie zgodzić się na przyjście i mycie aut a z automatu na drugi dzień masz najgorsze kursy. Siedlce Koryta Tomaszów jeden (usunięte przez administratora) Zarobki owszem jest możliwość zarobienia 4 tysięcy ale trzeba się przygotować na brak wolnych niedziel, świąt i wyrobienia z 50 nadgodzin wtedy moze 4000 będzie jeśli niczego nie utną albo nie odciągną bo przecież catering kosztuje a dla pracownikowi nawet ubezpieczenia nie zaproponują a co dopiero zainwestować w auta. Nie polecam.

Yeti
@Robert

Jak niema nawet 4 z przodu to po cholere się tam zatrudnianie w ogóle. Trochę szacunku miejcie do siebie. Za 3 z hakiem to się idzie do zakładu na 8h od po do pt i dziękuję.

obserwator

Ta firma miałaby rację bytu, gdyby każdy wykonywał swoja prace dobrze, niestety jest coraz więcej osób, które by chciały mieć zawsze najlepsze trasy, najmniej się narobić i najwięcej zarobić. Niestety w sytuacji kiedy trasy są rożne a zleceniodawca niestabilny i często zmienia swoje plany nie ma możliwości, żeby każdy miał tyle samo. Jestem ciekaw ile ludzie chcieliby zarabiać, żeby chociaż stawiać się na wyznaczoną godzinę do pracy, a nie palić głupa, że no oni nie wiedzieli że mają wyjazd. Lucjan był kretynem jakich mało, doprowadził do sytuacji również beznadziejnej, ale czy ktokolwiek się zastanawia jak to naprawić żeby było dobrze? może warto byłoby spróbować wspólnymi siłami? po wszystkich komentarzach jakie tu przeczytałem, wnioskuję że jest bardzo dużo roszczeniowych osób które pewnie nawet nic od siebie nie proponują. Człowieku masz pomysł jak coś ulepszyć, zmienić na lepsze idź do tego kierownika i mu o tym zwyczajnie powiedz a nie strzępisz ryja, zrzucasz winę na innych, a nie wiesz dokładnie jak wygląda sytuacja od drugiej strony. Naprawdę dużo daje rozmowa, a nie wyzywanie się. Cała ta sytuacja faktycznie wygląda na cyrk, bo wiecznie są organizowane spotkania, które absolutnie nic nie wnoszą. Nie mówię, że w druga stronę sytuacja wygląda inaczej i że kierownictwo wie wszystko najlepiej, ale zachowujecie się tam jak banda rozpieszczonych bachorków i to wszystko widać w tych komentarzach. nie ze wszystkimi trzeba się kolegować, ale szacunku wymaga każdy.

Gnębiony
@obserwator

Każdy z nas kto zatrudniał się w tej firmie miał przedstawione warunki jak wygląda ta praca oraz co należy do jego obowiązków. Nie jest naszą winą że nie szanowaliście pracowników i bardzo duża część z nich odeszła i teraz zmuszacie nas do wszystkich dodatkowych zadań które nie są naszymi obowiązkami. Chcesz to skończ swoją 8 godzinną pracę w biurze i zapieprzaj na ubojni albo na placu. Nikt ci nie będzie tu tyrał po 17 czy 18 godzin na dobę bo chcesz żeby dać coś od siebie dla firmy. Tyle co my dajemy krwi potu i łez to ty sobie nawet nie wyobrażasz. Zatrudniasz kogoś to trzymaj się warunków jakie obiecałeś pracownikom a nie teraz masz pretensje że ktoś nie chce czegoś wykonać. Firma nie daje nic od siebie a wymaga coraz więcej. "Prezes Dyrektor Grzesiu" może pełnić wszystkie dodatkowe funkcje. Doskonale wiecie że większość z nas ma gospodarstwa i w domu też dodatkową pracę. Chcesz to będziemy wykonywać tylko to co nakazuje zawód kierowcy a resztę rób sobie sam. Chcemy pracować w normalnych warunkach za normalne wynagrodzenie a nie cały czas namawianie i zmuszanie do godzin kosztem zdrowia. Śmiech na sali czy 168 godzin w miesiącu czy 300 zawsze po 21zł płacone mimo pracy w soboty i niedziele. 0zł jakichkolwiek dodatków, socjalu i pomocny od firmy która uważa się za międzynarodowa. W Francuskim oddziale kierowców szanują a Polaczków traktujecie jak woły do roboty. O urlopach można też pomarzyć. Dostać praktycznie znikoma szansa bo nie ma ludzi do pracy. Jak ktoś w końcu musi wziąć na żądanie to późnej dajecie kary, mycie aut na ubojni. Czy to jest normalne się pytam?? Rękawiczek nie można się doprosić o butach i strojach do pracy to tylko w ogłoszeniu przeczytać można. Jak już dacie rękawice to przydział na miesiąc, może uda się po 2 tygodniach nowe dostać. Oszczędność gorsza niż u większości prywatnych firm. Tylko ratuje was ten pełen ZUS bo tak to nikogo by już tu nie było. W okolicach Koryt jest taka opinia że już nikt nie chce tu przyjść robić. Samo kierownictwo do tego doprowadziło. Lucjan i EL Lucjano (każdy wie o kim mowa) Powiedz mi jeszcze co to jest za firma w której kierownictwo po wejściu do biura zaczyna rozmowy od (usunięte przez administratora) itp? Wyzywanie, obrażanie części pracowników publicznie tu jest normą. Na niektóre osoby uwzięli się bardzo mocno. Propozycje zmian były zgłaszane, jednak nikt nie będzie tworzył dodatkowych stanowisk pracy (taka była odp), a kierowcy to nie woły robocze od mycia aut na ubojni, napraw, itp. Jeśli nadal nie będziecie nas szanować to w końcu dojdzie do sytuacji że inspekcja pracy weterynaria oraz itd będzie w tej firmie siedziała codziennie. Przewrócimy tą firmę do góry nogami i na pewno kierownictwo polecić pierwsze.

Piskle

AVILOG KORYTA ten oddział to już na nogi nie wstanie, pierw rządził Lucjan którego wkoncu wyje.....teraz rządzi Marcin (EL LUCJANO) ,zachowuje się tak samo jak były kierownik ,atmosfera nie miła, praca za 21 zł w (usunięte przez administratora) ,szału nie ma... Lepiej nie będzie w tej firmie

Były 12

Ta firma była fajna ale rok temu. Praktycznie wszyscy starzy pracownicy z oddziału w Korytach się już zwolnili. Lucjan wprowadza takie rządy że każdy po kilku miesiącach ucieka. Teraz to czepia się już wszystkiego i za wszystko będzie obciążał. Przyjmujesz się do pracy jako kierowca a chcą abyś pracował na innych stanowiskach. Odmówisz to od razu straszą zwolnieniem, dodatkowo potrafią się mścić dając ci cały czas najgorsze trasy. Nowi przychodzą bo pięknie firma słodzi na rozmowie o pracę. Prawda jest zupełnie inna. Dla Avilog Polska liczy się tylko żeby przywieść im kury. Pracownik może być nawet na tydzień, zawsze to jedna osoba więcej do roboty.

Avilog Daszyna.
@Były 12

Dokładnie tak jest jak opisałeś.

Jakie narzędzia pracy zapewnia AVILOG POLSKA SP. Z O.O.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Hehe

Tak jest auto służbowe do jazdy z ubojni na bazę, chyba że jesteś bratem kierownika to wtedy możesz jeździć gdzie chcesz. Dostajesz telefon służbowy i masz fotografować wszystko, następnie wysyłać na grupie Whatsapp. Jesteś bardziej fotografem niż kierowcą.

Mm

Jak można zatrudnić kogoś na stanowisko kierownika transportu osobę która nie ma pojecia na temat transportu moim zdanie nie kompetentne w ogóle pani kierownik z rzeszowa ma swoich przydupasów którzy robią w nocy trasę a w dzień na placu przy samochodach mają urlopy wpisywane i pracują przy autach robią po 350 godzin a inni ledwie 150 jak dzielić pracę to sprawiedliwie a nie tylko (usunięte przez administratora) i jak się nie ma pojęcia o transporcie to radzę i bierze się przydupasów którzy robią w hu ja i innych dla tego chodź troszkę jest potrzebne pojęcie o wszystkim co z transportem związane w nie wyżej (usunięte przez administratora) się ma niż się sra Rzeszów oddział nie polecam totalna porażka kiero i dyspozytor nie kompetentni

Gosc
@Mm

Szanowny kolego jestem ciekawy dlaczego jeszcze tutaj pracujesz jeżeli brak profesjonalizmu i atmosfera jest taka jak opisujesz, myślę że z Twoim doświadczeniem i wielka wiedzą jaka twierdzisz że posiadasz każdy pracodawca przyjmie Cie bez żadnego problemu i będzie całował Cie po rękach za Twoja profesjonalna pomoc która oferujesz, polecam

Mm
@Gosc

Dla tego już w tym obozie nie pracuje i człowiek czuje ze żyje a nie wiecznie przemęczony bo dyspozytor planować nie umie i zamiast na mlotkach się ładować to na odpoczynku a za te 45 i tak ci NIKt nie zapłaci

Zły
@Mm

Ta firma to jakaś kpina. Lucjan wielki kierownik co to się nie zna na swojej pracy . Spedycja tak mila ze aż strach zadzwonić i o coś zapytać. W biurze jakby za karę pracowali. Nie wspomnę o presji jaka na pracownikach wywierają . A do obowiązków kierowcy pełno dodatkowej roboty po godzinach za kółkiem.Nie wspomnę ze bylo to miłe doświadczenie zawodowe.

Były 12
@Zły

Andrzey

I znów zebranie było dużo gadania na placu wynik taki jak zawsze

Kamil
@Andrzey

Widzę że znasz AVILOG POLSKA od środka, powiedz mi takim razie jak kształtuje się tu wynagrodzenie i ile można zarobić na początku pracy w tym miejscu? Czy firma poszukuje też osób bez doświadczenia zawodowego? Czekam na Twój wpis, daj znać koniecznie!

Starszak

Nie polecam. Praca rozliczana za godziny, które są ucinane przez kierownika. Codziennie 45minut lub więcej. Jak nie pilnuje się pracy na mlotkach to jeszcze więcej godzin masz nie zapłacone. Do tego w Korytach jest niby kierownik Lucjan, który telefon to tylko przez przypadek od kierowcy odbiera. Skąd takich C.....ów biorą w tej firmie co nie zna się na pracy i na tym co ma robić. Musi pewnie głęboko w D.....e dyrektorowi pchać. Nawet Ukraina uciekła z tej pracy

@Starszak

Gadasz, pewnie strzała dostałeś i żale wylewasz. Kierownik ciężki facet i nie ma przelewek, wie czego chce i nie zawsze dyskusja z nim jest, ale sprawiedliwy facet bo kilka lat temu tez był driverem i wie o czym gada. Zauważyłem ze jest jesteś ok z nim to on jest ok z tobą. Tez ma ciśnienie i z góry i z ubojni nie ma sie co nastawiać a jak nie leży robota to zawsze można szukać innej!

Zostaw merytoryczną opinię o AVILOG POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w AVILOG POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AVILOG POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVILOG POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AVILOG POLSKA SP. Z O.O.