BNP Paribas

Toruń

Opinie o BNP Paribas

Aneta

@Haker powiesz coś więcej dlaczego tak uważasz? Jakie są mocne strony pracodawcy? Aktualnie poszukują do pracy jako SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ E-LEARNING (UMOWA NA ZASTĘPSTWO). Z ofety pracy wynika, że zapewniają zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo, wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;  możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku, realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów. Może ktoś się zastanawia nad aplikowaniem do BNP Paribas?

Haker

Jeśli chodzi oBNP Paribas to praca radcy prawnego jest super

dare

Kandydowalem do BNP Paribas Securities Services w Warszawie, 1 etap tel.przeszedlem, 2 etap z managerem mojego dzialu przeszedlem, 3 etap z HR odbylem. Po 2 tyg. powiedzieli ze sie odezwa. Po 2 tyg. nic, wiec napisalem, wyslali tylko tepmplate, ze dziekuja i ze niestety. Niepowazni. Moj znajomy o podbnych kwalifikacjach tez byl u nich na rozmowie, po 1 etapie nawet nie zadzwonili. Dodam, ze od kilku lat pracujemy na podobnym stanowisku w duzym banku. Smiem domnimywac ze maja ustawiane stanowiska, bo jak przechodzisz weryfikacje ze swoim managerem to w 99% dostajesz prace. Rekrutowala mnie Pani Malgorzata Korycka

UK

nie polecam

Zostaw opinię o BNP Paribas - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BNP Paribas