olimpic

Gdynia

Opinie o olimpic

zmzk

jak nie prowadzą, jak prowadzą :) Chyba, że oferty pojawiły się niedawno. Szukają doradców handlowych, gdzie oferty są dość konkurencyjne. Wydaje mi się, że prowizja ma szansę tutaj osiągać wysoki próg :)

byłomineło

Chyba cię pogieło człowieku :D [usunięte przez moderatora] jak siemasz coś się zbije lub uszkodzi płacisz z własnej kieszeni 100% oryginału zarobki 1500 na rękę przy pracy 12 h a boss ma życzenie że 30 min pracy ma być dla niego nieodpłatnie jeszcze :D o przerwie zapomnij magazyn [usunięte przez moderatora] kierowcy wiecznie przeładowani i nikt za mandat ci nie odda wiem bo 2 dostałem ;)

solidna,rozwojowa,ludzie pracujacy tam byli strasznie zestresowani,zarobki takie se,praca polegała na składaniu palet z artykułami spożywczymi a pózniej z rozwożeniem na poszczegolne sklepy,nie podobalo mi sie ze szef powiedzial ze mam placic za eksploatacje samochodu

Zostaw opinię o olimpic - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie olimpic