EWMAR

Koszalin

EWMAR

Opinie o EWMAR

Paulina

Na stronie internetowej firmy pojawiło się ogłoszenie o pracę - firma aktualnie poszukuje specjalistów do spraw handlowych i doradztwa technicznego. Wymagania nie są bardzo rozbudowane, wśród nich znajdują się doświadczenie handlowe, wykształcenie techniczne oraz znajomość języka angielskiego. Co myślicie o tej ofercie? Warto aplikować? A może ktoś już to zrobił i może podzielić się swoimi wrażeniami z przebiegu procesu rekrutacyjnego?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w EWMAR?

anonymous

Firma Ewmar Koszalin to jedno oszustwo , nie płacą i nie szanują ludzi . Krętacze od lat

Miro

Jaka jest atmosfera w firmie? Czy warto aplikować? Widzę, że od miesięcy nikt nie pisze ale mam nadzieję, że to się zmieni i otrzymam kilka wskazówek.

Paulina

@miku, podsumowując, uważasz, że pracując w EWMAR można zdobyć cenne doświadczenie? Firma stawia na pracownika i jego rozwój? Ścieżka kariery w firmie jest otwarta?

miku

filip, a co się niedobrego ma dziać / Z tego co wiem to oni przystępują do działania w pierwszym możliwym terminie. Dobrze chociaż że współpaarca może przynieść takie dośwaidzcenie, które potem u innych pracodawców zaprocentuje

kotek

@miro też jestem ciekawych jakie są stawki u nich w firmie i zależy na jakim stanowisku jeszcze tak naprawde. Poza tym wydaje mi się, że w EMWAR nie jest jeszcze tak źle z tą pracą jak w innych firmach niedaleko w regionie. Sam nie wiem czy teraz aplikowac od nich, bo nie podają właśnie żadnej konkretnej kwoty..

miro

jak ta firma w końcu teraz nowsi nazwę, gdzie jej szukać? szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy, jak można opisać atmosferę pracy w firmie oraz kwestie zwiazane z wynagrodzeniem- wypłacalni czy nie i jakie stawki? opłaca sie szukac z nimi kontaktu?

Kio

Czy podejrzenia o niepłaceniu pracownikom są prawdziwe czy wyssane z palca? Przyznam szczerze, że nie rozumiem podejścia pracodawcy, który nie zamierza wynagrodzić ludziom pracy o ile wykonywali ją z czystym sumieniem, rzetelnie i nie sprawiali kłopotów w tym zakresie. W drugą stronę idąc pracodawca pewnie sprawy sądowe ma pozakładane?

?

tej formy nie ma juz jest tess polska i te same walki robi ludziom nie placi dalej

?

ten [usunięte przez moderatora] to dludo nie pociagnie tak duzo ludzi ma na niego nerwa wiekszosc juz wie gdzie mieszka wiec nie dlugo bedzie mial zonka

pier

Wtej chwili [usunięte przez moderatora] na siebie niema nic wszystko jest na teścia wiem że prowadzi firmę TESS POLSKA , jak i też ma coś do powiedzenia w firmie GASTRO SERVICE SYSTEM w koszalinie i jeszcze w paru innych

pytanie

A jak ktoś nie miał niestety umowy, tylko miała być podpisana to są jakieś szanse na należne pieniądze? Proszę o odpowiedź. Chodzi o Szczecin.

informator

Firma w upadłości proszę dzwonic do sądu w koszalinie -sąd rejonowy-wydział upadłości-jest syndyk będzie kasa z funduszu świadczeń z zus

Bogna

czytam to forum i nie mogę się nadziwić jacy jesteście naiwni. Czy chociaż raz przyszło Wam do głowy, że to nie tylko [usunięte przez moderatora] Was okradają, koordynatorzy też swoje biorą i udają waszych przyjaciół. W innych firmach taki koordynator zarabia 2-2,5 tys, tutaj dostają 3,5-4 na umowie, i jeszcze coś po cichu, a do tego z Waszych wypłat, które to przecież oni wypłacają, swoje biorą.

Sztumianka

Takie firmy nie powinny w ogóle istnieć.Zero wiarygodności. Nie dość, że nie płacą pracownikom, to jeszcze naciągają dostawców na kasę. Zasada działania tej firmy: tworzy się zakład na rok, zatrudnia pracowników, nie dając urlopów, i nie wypłaca się ostatnich wynagrodzeń i świadczeń urlopowych, ponieważ z góry zaplanowali, że po roku zwijają żagle. Zostawiają też niezapłacone faktury na setki tysięcy zł. Ogłaszają upadłość i szukaj wiatru w polu.[usunięte przez moderatora]. Tak zrobili w Sztumie. A później odrodzą się, jako inna spółka.

xxx

Ja złożyłem sprawę do inspekcji pracy, ale po niedzieli zamierzam udać się do biura i spotkać z [usunięte przez moderatora], sprawę załatwię po męsku, mój kolega obiecał mi towarzyszyć bo chce wypróbować pewien obrót

Koordynatoriusz

Oj Kornelku - widać ze jesteś podstawiona - A może królowa kadr pod twoim nickiem... Zrozumcie to co już wam weszło w krew nie jest normalne - NIE JEST NORMALNE - jak komuś praca nie pasuje to niech zmieni - jak ktoś nie umie interesów prowadzić uczciwie - to niech interes zamknie !!!

witam. zlozylismy pozew zbiorowy do szczecinskiego inspektoratu pracy w szczecinie przy ulicy pszczelnej 7 przeciwko firmie ewmar. w tej chwili jest nas 15 osob ale sa juz nastepni chetni. nasze dowody sa na tyle mocne ze sprawa zajmie sie koszalinski inspektorat pracy pod nadzorem szczecinskiego, a jesli sprawdzi sie tylko czesc z tych dowodow to sprawa zajmie sie prokuratura. poszukujemy osob chetnych sie do nas przylaczyc, bardzo chetnie osob ze stanowisk kierowniczych. poszukujemy tez nazwiska pani z koszalinskiego inspektoratu pracy, ktora zajmowala sie ewmarem. [usunięte przez moderatora]

fili375

Witam w Szczecinie firma EWMAR nas oszukała zwolniła i nie wypłaciła pieniędzy. Złożyliśmy grupowe zawiadomienie do Okręgowej inspekcji pracy w Szczecinie, o tym fakcie że pracowaliśmy bez umowy, i że nam nie wypłacili wynagrodzenia. Inspekcja pracy ma doprowadzic do tego by zajęła sie tą sprawą prokuratura. Jest nas około 20 osób, jeśli jest jeszcze jakaś osoba oszukana to śmiało proszę się udać do inspekcji i dołaczyć swoją skargę do naszej im wiecej nas tym lepiej. Wrazie pytań można do nas dzwonic pod ten nr. te.790 777 209

fili375

lipna firma

Kolobrzeg__

Takiej rotacji pracowników nie widziałem jeszcze w żadnej firmie. Powodem jest oczywiście nie wypłacanie pensji. Nie jestem i nie byłem pracownikiem ale z kilkadziesiąt razy byłem świadkiem próby dodzwonienia się do kierowników w sprawie wypłat lub umów. UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ

No to jak odpowiednie to konkretnie jakie? Żal się chwalić czy jak?

POLECAM!!!!!!!!!

pracujacy

Stawki są odpowiednie. U nas, na dziale na którym pracuję, nikt nie miał problemów z wypłatą, więc dziwię się, skąd te teksty tutaj.

ciekawski

A jaka jest stawka miesięczna za sprzątanko? Jak to u was jest? Proszę o odpowiedzi. Bo z kazdym pewnie jest różnie.

Zenek

(usunięte przez administratora) jak nie płacą to po (usunięte przez administratora) tam pracujecie, kwity do sądu a nie biadolenie. Wyjazd do Niemiec od 1.05 droga wolna tam u bauera zobaczyta co to praca, dostanieta w euro i będzieta bogaci, a że będzie was (usunięte przez administratora)ł to się przyzwyczita, i jeden łykend w miesiącu w domu.

ludzie nie narzekajcie jeśli coś wam nie pasuje to do sądu, pracowałam w ewmarze ,dostawałam pity i odcinki a co sie okazalo że nawet do zusu nie byłam zgłoszona i nie odprowadzali za mnie żadnych składek i co ide do sądu bo już mam dosyć nerwów

Mazi

Firma Ewmar to (usunięte przez administratora). Zalegaja z moja firmą na kilka tysiecy. Swojim pracownikom płaca 5 zł/h , to był dla mnie szok. Własnie wysyłam przedsadowne wezwanie do zapłaty a jak to nie poskutkuje ide do sadu i wygram.

lklkwaspal

ta firme dac tylko do telewizji albo gazety nagłosnic sprawe moze w tedy by troche sie zastanowili co robia barany

Zostaw opinię o EWMAR - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EWMAR