Opinie o "Kunst Promotion"- Agencja Reklamowa, Siołek i De Virion Sp. jawna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie "Kunst Promotion"- Agencja Reklamowa, Siołek i De Virion Sp. jawna, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w "Kunst Promotion"- Agencja Reklamowa, Siołek i De Virion Sp. jawna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Kunst Promotion"- Agencja Reklamowa, Siołek i De Virion Sp. jawna w Warszawa

Słowa kojarzące się z "Kunst Promotion"- Agencja Reklamowa, Siołek i De Virion Sp. jawna (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w "Kunst Promotion"- Agencja Reklamowa, Siołek i De Virion Sp. jawna: Najbardziej nie podobało mi się w "Kunst Promotion"- Agencja Reklamowa, Siołek i De Virion Sp. jawna:

Zostaw merytoryczną opinię o "Kunst Promotion"- Agencja Reklamowa, Siołek i De Virion Sp. jawna - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

"Kunst Promotion"- Agencja Reklamowa, Siołek i De Virion Sp. jawna
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
"Kunst Promotion"- Agencja Reklamowa, Siołek i De Virion Sp. jawna