Opinie o Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o. w Działdowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o. w Działdowo

Denis

Zwracam się do mieszkańców Działdowa, nawet nie wiecie jak bardzo huta nas truje odkąd produkuje szkło opalowe. Wy niemcy zabierajcie tą technologię do siebie i trujcie swoje dzieci.

Helena

Z tego co widzę od paru dni szukają kogoś na widlaka. Piszą, że wynagrodzenie 3900-5900. Ktoś pracował i by opisał jak z warunkami tu? Ogólnie co trzeba zrobić, żeby prawie szóstkę wykręcić?

@Helena

Jak kierownicy mają po 4 tys zł. Więc na wózku nie ma co liczyć na takie zarobki. Chyba że będzie się pracować po 250 godz

Helena

W sensie, że na tę szóstkę te 250 godzin? Czyli 24 płacą?

Prawdziwy Polak

Huta znajdująca się w Polsce w której rządzą niemcy w dodatku na ulicy Jagiełły. Jagiełło w grobie się przewraca. Zwolniłem się z tej firmy bo nie chcę być na usługach szwabów. Niestety jest tam wielu ludzi którzy tańczą jak niemiec im zagra i jeszcze się cieszą że mają robotę albo że dostaną kilka srebrników premii. Wstyd mi za was, brak wam honoru i godności.

Czy w firmie Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma żadnych szkoleń nie masz co liczyć na jakiekolwiek szkolenia i inwestycje w pracownika. Wcale nie dbają i nie liczą się z ludźmi.

Joanna

Jak to? W jakiś inny sposób jeszcze to jakoś się objawia? Jakichś podwyżek / premii też nie ma?

@Joanna

Ludzi mają za nic. Nie ma żadnego szacunku do pracowników. Ostatnia podwyżka inflacyjna wynosiła 5% oczywiście o ile dobrze się żyje z kierownikiem. Przy inflacji ponad 10%... W ogóle to zarząd wyznaje zasadę że powinno się im dziękować za możliwość pracy... Kiedyś prezes powiedział że najlepszy pracownik nie ma szans na kierownika. Więc i możliwości rozwoju awansu są zablokowane ...

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Key Account Manager w firmie Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
nowy

Cześć. Szukam nowej pracy, moglibyście odpowiedzieć mi na parę pytań? Czy pracuje się nawet w święta? Jak wygląda praca, czy jest dużo noszenia ciężkich rzeczy? Pensja jest minimalna i jak wygląda to z premiami?

Gumiś
@nowy

Tak jest to zakład pracy ciągłej, wszystkie weekendy i święta, praca w systemie 4-ro brygadowym. Praca w zależności gdzie jest oferta - jeżeli na operatora automatów, to nosisz formy i siedzisz w gorącym + pędzlujesz automat i wdychasz całe to świństwo, jeśli na sortownie, to dźwigasz kartony z butelkami. Pensje na start pewnie dadzą Ci minimalną, bo lepsze stawki są dla Olsztyna. W teorii premia zależy od Twojego przełożonego i od wydajności, której nie ma, a z przełożonymi to różnie bywa. Atmosfera coraz gorsza, a o premii to zapomnij...

Sławomir
@Gumiś

To mówisz, że bywa tak, że premii nie ma wcale? Jak często?

Bydlę

Jeśli chcecie pracować w hucie to nie idźcie tylko na elektromechanika na warsztacie linii kontrolno-pomiarowej WLKP. Tzw. dział obciętych palców.

@Bydlę

Brzmi wręcz strasznie. Nie dbają tam o BHP czy o co chodzi?

Janusz
@Joanna

Nowy kierownik o nic nie dba

Młody

W tej firmie młodym pracownikom nie płacą nawet najniższej krajowej. 18,80zł na godzinę, śmiech na sali. Organizacja pracy fatalna. Myślałem że to porządna firma ale bardzo się pomyliłem.

@Młody

Nawet żadnych premii nie dają ani innych benefitów? :O

Toksyczny

Gdy przyjadą niemcy z wizytą to kierownictwo stoi przed nimi na baczność, strasznie się ich boją. TU JEST POLSKA DLA POLAKÓW!!!

Jeremi

Czy tylko narzekać potraficie? Jeśli komuś tak źle zawsze może zmienić firmę ale nie wiem czy znajdzie równie dobrą!

p

Może być gorsza?

Juras
@Jeremi

A ja znalazłem. Nie muszę pracować w hałasie, brudzie, w wysokiej temperaturze, być za popychla i oglądać te fałszywe osoby. Nie polecam.

Ja robiłem 20 lat w hucie i teraz to wiem że żyje, święta w domu jak człowiek

Ivi

No jest kurde ciężko i nieciekawie. Praca wymagająca, a płace szkoda gadać. Ale kiedyś się wszyscy spotkamy i będziemy się z tego śmiać... Np. w LG ;)

Juras
@Ivi

Obiecują premie, a potem nie ma, bo norma nie wyrobiona. Starzy pracownicy rządzą, brak szacunku i kultury osobistej do pracownika. Jednym słowem klika. Nie polecam.

Ivi
@Juras

Wiem, przecież tam jeszcze pracuję. Ale już niedługo mam nadzieję :)

Cześć, widząc taki wpis chciałabym się dowiedzieć konkretnie dlaczego ktoś nie poleca. Nie mogę na tę chwilę za wiele wywnioskować z Twojej wypowiedzi i nie wiem co przyczyniło się do tego, że właśnie takie zdanie masz o pracy w Heinz-Glas Działdowo. Czy możesz wyjaśnić?

maly
@Anna

nie warto za przeproszeniem z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej nawet juz wyplaty w terminie nie ma.

Romcio

Czy ktoś mi może powiedzieć jak wygląda praca na sortowni i jakie są tam warunki? Warto? Czy lepiej szukać czegoś innego?

Fredi

Firma się rozwija, więc z pewnością warto tu pracować a nie narzekać!

@Fredi

To dali go co tu jeszcze robisz

Była
@Fredi

Firma się rozwija oczywiście że tak czy warto pracować oczywiście że nie może dla tych co w biurach siedzą jest ok ale sortowania od której zależy praca wszystkich innych działów jest traktowana po macoszemu niskie zarobki zbyt mało ludzi człowiek musi pracawac za dwóch oszukiwanie w ankietach wysyłanych do Niemiec że to niby Polacy tacy zadowoleni a tu mobbing na każdym kroku w zimę zimno w lato temp ok 50 stopni przy taśmie to nie są dobre warunki pracy zabieraja wszystkie dodatki a sami biorą sobie bezzwrotne zapomogi na wakacje w Egipcie wyzysk i jeszcze raz wyzysk firma się rozwija to prawda tylko robi to kosztem pracowników

Automaciarz
@Była

Tak to wszystko prawda żal mi tych kobitek na kolanach pracuja w pocie czoła w nieludzkich warunkach że one jeszcze to wytrzymują przecież jest ich tak wiele.....

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o tym, jak się pracuje w Heinz. To ciężka praca? Trzeba dużo tam dźwigać?

Jakie wartości są cenione w Heinz Glas Działdowo Sp. z o.o. oraz Heinz Plastic?

Była

Oni cenią tylko dwie ręce i siłę do pracy a odpłacają się najniższą krajową

Są na forum jacyś pracownicy firmy Heinz Glas Działdowo Sp. z o.o. oraz Heinz Plastic? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Byla

Pracowałam dobrych kilka lat na sortowni o te kilka za dużo praca bardzo wyniszczajaca ciężka za te pieniądze nie warta Świątek piątek i niedziela jesteś w pracy zero życia rodzinnego atmosfera w brygadach nie ciekawa boira kogo popadnie cpuny pijaki lewusy a reszta musi za nich pracować ci co trochę znajomości maja tez maja luz albo ci którzy dobrze palca trzymają też zawsze lżejsza robota sie znajdzie płacą najniższa krajowa jak komuś na chleb brak to ok a jak się nie spieszy to lepiej do Lidla lub Biedronki na kasę i więcej zarobi sortowania jest dla twardych kobiet co pracy się nie boja

Zołza
@Byla

Popieram ludzie wredni na maksa plotkary okropne atmosfera tragiczna

Teraz to niech sami robią Pan t., f., g dobrze! jak się ludzi traktuje tak się ma brawo

Jerzy

Nie zgadzam się z niektórymi opiniami. Pewnie zapomnieliście , że do otworzenia fabryki potrzebne były pieniądze, których nikt nie posiadał!!!

Władysław Jagiełło to się pewnie w grobie przewraca, że znowu w Działdowie są Niemcy i to przy ulicy od jego imienia i nazwiska. Działdowo - zamek krzyżacki, "cepeenek", kilka ulic na krzyż, i ta niemiecka fabryka butelek. A no masz polazły Niemcy i na Toruń, a Polacy ich wpuścili. Czy tu już nie ma polskich firm i z kim współpracy podejmować tylko z Niemcami? Kupują nas Niemcy a Polacy im się sprzedają, skandal, bo polski kapitał znika. Powraca germanizacja, no bo co tam, Niemiec choć około 30 lat w Polsce polskiego uczył się nie będzie. Praca w charakterze taniej siły roboczej za mniej niż przewiduje polska ustawa. Dumping ekonomiczny w porównaniu do wynagrodzeń za tą samą pracę w tej samej firmie ale zlokalizowanej za Odrą. Dlaczego w tym kraju pozwala się Niemcom na za dużo. Skandal. Macie merytoryczną opinię.

Bardzo ładnie i trafnie ujęte. Sam sie pod tym podpisuje dodam tylko ze ludzie w tej firmie to jedni drugich by w łyżce wody utopili, panuje tam straszna wrednosc i to Polaków do Polaków.

Gorion

Pierwsze - kiedy pseudomadrale typu Balcerowicz sprzedali banki, jedyną możliwością uzyskania kredytu na rozwój były spółki z obcym kapitałem. Taka była mądrość ówczesnych POLITICO... Teraz służą wyprowadzaniu pieniędzy z kraju, ot taka już ich rola, gdzie Państwo ma oczy????? Ludzie natomiast wszędzie są jednacy, zawsze najbardziej wrednymi będą niedouczeni/one i nygusy obawiając/ce się o wlasne stanowiska. Knują i doły kopią tylko lenie i głąby.

admin

Jeżeli pracowałeś w firmie Heinz Glas Działdowo Sp. z o.o. oraz Heinz Plastic to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o. - Działdowo

• Jak się pracuje w Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o.

Heinz-Glas Działdowo Sp. z o.o.