Opinie o PPHU ALLES w Głowno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPHU ALLES. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU ALLES na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU ALLES w Głowno

Grażyna

Z tego co rozumiem, wynagrodzenie z tego co ostatnio pisaliście było na poziomie najniższej krajowej. Jak to obecnie wygląda? Ile macie netto miesięcznie? Zarobki to główny motywator. Tak jak i atmosfera, jak ja aktualnie oceniacie, jest ok?

@Moona

O co jeszcze prosicie przełożonych i jest to zbywane? Nie potrafię wymyśleć nic innego jak kwestie materialne. Czy pracownicy mają tu dużo więcej obowiązków niż powinni mieć na danym stanowisku pracy? A nadgodziny płatne można wyrobić, może to jest sposób na większą pensję?

Grażyna

Xxx Nowy wpis
@Grażyna

Wynagrodzenie w tej firmie to tylko najniższa krajowa.

Weronika Nowy wpis
@Xxx

I nie ma szans na większą pensję nawet po dłuższym czasie pracy tu? A podczas rekrutacji też nie można negocjować pensji?

Moona Nowy wpis
@Xxx

Wynagrodzenie to jest jakaś tragedia. Nie polecam ludziom, którzy nie lubią robić z siebie kukiełek (usunięte przez administratora) Teatrzyk na całego. Nie ma z kim rozmawiać, wszelkie prośby są zbywane. Traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora)i mydlenie oczu. Brak doceniania za ciężką pracę. Potrafią tylko stawiać wymagania i wymachiwać palcem. Nie pchajcie się w to.

@Moona

Firma tragiczna, zarządzana (ciężko to tak nazwać) przez osoby nie mające pojęcia, szefowa wieczna migrena juz dawno uciekła i odcieła się od tego co tu się dzieje. W czasie pandemi skorzystali z tarczy antykryzysowej, ucieli wypłaty pracowniką, a szefostwo kupiło sobie auta po ponad 400 tys zł, wypłata jest na czas ale to tylko najniższa krajowa, cieżko zarobic więcej (jak idzie lepiej to ucinają minuty, żeby człowiek mniej zarobił bo za dobrze idzie). Nie wróże przyszłości, pracownicy z doświadczeniem odchodzą, brak chętnych nowych osób. Brak funduszu socjalnego. Tragedia

@Anonim

Bo jeszcze pracuje w tej firmie.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PPHU ALLES?

Aga2771

Dobra atmosfera dla tego zakładu to słowo obce. Zero szacunku dla ludzi, tylko gra pozorów i kupowane tytuły. Wszystko na pokaz. Na zewnątrz ładnie sie prezentuje dopóki nie zajrzy sie do środka. Kiedyś było zupełnie inaczej w tej firmie. Pracuje bo to małe miasto i małe możliwości ale jestem w trakcie szukania pracy.

Emilia
@Aga2771

Słąbo to brzmi... :/ A kto taki wykupił sobie tutaj tytuł, że tak stwierdzasz?

pani_Ann

Pracowałam kilka lat i na początku było normalnie, raz lepiej raz gorzej jak w większości firm. Z biegiem czasu atmosfera w firmie robiła się ciężka do dobrej pracy. Brak jednego rządzącego niby firma rodzinna ale zero podziału kompetencji. Nie wiadomo kogo słuchać bo jedni ważniejsi od drugich.Właścicielka jest fanka jednego dziecka które niekoniecznie zna się na prowadzeniu firmy ale ma wielkie ambicjE. Do władzy bez pojęcia rwie się właśnie młodsza pani szefowa która z góry traktuje wszystkich i uważa się za szefa, konstruktora, projektanta, handlowca i wszystko w jednym . O wszystkim chce decydować tylko decyzji ciężko się doprosić, a prawdziwa szefowa pozwala na ten bałagan. Wzywanie ludxi na dywanik przez panią młodsza za to że szczerze mówią co im się nie podoba i opieprzanie na forum również za to ze popierają inna panią powoduje ze ludzie siedzą cicho i robią co każą. Oni traktują firmę jak piaskownice. W rodzinie widać niezgodę która przenosi się na atmosferę i pracowników. A jak coś się zawali to szukanie winnych w ludziach. Nie docenia się oddanych i kompetentnych pracowników tylko faryzeuszy i tych którymi łatwo manipulować.Jest kilka osób w firmie które manipulują panią starsza która jak wszyscy wiedza jest podatna na wpływy. Powoli wykruszają się kluczowi pracownicy bo nie wytrzymują atmosfery i kiepskich warunków finansowych chociaż pensje są na czas ale dziś to standard w tego poziomu firmach.Rodzina tez sie sypie co widać od długiego czasu a to przenosi sie na firmę. Ludzie którzy mogli coś zmienić sie wycofują. Nie ma tam miejsca na profesjonalizm i specjalistów bo każdy zna się na wszystkim. Brak decyzji, niesłowność i traktowanie ludxi jak przedmioty oczywiście nie wszyscy z rodziny W. są tacy. Nie polecam pracy w tej firmie ludziom którzy cenią siebie, swój czas i fajna atmosferę i chcą się rozwijac, zwłaszcza jeśli do władzy dojdzie państwo młode. Szkoda bo firma miała mozliwosci. Kto pracował lub pracuje w tej firmie to wie o czym mowa.

Sprzedawca

Podczas rozmowy fatalna atmosfera, wymagania ponad miarę a oferta jakby nie znali rynku pracy. Dowiedziałam się też przy okazji, że nie wspierają obecnych pracowników, brak motywacji w postaci premii czy nagród. Proponowane warunki niższe niż w innych miejscach.

Standardowe - ale traktowali mnie bardzo obcesowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
EWA

MASAKRA

@EWA

Powinnaś zdawać sobie sprawę, że takie lakoniczne posty naprawdę są średnio pomocne. Nawet nie wiemy, czy wypowiadasz się jako pracownik czy jako klient firmy PPHU ALLES. To może zechcesz dokładnie powiedzieć, dlaczego masz tak niepochlebne zdanie o tej firmie? Co się stało?

@EWA

A może ktoś opisać prace magazyniera w tej firmie?

Gosia

Sztuczni, zakłamani ludzie, szczególnie jedna bląd-piękność, szefowa i projektantka w jednym???????????????? Najlepszym pracownikiem jest ten, kto donosi i wchodzi w d..ę komu trzeba, no cóż...takie zasady panują w tej "przyjaznej i rodzinnej"firmie???? Najlepsze są święta i Wigilia no i oczywiście koperty z pieniędzmi z Funduszu Świadczeń Socjalnych. Podpisujesz listę na której widnieje kwota 450 zł a w kopercie...niespodzianka ok.280zł ???? A wytlumaczenie szefostwa jest śmieszne...że chcą wszystkim wypłacić tyle samo????????????no na pewno????Mydlą oczy ludzią, no cóż, w takim małym miasteczku trzeba gdzieś pracować . Ale myślę, że karma wraca i kiedyś wyjdą im bokiem te wszystkie matactwa. Wszystkim nowozatrudnionym tam pracownikom życzę wytrwałości , cierpliwości no i czytajcie co podpisujecie????

@Gosia

Forum służy do wyrażania swoich opinii o danej firmie, a nie o konkretnych osobach pracujących w niej. Bardzo proszę też o pisanie w sposób kulturalny i nieobrażający nikogo. Piszesz o benefitach w PPHU ALLES - a czy są jakieś pozapłacowe, typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej?

Maja

Pracujesz w PPHU ALLES? Chętnie usłyszymy jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

sadf

Wydaje mi się, że firma godna uwagi, szczególnie dlatego że problem z nimi nigdy nie było, zawsze ciekawa atmosfera w firmie, poza tym możliwości rozwoju osobistego dzięki szkoleniom no i tyle, no właśnie

kin
@sadf

Chyba żart problemu nie było cha cha

ala

Niby wolne,ale tak naprawdę to ludzie są zmuszani. A wypłaty koszmarne i PANI kooooordynator która traktuje ludzi gorzej niż zwierzęta.

niki

Chyba to nie pisał nikt z pracowników.Albo szaleniec

niki
@niki

Oczywiście to była odpowiedź na post ewy.

ewa

BREDNIE I KŁAMSTWA,LUDZIE CO TAK PISZA PEWNIE JUŻ TAM NIE PRACUJĄ.WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS,STAŁE GODZINY PRACY I UMOWA O PRACE A NIE JAKIEŚ TAM KOMBINOWANIE.SZEFOWA ZAWSZE WYSŁUCHA.ALE JAK SIĘ KOMUŚ NIE CHCE PRACOWAĆ TO POTEM PISZE TAKIE BREDNIE

dokładnie jak mówicie, ja pracuje tak cały czas i tylko ludzi wyzyskują, nie płacą nam wszystkiego na konto a w kopertach obicinają, a sami samochodami nowymi sie rozbijaja

alles

Zgadzam sie z toba, lepiej trzymaac sie od nich z daleka. Zdrowo szurnieta rodzina (o ile rodzina mozna ich nazwac) z niezrownowazonz schizofreniczka na czele.

możesz coś więcej powiedzieć .... na jakim stanowisku pracowałeś itd...

Lepiej trzymac sie od tej firmy z daleka. Wykorzystuja i nie szanuja ludzi, malo placa, robia wieczne problemy z urlopami. Do tego wieczne zmiany decyzji (o ile wogole jakiekolwiek zapadna). Brak slow.

kika

Naj lepiej żeby pracować24 na dobę(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU ALLES - Głowno

• Jak się pracuje w PPHU ALLES?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU ALLES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU ALLES?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPHU ALLES?

Kandydaci do pracy w PPHU ALLES napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPHU ALLES
1.4/5 Na podstawie 10 ocen.

PPHU ALLES