PPHU ALLES

Głowno

Opinie o PPHU ALLES

Maja

Pracujesz w PPHU ALLES? Chętnie usłyszymy jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

sadf

Wydaje mi się, że firma godna uwagi, szczególnie dlatego że problem z nimi nigdy nie było, zawsze ciekawa atmosfera w firmie, poza tym możliwości rozwoju osobistego dzięki szkoleniom no i tyle, no właśnie

ala

Niby wolne,ale tak naprawdę to ludzie są zmuszani. A wypłaty koszmarne i PANI kooooordynator która traktuje ludzi gorzej niż zwierzęta.

ewa

BREDNIE I KŁAMSTWA,LUDZIE CO TAK PISZA PEWNIE JUŻ TAM NIE PRACUJĄ.WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS,STAŁE GODZINY PRACY I UMOWA O PRACE A NIE JAKIEŚ TAM KOMBINOWANIE.SZEFOWA ZAWSZE WYSŁUCHA.ALE JAK SIĘ KOMUŚ NIE CHCE PRACOWAĆ TO POTEM PISZE TAKIE BREDNIE

dokładnie jak mówicie, ja pracuje tak cały czas i tylko ludzi wyzyskują, nie płacą nam wszystkiego na konto a w kopertach obicinają, a sami samochodami nowymi sie rozbijaja

alles

Zgadzam sie z toba, lepiej trzymaac sie od nich z daleka. Zdrowo szurnieta rodzina (o ile rodzina mozna ich nazwac) z niezrownowazonz schizofreniczka na czele.

możesz coś więcej powiedzieć .... na jakim stanowisku pracowałeś itd...

Lepiej trzymac sie od tej firmy z daleka. Wykorzystuja i nie szanuja ludzi, malo placa, robia wieczne problemy z urlopami. Do tego wieczne zmiany decyzji (o ile wogole jakiekolwiek zapadna). Brak slow.

kika
@anonim 26.02.2010 17:21

Naj lepiej żeby pracować24 na dobę(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o PPHU ALLES - Głowno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU ALLES