Wydawnictwo Pomorskie Sp. z o.o.

Tczew

Opinie o Wydawnictwo Pomorskie Sp. z o.o.

w

no skoro praca w wydawnictwie to miło gdybyś interesowała się literaturą @lola :) ale sądze, że nie jest to wymóg konieczny, znowu tez nie przsadzajmy w drugą stronę. A swoją drogą czy poszukują teraz ludzi do wydawnictwa? Bo dawno nie widziałam nowych ofert

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Wydawnictwo Pomorskie Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Wydawnictwo Pomorskie Sp. z o.o. - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Pomorskie Sp. z o.o.