Opinie o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VoornePutten Uitzendbureau B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Blakuja na poczcie aby nie wysłać już żadnej wiadomości o zaległych wypłatach. Kpina a nie biuro. Jak dzwonisz na tel to podnoszą słuchawkę i se możesz dzwonić do usranej śmieci albo odbierze jakiś turas i mówi że nic nie rozumie. (usunięte przez administratora) Patrzą zeby jakieś barany przyjechały i robiły a później im kasy nie wypłaca.

Beata

Masz aplikacje przez którą załatwia się wszystko? P4F ? Każdy problem jaki miałam z mężem rozwiązali ...

Adi6753

Jeśli jesteś osobą cpajaca, spożywająca alko lub inne uzywi lub jesteś niezrównoważony psychiczne to biuro voorne takich potrzebuje. Na takich żerują nie wypłacają pieniędzy przede wszystkim a jak już to na solarisie masz odbite za transport do pracy gdzie kierowca ma przez pół holandi jeździć po ludzi i czekasz nie raz parę godzin na transport do pracy po czym pójdziesz spóźniony do pracy na parę godzin i po robocie dalej czekasz na busa. Śmiech straszny jak można tak ludzi ptaktowac. Chyba że chcesz zostać kierowca to wrota otwarte, zabiorą Ci za czipa 50 e i mandaty non stop przychodzą które Ty płacisz oczywiście.. Nie polecam tam jechać

Klemi
@Adi6753

Tak , masz rację. Nawet w Polsce wykorzystuje się idiotów :) Nie widzę w tej agencji niczego złego. Przyjechałem tu z dziewczyna. Kasa zawsze na czas. Liczę swoje godziny porównuje z solarisem i poki co jest ok. Czekasz na transport ? Pomysł ... Gdybyś zadzwonił wcześniej mówiąc że skończysz np. O 16:00 bus by czekał :) #gdziejestproblem xD

Olxalo

Przyjeżdżasz czekasz w nocy na hotelu z czego rano nie ma kto po Ciebie przyjechać z biura, prosisz, dzwonisz śpisz jak menel do rana na recepcji z tego pracownicy się śmieją ze ludzie tam śpią. Porażka totalna

@Olxalo

To prawda co pan pisze można dzwonić pisać a te (usunięte przez administratora) nic sobie z tego nie robiom

Tom Ek
@Olxalo

Gdzie problem ? Sam się przyznałeś że przyjechałeś gdy biuro jest zamknięte. Do biura przyjeżdża się z rana w ich godzinach pracy. Normalni ludzie myślą i informują biuro o godzinie przyjazdu. Wtedy czeka na Ciebie pokój a recepcja jest powiadomiona że masz przyjechać. Ludzie ... Gdzie wy macie mózgi ???

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w VoornePutten Uitzendbureau B.V.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kolarz

Nie polecam ci tej agenci (usunięte przez administratora) obiecujom.godziny a potem zdziwo

Beata

Etapy ? Piszesz email, dzwonisz , czekasz na oferty parę dni ( raz w tygodniu wiedzą jakie jest zapotrzebowanie do firm ) oddzwaniają i umawiają się z Tobą na wizytę w biurze w Holandii. Pomagają w załatwieniu transportu z Polski do Holandii. Jak jedna praca Ci nie odpowiada dają Ci następna i tak ... Aż wyczerpiesz szansę w każdej firmie która ogarniają. Ja polecam ... 13 euro na start ... Nie jest źle :)

Nie wiem o co chodzi

Czy jest dużo godzin to mnie interesuje

Kolarz

Nie polecam tęj agenci banda złodziei jak sobie policzysz godzin to cię wyjebiom na godzinach .dzwonisz na planingu nikt nie odbiera gadajom że w biurze som od 5 rana a jak dzwonisz to ci musi że dopiero jedzie do biura (proszę zadzwonić na30 minut nikt nie odbiera możesz dzwonić .rano się obudzisz i nie wie czy idziesz do roboty stoisz pod domem i nie wiesz czy przyjedzie po ciebie bus co do kierowców to szkoda pisać

Tom Ek
@Kolarz

Koleś ty do biura dzwonisz o 5 rano pytać się czy masz do pracy ? Masz aplikacje, tam masz wszystko podane ???? gdzie pracujesz, od której i kto Cię do roboty zawiezie nr do kierowcy i rejestracja auta) .... I przez takich nie ogarniętych setki osób czyta Twoje wypociny i wybierają pracę w innych agencjach gdzie nawet okien w pokojach nie ma ????

Ogorek123123

Czy ktoś, ktor już tam nie pracuje dostał jakiekolwiek zaległe pieniądze, które mu się należą od firmy? Przeszło 70 godzin wakacyjnych i 4 miesiące czekania na nie, śmiech na sali

Nati
@Ogorek123123

Ja do dnia dzisiejszego nie dostałam ani grosza za 2 tygodnie pracy a pracowałam tam 2018 roku

Maja

Ja także nie dostałam za ostatnie 2 tyg kasy i nie tylko ja

Krejzi
@Ogorek123123

Nie dość że mi nie wypłacili moich zaległych pieniędzy za pracę za cały miesiąc w dodatku zero odzewu o wakacyjne, nic... Cisza

Maja
@Nati

Ja także. Mnóstwo ludzi nie otrzymało zaległych pieniędzy.(usunięte przez administratora)

@Maja

I co? Nie można nic z tym zrobić? Próbowałaś kontaktować się firmą albo sądownie odzyskać kasę? Na twoim miejscu tak bym tego nie zostawił.

Łukasz
@Maja

Ja tez nie dostałem za 2 tygodnie pracy po zwolnieniu się

Adaś
@Nati

Nie znam przyczyny ale domyślam się że ktoś tu nie czyta umowy/kontraktu. W moim jest napisane że jeśli osoba zrezygnuje z pracy, porzuci pracę bez stosownego wypowiedzenia, pieniądze które nie zostały wypłacone (saldo uren + kasa za ostatni tydzień pracy) będą zablokowane na pewien czas by w przypadku przyjęcia mandatów lub innych nieuregulowanych spraw były one opłacone z tych pieniędzy. Ps. Wakacyjne wypłacają raz w roku. Wystarczy napisać email, zadzwonić i przypomnieć o sobie :)

Czy pracodawca VoornePutten Uitzendbureau B.V. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Beata

Agencja daje zakwaterowanie. W hotelu lub w mieszkaniach. Jak ktoś ma problem szybko go rozwiązują. Zapewniają transport do i z pracy. Jak osoba chce pracować nie potrzebuje kolejnej koszulki której i tak nie nałoży :) Dają więcej godzin, jak ktoś mało pracuje w tygodniu wysyłają osobę do innych firm by więcej zarobiła. Motywacja jest większy zarobek - więc zamiast narzekać trzeba zacząć rozmawiać :)

Tomazek

“Kolarz” idz sie doksztalc z j.polskiego. Błagam ????????????

dadek

czy jaki kolwiek kontakt z wami wchodzi w gre ??? czy nie macie po prostu jarografu dla mnie?????

Ela
@dadek

Witam niepolecam .Wypłata 200euro na tydzień .Na transport czeka sie godzine.Lata temu z tą agencją sadziło sie wielu ludzi .Masz pracować u jednego pracodawcy a co 2 dni wysyłają Cie gdzie indziej banda kretynów.Plus nieogarnięci koordynatorzy.

Majk

Czy dalej w hotelu w Hadze można dobrze (usunięte przez administratora) które pracują przez vp?

Piłsudski

Masakra uciekać omijać rzucić granat. Powinni zamknąć te biuro. Mnie oszukali na 2 tygodniówki ,urlopowe. Jak zgłosiłem zika i chciałem polisę ubezpieczeniową usłyszałem że się zwolniłem heheh. I że już u niech nie pracuje...Masakra. Inspekcja już idziesz ????

Gdziesamojepieniadze

Co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie ludzi traktują gorzej niż psa. Po jakim czasie zorientowaliście się ze to była zła decyzja tam jechać? W pl więcej zarobicie niż tu. Pieniędzy do tej pory nie zobaczyłem tzn ostatniej wypłaty

Edekzkrainykredek

Spotkałem się z tym samym a czego pieniędzy do tej pory nie mam ostatniej wypłaty nie otrzymałem a mieszkałem z menelem który zygal po kontach chodził naćpany i do pracy jak szedł to po 5 h wracał. Strach było z pokoju wyjść bo się cuda tam działy takich meneli i kryminalistów zatrudniają. My z dziewczyną pracowaliśmy na brukselce przez cały tydzień mieliśmy 28 h bo to przejściowe.. Śmieszne ledwie na chleb człowiek zarobił to są ochłapy co płacą ludziom a resztę zabierają. Nie jedzcie tam ludzie bo szybko pożałujecie.

Anonimo
@Edekzkrainykredek

W skrócieOpinieZdjęciaInformacje Opinie z Google Sortuj według Najtrafniejsze Najnowsze Najlepsze Najgorsze fdasd dfa fdasd dfa 4 opinie·43 zdjęcia 4 dni temuNOWA Krytyczne: Profesjonalizm Witam Chciałem ostrzec wszystkich przed tą "agencja pracy" najpierw ściągają ludzi obiecują im pracę a później okazuje się że trzeba siedzieć tydzień na "mieszkaniu" aby później zabrali ci całą wypłatę ponieważ powiedzą ze musisz zapłacić za mieszkanie choć wcale nie poszedłeś do pracy. Jeśli już wyślą Cię gdzieś do pracy to tylko na kilka godzin poczym usłyszysz że to tylko chwilowe że za jakiś czas pracy będzie więcej no i wgl że będzie super. Jedna wielka ściema ściągają ludzi aby na nich zarobić, odbić sobie za transport i zakwaterowanie, reszta ich nie obchodzić czy Tobie coś zostanie czy nie. O wszystko trzeba się prosić i dopominać bo oni mają wszystko gdzieś nigdy nie można nic załatwić, o pieniądze trzeba się prosić, przepisy CAO mają gdzieś panie z tej pożal się agencji wygrały chyba CASTING ze szklarni na pracę w biurze ponieważ nie znają najmniejszych przepisów prawnych, zapis CAO to dla nich czarna magia i twierdzą że trzeba złożyć miesięczne wypowiedzenie z pracy na fazie A to jest śmiech i niezgodne z prawem. Jeśli już przyjedziesz tam do pracy i czekasz na podpisanie umowy to dają ci stertę papierów do podpisu jeśli zaczniesz coś czytać to nagle robią wielkie oczy że ktoś wgl chce to przeczytać co podpisuje i są oburzone. Kierowca P. który wozi na zakwaterowania zachowuje się jak by był naćpany z czego w jego aucie jest jeden wielki bałagan pety papierki,puszki po piwie i ogromny smród a do tego ta jego super "muzyka". No i oczywiście te ich super All inclusive "mieszkania" to jest dopiero jeden wielki kosmos i (usunięte przez administratora). W mieszkaniach jest sama pleśń, grzyb smród i pełno patusów. W mieszkaniach 3 osobowych są podzielone salony dostawiona ścianka i już mają mieszkanie 5-cio osobowe. Za zakwaterowanie biorą po 117 euro od osoby z czego doliczają sobie transport do pracy 20 euro, dodatek wakacyjny jest również odbijany od naszych pieniędzy a nie tak jak np w innej agencji że jest wypłacany co tydzień. Najlepszy jest koordynator z Red star M. który potrafi ci złote góry obiecać kłamać prosto w twarz i bezczelnie mówić że jutro wszystko będzie załatwione. Jeśli chcecie być wykorzystani i mieszkać w mieszkaniu pełnym pleśni szczurów robactwa i traktowani jak robaki przez agencje to zapraszam mają cały czas rotacja ludzi. Mało tego to jest TURECKA AGENCJA PRACY, turek jest właścicielem niech was nie zmyli że tam pracują Polacy w biurze i że ktoś mówi że to jest polska Agencja prwcy to nie prawda, właścicielem jest turek więc samo to powinno wam dać do myślenia. Uwaga również na wredne babsko z tej agencji M. jest bardzo nie miła, opryskliwa i nie zna żadnych przepisów prawnych, jeśli ktoś z was również nie zna się na prawie pracy to będzie wam ta baba wciskać nie stworzone żeczy i obiecywać głupoty to jest tak wszystko zrobione aby oszukać pracownika i go wykorzystać. Nie dajcie się naciągnąć na ich obietnice.

dlaczegoja

Witam wszystkim odradzam pracę przez tą agencję.Wykorzystują tylko ludzi obiecują kokosy których nie ma.Zero kompetencji w biurze panie które tam pracują są po wygranym Castingu ze szklarni,nie znają podstawowych praw pracowników niewiedzą co to są przepisy Cao.Podpisywanie umowy trwa bardzo długo,przyjechaliśmy rano o 7 a umowę podpisaliśmy o godz 14.zakwaterowanie to jakaś parodia zwykłe meliny z szczurami,alkoholikami i ćpunami,brak ogrzewania w nocy ponieważ termostat jest na czujnik ruchu i zmiechrzu,jak siedzisz w salonie i świecisz światło to ogrzewanie jest,jak idziesz spać to ogrzewanie się wyłącza,nieszczelne okna,pleśń,robactwo,prysznic sama pleśń,zdechły szczur w kuchni,niebywały smród.Jak dzwonisz z pretensjami i zgłaszasz że coś jest nie tak to mówią "jak się nie podoba do możecie (usunięte przez administratora)" to są słowa łukaszka od mieszkań,który sam nie jedno wąchał.Praca na brukselce po pare godzin i do domu,więcej zarobiłam w poslce niż przez tą agencję.Nie dajcie sobie kserować dowodów ani robić zdjęć bo to jest nie zgodne z prawem a oni to robią.jeżeli są jakieś dodatki to walcznie o nie ponieważ oni (usunięte przez administratora)ludzi z pieniędzy które się należą.

ja wiem

Agencja zatrudnia ludzi nie patrzac w ich kartoteki kryminalistow , cpunow, psycholi, W Firmie Red Star pracuje Adrian T, patus, ćpun, z niezła kartoteka. No ale coż widocznie biorą byle kogo

Kamil
@ja wiem

Znam go i kolege Kubę jego dilera to są ćpuny menele kryminaliści

@ja wiem

Tez tam pracowalem i wyplaty mi niewyplacili

Mateo
@Kamil

Sławski a ja Ciebie znam

TKD
@ja wiem

91.189.98.51 my już też wiemy kto takie anonimy skreśla ;)

Robert

Haha.. to są 100% menele

Malutka_Candy
@Adam

Mi i mojemu chłopakowi tez nie wypłacili pieniędzy.

ILONKA

nie polecam na hotelu patologia zabierają z wypłaty ile mogą dodzwonić się do nich graniczy z cudem jak coś od Ciebie chcą dzwonią jak tu masz problem mają Cię gdzieś przezucaja Cię z firmy do firmy o wakacyjnym możesz zapomnieć jak masz problem z lokatorem który zawini ci grożą wyrzuceniem wypowiedzenie 4 tyg jak chcesz jechać do domu nie pracujesz gdzie miałeś obiecane tylko dają Cię gdzie indziej

KLAUDIA
@ILONKA

Zgadzam się z tym

Byli pracownicy

Razem z chłopakiem pracowaliśmy przez agencję Voorne Putten przez krótki okres czasu (na nasze szczęście). Agencja nie spełniała naszych oczekiwań względem wypłat. Busy dowożące do pracy potrafiły wcale nie przyjeżdżać a jak już przyjechały to często po kilku godzinach oczekiwania. Komunikacja z biurem była tragiczna, ponieważ ilekroć dzwoniliśmy do biura to albo nikt nie odbierał albo byliśmy odsyłani z kwitkiem. Nie polecam tej agencji nikomu jeśli nie chcecie się denerwować cały czas.

Byli pracownicy

Zadowolony Pracownik

Parodia komedii a nie agencja pracy nikt nic nie wie , przyjeżdżają po ciebie zawodzą cię do pracy w której nie powinno cię być , za to ci którzy mieli pojechać zostają ominięci , każdy się wykręca że to nie jego wina , jak to możliwe i czemu do tego doszło , jak już cię ktoś do tej pracy zabierze to gwarantują ci około 6 godzin tygodniowo byle byś za dużo do mieszkania nie musiał dopłacać , parę lat temu oglądając Muminki Tabaluge czy później Marvela byłem w ciężkim szoku co oni odkuwiają , do puki nie trafiłem do tej agencji

Mika09

Nie polecam firmy... Zarobki może i dobre ale tylko na solarisie bo ja przy 48 godzinach zarabialam tydzień w tydzień max 280 euro... Nikt się tam tobą noe interesuje no chyba że nie zjawisz się w pracy to wtedy sprawdzają jaki był powód. Warunki mieszkalne katastrofa jak za 118 euro tygodniowo to masakra... Naprawdę nie polecam ale jak ktoś sam nie pojedzie nie zobaczy nie przekona się... Ja też byłam tam pierwszy raz ale opinie przeczytałam będąc już na miejscu więc wytrzymałam dwa miesiące... Ale jak bym je przeczytała w domu to bym tam napewno nie pojechała

Praciwnikvoorne
@Mika09

Hej ja pracuje w tej firme prawie dwa lata i nigdy nie miałam problemu z wyplatami w biurze jak dla mnie ludzie kompetentni praca jest raz.dobra raz zla.zależy gdzie.trafisz jesli.chodzi o mieszkanie prywatne a nie firmowe.tak jak.najbardziej mozesz isc na prywatne ale wczesniej musisz dac znac ze.chcesz zrezygnowac z firmowego mieszkania ja jestem.na prywatnym i dobrze mi tak jest

@Praciwnikvoorne

Wyrzuciliscie koniete w ciazy z partnerem-prosze tu nie wypisywac bzdur!!! Acidus to byl (usunięte przez administratora) a to juz nie wiem jak opisac

Huehue
@Praciwnikvoorne

Jak ty chyba od pani Izy z pod biurka właśnie wyszedles

Zostaw merytoryczną opinię o VoornePutten Uitzendbureau B.V. - Maasland

• Jak się pracuje w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 2 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Kandydaci do pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VoornePutten Uitzendbureau B.V.