Opinie o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VoornePutten Uitzendbureau B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VoornePutten Uitzendbureau B.V. w Maasland

Anula

Kto jedzie 3 sierpnia?

Kama_

Hej wszystkim! Planuje wyjechać do pracy z tą agencją w tym tygodniu, dnia 20.07.2018 r. Czy ktoś może mi przybliżyć panujące warunki pracy i zakwaterowania? Czy wyjazd jest w jaki sposób opłacalny, czy raczej narażony na same koszty bez możliwości odłożenia? Z góry wszystkim dziękuje za odpowiedź, (usunięte przez administratora)

Lidia

@..., uprzejmie informuję, iż komentarze mogą być jedynie usunięte przed administratora w sytuacji, w której łamany jest regulamin, który panuje na forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem i dodawania wpisów zgodnie z jego zaleceniami https://www.gowork.pl/regulamin @Nikt, mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię na temat pracy za pośrednictwem agencji VoornePutten Uitzendbureau? W chwili obecnej, Twoja wypowiedź nie jest w żaden sposób uzasadniona. @Prawnik, możesz przybliżyć swoje zarzuty, o których opisujesz w komentarzu? Przybliż proszę, jak konkretnie wyglądała sytuacja o której wspominasz w swoim komentarzu.

Lidia

@lukasz22, fajnie, że postanowiłeś napisać swoje zdanie na temat pracy za pośrednictwem firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V. Jednak swojego zdania w żaden sposób nie uzasadniłeś, czy mógłbyś uzupełnić swoją opinię o szczegółowe uzasadnienie zdania, które zawarłeś odnośnie pracy w tej firmie? @Gangsterdams, możesz napisać coś na temat warunków pracy oraz warunków socjalnych oferowanych przez firmę VoornePutten Uitzendbureau B.V. dla zatrudnionych pracowników za ich pośrednictwem? Zapraszam do dyskusji w tym temacie.

Nie wiem o co chodzi

Czy jest dużo godzin to mnie interesuje

onhaga

weszlem na to forum przypadkiem iiiiii...czytam czytam czytam i czytam te wypociny i smiac mi sie chce pracuje w tej firmie ponad dwa lata i jeszcze sie nie zdarzylo zeby mnie okradli wyludzili czy inne historie. W voorneputten pracuje tysiace ludzi i jedni wracaja inni nie bo maja lepsze oferty za lepsze pieniadze w Voorneputten mozna najwiecej wyciagnac 300euro na tydzien a to dla niektorych malo i szukaja lepszych zarobkow , w firmie co drugi to balangowicz i niech sie przyznaja z reka na sercu bo dobrze wiemy co sie dzieje . Wypisywanie tych bredni jest dla mnie niezrozumiale jak niezrozumiale jest to ze przychodzi sobota i kazdy goni na impreze zeby sie nachlac i napalic trawki! Taka oto prawda o pracy w holandii. Voorneputten polecam jak setki tysiecy innych ludzi ktorzy pracuja i sa zadowoleni i ci co odeszli ze wzgledow zarobkowych tylko tacy ludzie jak ja trafiaja na forum przypadkiem ...

Don

Przypadkiem nie kłam !

lukasz22
@onhaga

potwierdzam twoje zdanie bardzo fajna firma

Onaona12
@onhaga

Ja wyciągam więcej niż 300 :) 350-390e to standard.zalezy jak się trafi.

Agnieszka
@onhaga

Ja sie zgadzam mam 330 na ich chacie. Nie ma zle !

Gangsterdams
@onhaga

Święta prawda byłem wszystko bylo ok a bzdury wypisuja nieroby alko narko a robic sie nie chce jesli ktos robi to nie ma problemu z zalatwieniem czegokolwiek z nimi i warunki sa ok

Nikita

W ciagu tygodnia zalatwilam wszystkie formalnosci zeby wyjechac wlasnie do tej firmy. Pracowalam w Holandii przez 2 lata na produkcji pakowalam pomidory przez caly czas pracowalam na jednym zakladzie.Mieszkalam pod Rotterdamem w 3 pokojowym dosc duzym mieszkaniu o calkiem niezlym standardzie. Udalo mi sie wyjsc z dolka finansowego i wrocilam do Polski . Ja polecam to biuro bo nie mialam z nimi zadnych problemow.

lukasz22
@Nikita

mozna prosic o sms mam pewne pytanie to mój numer 536056485

Władimir ty stary Ukraińcy

Łukasz

Mieszkałem na salonie 2 miesiące bo nie mieli wolnych pokoji nie polecam... (usunięte przez administratora)!!!!

Robertoo

Firma jest ok, napewno warunki sa lepsze niz w Polsce. Tak po prawdzie wyjezdzasz i od samego poczatku wszystkie formalnosci sa zalatwione za Ciebie, nie martwisz sie o mieszkanie, prad, gaz czynsz i jedyne co musisz robic to pracowac. Nie musisz znac jezyka a i tak co tydzien na Twoim koncie pojawia sie wyplata w euro.

Prawda

Prawda, prawda, prawda.... Z dnia na dzień coraz gorzej...

Dobra Dusza
@Robertoo

Ale jak w Polsce płacisz za mieszkanie i zachorujesz to nikt cię nie (usunięte przez administratora) na bruk. Pozdrawiam i radze przemyśleć podjęte decyzje ponieważ nawet po roku możecie zostać tak potraktowani.

Anka

I jak Twoja sprawa? Ciekawa jestem czy to coś daje...

Anka

Odradzam. Mimo pracowania po 12h, braku ogrzewania w mieszkaniu i czekaniu na kierowcę, który nie przyjeżdżał - zostało mi powiedziane, że nie ma pracy. Straciłam jedynie pieniądze i czas.

Sensi

Biuro porażka ! Nie dość że czekałam w biurze półtorej godziny na umowę żeby podpisać. Wszędzie trzeba było podać polski adres a gdy zapytałam skąd będą wiedzieć gdzie po mnie przyjechać do pracy to wielki szok i zdziwienie. Numer telefonu też polski wymagaja lecz ja wpisałam nr nl. Generalnie wyrażam ta opinie, ponieważ podając numer telefonu i czekając na sms-a do pracy (która obiecali i nawet znam firmę na którą miałam jechać ) nie doczekałam tego sms-a ale za to o godzinie 6 rano do drzwi dobijał się kierowca pytając czy Idę do pracy? ! Powiedział również że nie dostał mojego numeru bo biuro nie miało i dlatego puka do drzwi.. Żałosne! Rozmawiając z panem z biura twierdził że sms został wysłany i podobno mają mój numer ???? i że dlaczego nie odbieram telefonów i skoro otworzyłam drzwi to dlaczego nie poszłam do pracy ???? śmiech na sali !! A i dlaczego nie odbieram o 7 rano z czego podobno wydzwanial cały czas a ja miałam tylko 2 połączenia no ale uważam że normalny człowiek o godzinie 7 śpi nie idąc do pracy.. więc skąd to zdziwienie u Pana z biura że nie odbieram ?! Straszny mają mętlik w biurze no niestety ale nie polecam tego biura ????wystarczyła ta jedna sytuacja. (usunięte przez administratora)Także przestrzegam przed tym biurem. Pozdrawiam

Arkti

D.N.O.

Heheszek
@Arkti

Dzienna Norma Odrobiona? :D

Werolo

Razem z narzeczonym przyjechalismy do biura 17.03, trafilismy do nawet spoko mieszkania, prace zaczęliśmy od 19.03 i jak na razie wszystko jest okej. nie narzekamy i pozdrawiamy z Vlaardingen :)

ciekawy

hej czy wypowiadał ktoś z Was umowe wczesniej niz przed upływem kontraktu(24 tygodnie)? czy wtedy obowiazuje ta kara?

odpowiedź
@ciekawy

Cześć, nie ma takiego czegoś jak kara w Holandii. Głupi wymysł biur. Nie chcesz z daną firmą pracować?- dzwonisz, że z dniem dzisiejszym kończysz współpracę i tyle. Jesteś na tzw fazie A - możesz tyle samo co firma czyli z dnia na dzień zrezygnować

2017o.n.a
@ciekawy

Ja i dosłownie z dnia na dzień, z resztą jak prawie każdy kto chce uciec z różnych względów.

InFormator
@ciekawy

Okres wypowiedzenia obowiazuje na kazdej fazie. Prosze zapoznac sie z CAO. Tak samo jak w przypadku zerwania kontraktu w Polsce, przed koncem trwania umowy. W kontrakcie pracownik oswiadcza na jaki czas deklaruje sie swiadczyc usluge- pracy dla pracodawcy. W przypadku zerwania kontraktu bez wypowiedzenia pracodawca ma prawo do dochodzenia zwrotu strat na ktore zostal narazony przez pracownika.

Do informatora
@InFormator

Jakich strat pracownik? Pracodawca ma prawo zadzwonić do pracownika i powiedzieć że ma 24h na opuszczenie mieszkania a pracownik nie ma prawa ? Jeśli pracodawca "olewa" pracowników, nie daje pracy przez kilka dni to mają siedzieć i czekać na cud? , Proszę... Umowa jest przedłużana z tygodnia na tydzień, więc pracownik ma prawo z końcem każdego tygodnia nie przedłużyć umowy z firmą bez żadnych konsekwencji....

Witam ile zarabia się w wieku 21 lat na szklarni netto.na tydz

Odp
@Ela

Grosze, chyba że trafisz na szklarnie to jak każdy ale grosze

@Odp

Na szklarni za tydzień ? W wieku 21 ile ? Jakie to są grosze ?

@Odp

Jeśli na szklarni to grosze jak wszyscy czyli ile?byłeś tam ?

Odp

Tak, w Vpu masz max 9,59 brutto

Prawda82
@Ela

Na szklarni stawka 9,59€, przy kwiatach około 8€ i nie dostaniesz więcej przez firmę voorneputten więcej.

Zarobiony

Bedzie cos ok 270-280 euro na tydzien

Zenek
@Zarobiony

Na wiekówce 9,59 ?Chyba raczej 7,50 i to brutto

Mlody
@Zenek

7,80 jest na wiekowce chyba...

Zenek
@Mlody

A o czym napisałem?

Zuzanna

Zaczynamy razem z partnerem prace 28.03 . Zaczyna ktos tak samo ? Jesli ktos juz tam pracujesz dluzej Prosze napisac czy warto oraz jakie sa zarobki tygodniowo I czy mozna wybrac miedzy mieszkanie a hotel em ?

@Zuzanna

https://www.youtube.com/watch?v=-7NEPf3mlqc może coś sie zmieniło od tej pory ;)

xyz
@Zuzanna

Nie ma możliwości wyboru, trafisz do biura i gdzie Was dadzą to zależy od osób tam pracujących.

lepiej nie choruj !!!

NIE POLECAM OSTATECZNOŚĆ JAK KTOŚ NIE MA WYJŚCIA KLĘSKA BIURO ...

JA

Ja przeszlam do voorne putten od innego pracodawcy, wczesniej pracowalam na pieczarkach- praca byla straszna, kobiety okropne, nie pomocne i naduzywajace alkoholu- nie wytrzymalam. Zwolnilam sie i poszlam do pracy przez to biuro, pracuje przy kwiatach i jestem zadowolona.

Mam pytanie ile idzie zarobić na wiekowe 21 lat netto ? Na szklarni

Denis

A czemu dopiero po 3 tygodniach.? Ale jak wyplacaja po 3 tygodniach to powini dwie tygodniowki wyplacic?

takjest
@Denis

to jest tzw zabezpieczenie dla firmy ale są biura, które płacą już po pierwszym przepracowanym tygodniu... niestety dziwna polityka firmy VPU

Windmill

Dużo z tego co ludzie piszą to racja jednak gwarantuję, że jadąc do Holandii za pracą a nie za piciem i ćpaniem dostaniesz tą pracę i myślę że będzie ok, kokosów nie ma i nigdzie nie będzie a firma się z dnia na dzień poprawia coraz bardziej. Pracuję pół roku, początek był trudny ale trzeba po prostu pracować i tyle. Warunki ok, nawet bardzo ok , oczywiście kasa za mieszkanie duża ale wystarczy popatrzeć jak w Holandii Wszystko rośnie, na prywatne Mieszkanie Albo pokój wychodzi jeszcze więcej , więc nie ma co marudzić, trafisz na dobrą pracę to są pewnie, teraz są podwyżki od państwa, nie dużo ale zawsze coś, min 220-250 zarobi ktoś jak chce a to już liczę po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia obowiązkowego. Pomagają, są zamieszania ale wszędzie tak jest. Teraz dużo osób przechodzi z firmy która wg rankingu była wyżej o ponad 10 oczek więc niech nikt mi nie gada że gdzieś lepiej skoro tu przychodzą. To że trafisz na złych lokatorów to nie wina firmy tylko nas, Polaków. Oczywiście są sprawy sądowe ale wszędzie tak jest i proszę, przestańcie oceniać coś jak ktoś nie był albo był po to żeby całymi dniami siedzieć i odpoczywać przy piwku. Szanujesz kogoś to ktoś Ciebie szanuję, sprawdzona zasada. Ja ogólnie polecam. Jest kilka rzeczy które można poprawić i nawet trzeba ale naprawde firma się poprawia. Przyjeżdża 40 osób na weekend z Polski a po dwóch dniach już się okazuje , że połowa została wywalona, za co?, Za cpanie i to jest prawda, nasza wina a firma tak robi by tacy jak Wy, Polacy chcący zarabiać nie narzekali. Pytania? Chętnie pomogę, powiem to co wiem, doradzę tyle ile mogę bo byłem w tej samej sytuacji co inni - chciałem wyjechać na lepszym życiem.

nowypracownik
@Windmill

moge prosić meila zeby sie skontaktować? planuje wyjechac tam przez agencje i chciałabym więcej informacji

@nowypracownik

Odradzam szczerze

wildmill
@nowypracownik

Ja poproszę o Twój e-mail

Zostaw merytoryczną opinię o VoornePutten Uitzendbureau B.V. - Maasland

• Jak się pracuje w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 2 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VoornePutten Uitzendbureau B.V.?

Kandydaci do pracy w VoornePutten Uitzendbureau B.V. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VoornePutten Uitzendbureau B.V.