edus media

Opinie o edus media

pole

Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata , niestety powtarzają się opinie , że nie płacą zbyt dobrze. Ostateczna decyzja i tak należy do pracownika na szczęście. Co do socjalu to jest tu podobno niezły tak jak pisał @frosp

elamak

Bardzo proszę o kontakt (usunięte przez administratora). Też zostałam oszukana przez EdusMedia.

Krzysztof Z.

Oczywiście, ja się chętnie spotkam, dziękuję za anonimową opinie pod adresem mojej osoby. Zachęcam jednak do kontaktu w innej formie, na życzenie mogę podać mail lub numer telefonu i chętnie odpowiem na wszelkie pytania i zarzuty pod adresem mojej osoby, jako byłego pracownika firmy Edus Media, nie wypowiadając się jednak na temat spółki.

Jestem osobą, która kupiła drogi sprzęt od Edus Media. Nie dosyć, ze pracownik Pan Krzysztof Z. jeden z kierowników okazał się niekompetentnym, oszukującym Klienta cwaniakiem, to i firma zniknęła z rynku. Mam nadzieję,że jeszcze z tymi osobami będę miał okazje się spotkać.

Była praconica

Oczywiście zgadzam się, mnie też wycyckali z wypłat a klientów, których da nich załatwiłam, straciłam bo zabrali pieniądze a towaru nigdy nie dostarczyli, trzeba tu jasno powiedzieć, że należy opisywać ludzi: pana (usunięte przez administratora) którą zaraz zamkną lub już zamknęli i założą zaraz nową i dalej będą oszukiwać ludzi.

link

firma bardzo nie profesjonalna. Delikatnie mówiąc nie polecam.

Zostaw opinię o edus media - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie edus media