Zabrze

Opinie o Zarząd Budynków Mieszkaniowych – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. Zabrze

...

układy, układziki, wszystko rodzinnie. Utrzymujemy tych nierobów i [usunięte przez moderatora] do niczego!

...

czy w tej przybudówce to sami niedouczeni pracują?

Zostaw opinię o Zarząd Budynków Mieszkaniowych – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. Zabrze - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zarząd Budynków Mieszkaniowych – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. Zabrze