ZPREP

Opinie o ZPREP

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o ZPREP w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

ernest

A teraz jak pracuje się w ZPREP Energetyka Czerwonak? Bardzo proszę o pomoc ponieważ za parę dni mam tam rozmowę w sprawie pracy i chciałem uzyskać jakieś dodatkowe informacje. Ile tam mogę średnio miesięcznie zarobić i jaką dają umowę nowym osobom? Dają jakieś premie lub bonusy? Z góry dzięki za pomoc

szarik

Tak to wszystko prawda, firma jest jednym wielkim żmijowiskiem i ostoją komuny. [usunięte przez moderatora] Nie polecam pensje głodowe a wymogi jak by płacili powyżej średniej.

operator automatu spawalniczego

koszmar firma linia produkcyjna radiatorów [usunięte przez moderatora] to istny syf. tyrasz jak wół i nic z tego nie masz pracuje tam 5 lat i zarabiam 2000 zl brutto. dzwigasz jakies 6-9 radiatorow dziennie a kazdy z nich wazy jakies 950 kg. zebra radiatorowe wychodzace z lini na dodatek sa strasznie goace od zgrzewania. [usunięte przez moderatora] Dzial elektryczny [usunięte przez moderatora] toz nie nalezy do moich milych wspomnien Wydzial konstrukcji stalowych [usunięte przez moderatora] koles sam niewie co chce a pozniej gada ze nic nie robisz TA FIRMA TO KUPA SMIECHU A NIE ZAKLAD PRODUKCYJNY POLECAM TYLKO PRAWDZIWYM DESPERATOM

Zostaw opinię o ZPREP - Czerwonak

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPREP