Grupa InterCadr o. Poznań

Poznań

Opinie o Grupa InterCadr o. Poznań

iro

henio' tak było wczesniej, nie wiem jak jest teraz ale faktycznie nie fajnie to wyglada jeżeli mają niewyklwalifikowany zespół udzeljacy blednych informacji i jak powyzej napisane kasa sie nie zgadzała

Bartek

Nie polecam, nieprofesjonalne podejście do zleceniobiorcy i do umów. (to co w umowie to jest niby nie aktualne, nie zwracać na to uwagi, albo można sobie "wykreślić") a w rezultacie nie otrzymałem sporej części pieniędzy.

pablo

dokładnie tak jest, w dodatku mogą zatrudnić cie w połowie miesiąca w jakiejś firmie a pod koniec miesiąca nie przedłużą umowy bo niby urlopy się skończyły, beznadziejna firma, nie polecam

Beznadziejna i niewypłacalna firma wypłate np za lipiec dostaje sie tam pod koniec sierpnia Trzeba czekac prawie dwa miesiace za pieniedzmi .Koszmar odradzam z kożystania z usług tej firmy.W dodatku kłamia że pieniadze beda dzisiaj lub jutro a wypłaty jak niema tak niema.Jesli chcecie isc do pracy zeby cos zarobic to nigdy w życiu nieszukajcie jej przez tą własnie firme.

Zostaw opinię o Grupa InterCadr o. Poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa InterCadr o. Poznań