GLOBAL OFFICE

Piastów

Opinie o GLOBAL OFFICE

blade

sprzedają tani chiński szmelc odradzam zakupy

łojej

Magazyn 3x3m2, biuro 1,5x1,5m2.....to pewnie Global Office Poland ma odziały w Polandzie 0,5x0,5 w ubikacjach toitojach.. ciekawe jakie powierzchnie na innych kontynentach zajmują..hihi :) I byli pracownicy niech palą gumę w bawarkach... Firma super...ale jaja.. :)

Omijaj tą ala firmę wielkim łukiem ,porobisz tydzień a następne dwa tygodnie będzie ci kazał czekać na telefon bo roboty nie ma,porażka ,zresztą jaka to firma magazyn czyli garaż 3×3 m mówi samo za siebie.

Mi..ł

Nie polecam nie miałem nawigacji to mnie zwolnił,brak stabilności i tylko kolesiostwo obiecuje stałą pracę a gdy już nie potrzebny jesteś to do widzenia, jeszcze raz nie polecam pracy u Witka.

Koleś z Global
@Mi..ł 23.02.2015, 07:38

Michał jak jesteś melepetą i nie wiesz co powiedzieć u klienta nie znasz adresów i chodzisz obrażony to nie licz że jakikolwiek pracodawca Cie zatrzyma. Wsiądź do swojej bawarki i popal gumę bo strasznie gwiazdorzysz

Zostaw opinię o GLOBAL OFFICE - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBAL OFFICE