SIGER Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o SIGER Sp. z o.o.

Słowa kojarzące się z SIGER Sp. z o.o. .solidna, profesjonalna, rozwojowa, mobilizująca, intersująca: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobra Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie bardzo można Najbardziej podobało mi się w SIGER Sp. z o.o. : róznorodnośc problemów, kontakty z klientami, z urzędami i innymi podmiotami, duża samodzielnośc w podejmowaniu decyzji Najbardziej nie podobało mi się w SIGER Sp. z o.o. : zarobki

Zostaw opinię o SIGER Sp. z o.o. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIGER Sp. z o.o.