Salon Reserved

Tarnów

Opinie o Salon Reserved

sss

nie wydaje mi się, by podjęcie pracy w oparciu o umowę było oblane klauzulą tajemnicy. Każdy wie, na co się pisze. A ma szanse zdobyć tu fajne doświadczenie.

anonim - 2010-02-23 14:19:56 Praca w tej firmie to dramat osobisty!Traktuja ludzi jak smieci!zwalniaja kiedy chca i za co chca!pracuja po 15 godzin i od 4 rano nie wolno rozmawiac,smiac sie i opierac sie o lade!Ludzie- uciekajcie od reserved jak najdalej![usunięte przez moderatora] to bandyci!!!!! popieram, jednym słowem masakra!

Zostaw opinię o Salon Reserved - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Reserved