Premier Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o Premier Sp. z o.o.

Słowa kojarzące się z Premier Sp. z o.o. solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku Od jakiej stawki można negocjować pensję? raczej nie mozna Najbardziej podobało mi się w Premier Sp. z o.o.: samodzielnośc, możliwośc wykazania sie,kontakty z ludźmi z urzędami, wyjazdy służbowe Najbardziej nie podobało mi się w Premier Sp. z o.o.: brak mozliwości wzrostu wynagrodzeń

Zostaw opinię o Premier Sp. z o.o. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Premier Sp. z o.o.