"GBK"

London

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o "GBK"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "GBK"

Piesek

Wiesz co, ja Ci powiem, że chyba troszeczkę koleżnko się zagalopowałeś, bo owszem, firm jest całkiem sporo, ale nie ma się co zastanawiać, warunki bardzo mocno się poprawiły od zeszłego roku, jest git

Mała36

Ciężka praca za marne pieniadze. Wyzysk człowieka, firma nastawiona tylko na zarabianie pieniędzy nieważne jakim kosztem

anonim

Słowa kojarzące się z "GBK" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w "GBK": Najbardziej nie podobało mi się w "GBK":

Zostaw opinię o "GBK" - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "GBK"