Hurtownia alkoholi WASPOL

Opinie o Hurtownia alkoholi WASPOL

haha

Zgadzam się całkowicie @pawełek. W Polsce to nie będą mieć problemu :D

gienio

racja- firma już w lutym składała wniosek o upadłość..po co pytać się o to jakie były warunki skoro teraz już to jest nie ważne.. szkoda firmy bo była spora- zatrudniała ok 200 pracowników więc nie dość że straty w ludziach to wyczytałem też że jeśli chodzi o pieniądze to ok 14 mln więc nie zaciekawie

harpagon

Już nie przesadzajmy, że jestesmy uwazani za jednych z najbardziej pijących narodów, może sami się za takich uwazamy, ale statystycznie to daleko nam do np. Rosji. Niemniej jednak to forum pracy, napiszcie wobec tego jak obecnie pracuje się tutaj w Waspol? Co takiego zaoferowali Wam na starcie? Pozdrawiam.

zdumiony

właśnie to baaardzo dziwne że hurtownia ALKOHOLI w Polsce upada, bo przecież nie ukrywając jesteśmy uwazani za jeden z najbardziej pijących narodów chyba z tego co ja myślę, więc u nas ten przemysł powinien rozwijać się najlepiej, bo jak jest popyt to jest i podaż, więc trochę dziwna to sytuacja mimo wzystko

waspol

anonim - 2013-08-12 19:17:23 xxx a wiesz jaka jest atmosfera między pozostałymi pracownikami hurtowni alkoholi WASPOL? czy jest tam z kim pogadać?z tego co wiem między nimi jest wszystko ok,napisz z kim chcesz pogadac( przedstawiciele,magazyn,biuro) to dam Ci namiary

xxx

bo jest klawa babka, serio

Eden Finace

Sorry was Panowie i Panie za Waspol. Pieniądze trzeba było gdzieś zwałować. Zapraszam do Eden Finance po porzyczki jak ktoś nie ma kasy.... Bo ja mam

myhit

Wreszcie padło dziadostwo które [usunięte przez administratora] ludzi. Niech Wyszyńscy ustawią się w kolejce do pośredniaka i spróbują tego chleba cwaniaki

tak,tak zajebista firma hi,hi,hi - dyrektorka extra- hi ,hi hi zarobki extra hi,hi,hi -a Ci trzej to prawdopodobnie sami sie zwolnili- i wcale się nie dziwię -kto chciałby tam pracować -napewno żadna ambitna osoba !

fajny gość

HA HA HA ! Nie dość że lizus to i dyslektyk" najlebszego".Patrząc na twoją wypowiedz ode mnie też byś nie dostał zgrzewki. Podobno zarabiają tam od 4.000 do 12 000zł a i "Dyrektorka fajna babka i ogólnie atmosfera fajna",ale się uśmiałem. Pozdrawiam !

klient - przychylny

życzę wszystkiego najlebszego firmie. szczęście, ze zwolnili tych trzech cwaniaczków, bo mocno krencili z promocjami, nie dostawałem zgrzewek. dyrektorka fajna babka.

*robo

Myślę, ze całkiem niezła firma, zarobki całkiem, całkiem. Da się wytrzymać - fajna atmosfera.

Zostaw opinię o Hurtownia alkoholi WASPOL - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia alkoholi WASPOL