HOTLAND

Jarocin

Opinie o HOTLAND

piegus

jedyne co wiem o tej firmie to to, że do dzisiaj produkują kominki. Nie wiem jak z detaliczną sprzedażą, czy to leci w hurcie do sklepów. @Mirek nie sądzę, by do tej pory mieli problem z wypłacaniem kasy na czas, byłoby o tym pewnie głośno w takiej sytuacji

ktos - 2010-06-27 17:27:48o i zostały tylko przygłupie dowcipyWitam uwazajcie na ta firme ... pracowalem w Belchatowie na elektrowni po pierwsze majster notorycznie [treść usunięta przez moderatora].... po drugie wyplata miala byc 15..do dzisiaj nie zobaczylem gotowki ,jak dzwonilem do prezesa to z dnia na dzien tlumaczy sie ze nie dostal przelewu od Thyssen [treść usunięta przez moderatora] na pelna na skale...maloo tego kazali mi pracowac w butach o dwa rozmiary za male... Naprawde Uwazajcie

jarek

Dowcipem [treść usunięta przez moderatora] tak musisz pisać bo się boisz odajść bo niedasz sobje rady w innej firmie kasujecie prawdziwe wypowjedzi bo jużsię nie mieścily 90% Polski już się tam przewineło już dużo nie zostało

jarek

Ludzie uwaga na tą firme [treść usunięta przez moderatora] pracujesz za darmo mają cię za szmaciarza za 220 godzin należy się 1800euro dostajesz1100 1200 na trzy raty a szef mówi że niepotrafi odpowjedzieć dlaczego tak się stoło i tak jest co miesiac warunki mieszkalne tragedja jeśli ktoś nie wierzy zapraszam do popracowania za darmo to poczytamy oinie innych Ostrzegan

ktos

o i zostały tylko przygłupie dowcipy

Zostaw opinię o HOTLAND - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTLAND