Bed Factory

Liverpool

Opinie o Bed Factory

Słowa kojarzące się z Bed Factory - wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam - brak możliwości. Atmosfera i ludzie tam pracujący są nieprzyjaźnie nastawieni do obcokrajowców. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie można - średnia krajowa Najbardziej podobało mi się w Bed Factory: zdobycie nowych doświadczeń stolarskich Najbardziej nie podobało mi się w Bed Factory: brak szansy na rozwój, coraz większe wymagania wyłącznie względem obcokrajowców

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Bed Factory - Liverpool

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bed Factory