Firma zajmuję się częścami do klim, chłodnictwa. Zarobki: 10, 11 zl brutto; praca jak to w zakładzie produkcyjnym, najgorzej ma chyba magazyn, tam cały czas brkauje części.. codchodza ludzie z magazynu, chyba trzeba być herosem żeby tam wytrzymać-logiści mają przechlapane.. co drugie słowo to [usunięte przez moderatora] bo czegoś im brakuje, my się denerwujemy, oni się denerwują, kierownicy chcą cyfry. nie da rady... bo logiści nic nie mogą znaleść, coś jest... niby w systemie,a fizycznie nie ma. Pakowanie to głównie kobiety, na spawarkach już starzy wyjadacze.
Generalnie nie polecam, dojazd jedynie normalny, ale fortuny to tam się nie zarobi w klimacie cyfry i nerwów, chyba że kogoś życie zmusza i musi..
W zimie zwolnienia, w lecie przyjęcia... jak to w tej branży