Parker

Wrocław

Opinie o Parker

rak

Firma zajmuję się częścami do klim, chłodnictwa. Zarobki: 10, 11 zl brutto; praca jak to w zakładzie produkcyjnym, najgorzej ma chyba magazyn, tam cały czas brkauje części.. codchodza ludzie z magazynu, chyba trzeba być herosem żeby tam wytrzymać-logiści mają przechlapane.. co drugie słowo to [usunięte przez moderatora] bo czegoś im brakuje, my się denerwujemy, oni się denerwują, kierownicy chcą cyfry. nie da rady... bo logiści nic nie mogą znaleść, coś jest... niby w systemie,a fizycznie nie ma. Pakowanie to głównie kobiety, na spawarkach już starzy wyjadacze. Generalnie nie polecam, dojazd jedynie normalny, ale fortuny to tam się nie zarobi w klimacie cyfry i nerwów, chyba że kogoś życie zmusza i musi.. W zimie zwolnienia, w lecie przyjęcia... jak to w tej branży

ono

Witaj. Pracowalem w firmie parker. Zlego slowa powiedziec nie moge. Kierownictwo na poziomie,tyle tylko,ze maja problem na magazynie,nie potrafia dobrze niczego zamowic i czesto brakowalo roznych czesci. Produkuja filtry do klimatyzacji. Teraz jest wiecej przyjec tylko dlatego ze jest taki sezon,pozniej zaczna sie zwolnienia. Ludzie sa mili,ale radze uwazac bo kazdy szuka tylko jednego potkniecia,alby nakablowac kierownikowi a w taki wlasnie sposob zostala wywalona moja znajoma,byla dobrym pracownikiem robila normy,nie spozniala sie itp,a jednak zwolnili ja,powod? nieokreslony. ;) zarobki 10 zl brutto przez biuro,przez sama firme 11 zl brutto. Powodzenia

ciekawska

podobno są przyjęcia do pracy do Parkera. Ile się tam dostanie na wejście ,bo szukam pracy ,czy jest ciężko i co tam konkretnie produkują?

Zostaw opinię o Parker - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Parker