restauracje

Olsztyna

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o restauracje

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracje

erty

no fakt..jednak z tego co slyszalam to ludzie raczej sa z pracy w Mcdonald`s w miar zadowoleni..poza tym duzym plusem ze to ze ofeurja umowe o prace..

admin

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy restauracje. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

anonim

Słowa kojarzące się z restauracje (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w restauracje: Najbardziej nie podobało mi się w restauracje:

Zostaw opinię o restauracje - Olsztyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracje