Justart Piotr Głydziak

Łódź

Opinie o Justart Piotr Głydziak

ccc

Zero szacunku dla pracownika. Panstwo wlasciciele zyja jeszcze w czasach PRL. Nikt nie ma prawa sie odezwac bo tylko oni maja racje. O urlopie zapomnijcie pojdziecie tylko wtedy kiedy Pani befzie miala wlasne widzimisie. Naszczescie czasy w ktorych pracodawca dyktowal warunki dawno minely. Nie polecam.

rosa

wiesz to nnie jest tak naprawdę zła kwota wynagrodzenia jak na sam start, no oczywiście pod warunkiem że z czasem i zdobywaniem doświadczenia oraz stażu będzie ona systematycznie i dynamicznie rosła.

Spawacz
@rosa 16.10.2016 18:06

Ty niepowazna jestes czy co. Albo sie pracuje i w zamian sa zarobki. Albo pa pa nie ma poczatkowej stawki 13 zl bo konca nie bedzie. Z jakiej racji mam zaslugiwac skoro spawacz przychodzi to z jakąs wiedzą

spawacz

jednak nic sie nie zmienło nadal jest w tej firmie nie sprawiedliwosc bo w " JUSTART " spawacz zarabia smieszne pieniądze 12 czy 13 zł na godz to wyzyskiwanie ludzie szanujcie sie pozdro dla szukających pracy nie polecam

yyyy

oj przyspieszenie jest nieziemskie, zadowoli każdego przodownika pracy

xxxx

w tej firmie można pracować na umowę o pracę i zarabiać nieźle, a nawet więcej niż gdzieś indziej, ale coś za coś, niemiła atmosfera i trzeba się narobić. Uważam osobiście, że czasem lepiej zarabiać mniej, ale być szanowanym i mieć święty spokój.

XXX

Niestety szefostwo w tej firmie myśli że jeśli ma pieniądze to może pomiatać ludźmi... i taka jest prawda- wszechobecna arogancja i szmacenie ludzi jak tylko się da w imię zasady: "pracownika lepiej opier...olić na zapas". Cóż... wiem że ten wpis wkrótce zniknie bo zostanie usunięty przez szefostwo (bo przecież na zewnątrz trzeba pokazywać jak to jest wspaniale)... jednym słowem- nie polecam pracy w tej firmie

YYY

o tej firmie na tej stronie się niczego nie dowiecie, bo większość komentarzy została usunięta, może to taka taktyka dla nowych pracowników - muszą to przeżyć na własnej skórze, jednakże zaryzykuję stwierdzeniem dla pracy w tej firmie "co nas nie zabije to nas wzmocni"

marcik

A jakie powinny być zarobki godne spawacza w firmie Justart? Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Justart Piotr Głydziak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Justart Piotr Głydziak