EKO PLAST

Kraków

Opinie o EKO PLAST

Prezes Ch. mógłby być na rozmowie rekrutacji mniej antypatyczny. Nie oczekuję wylewności czy rzucania się na szyję. Ale gość niemrawy masakrycznie. Atmosfera mroźno-grobowa, kilka zdawkowych pytań - sztuka dla sztuki...zero kontaktu wzrokowego i czarna chmura w powietrzu. Jakieś 4 minuty i po rozmowie. Szczerze mówiąc zraziło mnie to bardzo. Strata mojego czasu. Chciałoby się powiedzieć - przepraszam, że mnie zaproszono na rozmowę. Życzę więcej dbałości własnym zachowaniem o wizerunek firmy. Jedyny pozytyw - nie będę więcej jechać przez całe miasto na to zadooopie i koniec świata.

knkmn

to zarobki niestety nie powalają jak na główną pracę. Aktualnie widze ze firma nie szuka żadnych pracowników, zamkneli rekrutacje w połowie marca.

Zostaw opinię o EKO PLAST - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO PLAST