Opinie o Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. w Rabka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. w Rabka

Janek

Kilka osób pracujących z tą firmą w niemczech faktycznie potwierdza,że pracujesz 10 h dziennie a w soboty po 4,5 h. Faktycznie pracujesz ponad 200 h a płacone za 160 h. Jawne (usunięte przez administratora)!! Ktoś wie gdzie to można zgłosić ?

Max
@Maciek

Dla mnie 12 lat pracy w firmie, to najlepszy okres w mojej pracy zawodowej. Konieczne zmiany w moim życiu zmusiły mnie do rozwiązania umowy. Narzekają ci, którym tak naprawdę nie chce się pracować lub nigdy nie doświadczali pracy w innych firmach.

Olga
@Janek

Pojawiają się tutaj sprzeczne opinie. Skoro robi się jak piszesz niektóre godziny za darmo i płacone jest mniej niż powinno być zapłacone to skąd w takim razie by były takie pozytywne wpisy o firmie? Może ktoś odpowie i naprostuje dokładny obraz tego jak faktycznie wygląda sytuacja.

Maciek
@Olga

Firmę szkalują po prostu pracownicy, którym się nie chce robić. Chcą zarobić a się nie orobić. Niestety takich jest bardzo dużo. Wymagania mają nieziemskie a faktycznie nic nie umieją. Siedzą na budowie na telefonach i kryją się po kontach. A my musimy za nich robić. Jak taki pracownik nie ma przedłużonej umowy - z wiadomych względów to potem wylewa swoje żale w internecie i obwinia firmę a nie siebie. Firma jest ok. Lata na rynku. Jak się chce pracować to się zarobi a jak się nie chce pracować to lepiej nie zawracać sobie głowy.

@Maciek

Z godzinami to prawda. Pracowałem dla tej firmy ponad dwa lata i wiem o czym piszę. Praca od 7-17 a kartę pracy podpisujesz po 8 godzin. Umowa nie godzinowa tylko na AKORD. Murarz,ciesla,operator dźwigu są rozliczani tak samo.No bo jak np.rozliczyc dźwigowego z pracy w akordzie? Przez te dwa lata nigdy nie wiedziałem jaką będę miał wypłatę...I nie tylko ja. Plusem jest atmosfera wśród pracowników i wypłatana czas. Wiec proszę nie pisać, że ludziom się nie chce pracować i chowają się po kątach. Zdarzają się i tacy ale to mniejszość i to znaczna.

Max Nowy wpis
@Maciek

Jaki dress code obowiązuje w Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o.?

Rafał Nowy wpis

Firma w porządku. Pensje na czas, busy firmowe, dobre warunki mieszkaniowe. Atmosfera na budowie też ok.

Były pracownik Nowy wpis

Czytam te pozytywne opinie i jestem w szoku to pewnie piszą kierownicy albo ich rodzina, pracowałem w tej firmie,atmosfera masakra jak w(usunięte przez administratora)wszyscy patrzą aby się nie na robić,pracujesz od 7 do 17 szok i przez miesiąc masz wypracowane 170h (usunięte przez administratora) nad godzin brak znaczy są ale kierownik pan P z Hanoweru nie płaci za nie,nie polecam naprawdę nie polecam

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. na stanowisko MURARZ, CIEŚLA, PRACOWNIK BUDOWLANY - praca stała NIEMCY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Operator żurawia. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Kacperek

Panowie po co te żale, jak uważacie że jesteście oszukiwani polecam inspekcje pracy i sądy. Jak chcecie wiedzieć jak powalczyć o grube pieniądze zapraszam do współpracy.

Barbara

orientuje się ktoś na temat przyjęć do nich? mają zakładkę kariera na stronie ale oferty są z 2019 roku... raczej nieaktualne? może ktoś udzielić informacji na temat pracy jako operator żurawi? jakie stawki i na jakich warunkach? dalej rozliczają tak jak kiedyś tu opisywali o tym akordzie?

Zych

Dobra firma, lata na rynku,dobra atmosfera i organizacja-Polecam. Zapewnione mieszkania, busy firmowe, Zus i ubezoieczenia. Pensja nawet w tych trudnych czasach jest zawsze i na czas.

Jacek
@Zych

,,Dobra firma, lata na rynku,dobra atmosfera i organizacja-Polecam. Zapewnione mieszkania, busy firmowe, Zus i ubezoieczenia. Pensja nawet w tych trudnych czasach jest zawsze i na czas,, Panie Zych, nic nadzwyczajnego. Każda szanująca się firma to zapewnia. Którego wpływa wypłata na konto i jakie składki odprowadzają.

Wiecie czy Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

tak

Jan

Pracowałem w tej firmie bardzo długo (wcześniej pod inną nazwą) - do emerytury, zawsze na exporcie do Niemiec. Nic złego nie można powiedzieć. Może i były firmy które płaciły więcej ale tu zawsze wypłata była na czas, praca była przez cały rok i składki do zusu były płacone od tego co się zarobiło. Dziś dzięki temu mam taką emeryturę, że nie muszę dorabiać.

Praca w Niemczech od PN do pt 10-17 Sobota 7-12. Łącznie 220h w miesiącu. Na koniec miesiąca dowiadujesz sie że płacą Ci tylko za 160h. Pozostałe 60 robisz charytatywnie aby firma zarobiła.

zaczynam z nimi prace od listopada...to prawda co piszesz ? Coś więcej?

Ryszard

Firma w porządku. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Warunki finansowe ok, zusy płacone od całości, ubezpieczenie, mieszkania bardzo dobre, majster też ok.

Właściciel oferuję 10 euro na budowie, jak dla mnie kpina, prawdopodobnie szuka meneli którym starczy na flaszkę za 5 erło.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o.?

Tak! Dobra atmosfera !

Co wchodzi w socjal Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o.?

Alek

po socjal to na bezrobocie a nie do pracy!!!

@pracownik a nieoficjalnie ?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o.?

pon-piątek 7-17 sobota 7-12:30 Cały miesiąc = 160h oficjalnie.......

Tymek

@Marco Skąd w ogóle takie wątpliwości i takie pytanie? Firma dobrze oceniana, fajna praca więc polecam.

Marco

Witam a powiecie mi wyplacalna jest ta firma

@Marco

pensja dobra, na czas i busy firmowe !

Tomasz.

Pracowałem w firmie jako kierownik. Polecam. Swietna atmosfera, polecam pracę u kierownika Białka.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. - Rabka

• Jak się pracuje w Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Marsz. Piłsudskiego 4F lok. 11
    34-700 Rabka
  • NIP: 7352729560 REGON: 120650140 KRS: 0000306031

Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o.