Opinie o Centrum Logistyczne Polo Market w Giebnia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Logistyczne Polo Market. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Logistyczne Polo Market o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Logistyczne Polo Market w Giebnia

Były kierowca

Czy Polomarket z zasady ma za potencjalnych złodziei kierowców . Tak orzekł Michał J. Kierownik planowania tras kłobuck . Proszę odnieść się czy w polomarkecie jest z góry ustalone to . Czy dyrekcja wie jak zachowuje się ten człowiek ,czy dyrekcja wie że ten Michał J. Jest chamski arogancki i po prostu jest kłamacą,czy dyrekcja daje przyzwolenie na takie reklamowanie firmy jak twierdzi Michał J.ze to odgórne założenie firmy że każdy kierowca to potencjalny złodziej.Prosze o odpowiedź dziękuję

Robol
@Były kierowca

W polo Polacy to zbędne (usunięte przez administratora) które jeszcze pozostały po kilkunastu latach działalności CL 2 . My wszyscy nieliczna grupa osób odczuwamy to na swojej skórze codziennie . Ta firma stała się pro Ukraińska i kadrze to wręcz pasuje nie ukrywają tego dając nam to do zrozumienia w przekazie słownym . Przykro że Polak tak traktuje rodaka w swoim kraju... Kadro kierownicza jesteście też wieloletnimi pracownikami tej firmy Polakami przypominam Wam bo wydaje się że zapomnieliście o tym ...

Kaczmarek
@Były kierowca

Tak kierowcy zawsze byli tak traktowani. Tak jak piszesz. Nic nowego dziwi mnie to że jak są tak traktowani że oni jeszcze pracują.

Jak szefostwo w Centrum Logistyczne Polo Market traktuje ludzi?

(...)

Przeczytaj komentarze. Tu nie trzeba nic więcej dodawać

Stary

A ta przerost formy nad trescia od odkuzacow jeszcze pracuje? Prose wrzuc mi post na fb .

Mietek

Ochrona w Kłobucku super! Świetnie wykonują swoją robotę, jak ktoś ma wcześniej awizacje to starają się tej osobie pomóc i jakoś go przepchnąć do biura. Spoko ludzie tam pracują, mili panowie i miłe panie! Tak dalej!

Magazynier

Pani z personalnego spóźniła się 20 minut a rozmowa trwała 10 minut

co pan wie o naszej firmie, dlaczego chce pan pracować w naszej firmie

Mietek

Orzel

Magazynierzy na chłodnia do zwolnienia , chamscy , nie przyjemni .

Tom cruse
@Orzel

Uwaga. Na podsłuch

Pola

Jak Pani K. K z suchego na fakturach, nadal się objia. I wchodzi komu popadnie w t..... Nadal przyjmuje wałówki aby dostawcy wjeżdżali poza kolejka. Nie tylko na hali się wyprawia. Ciekawe co na to Giebnia i pani Sylwia.

Brak odpowiedzi od początku roku o podwyżkach, trzymanie ludzi w niewiedzy… mówiąc „odpowiedź będzie”, ale kiedy to nie wiadomo praca odpowiedzialna a płaca mało konkurencyjna co do innych pracodawców, tylko czekają się chyba ludzie zaczną masowo zwalniać i wtedy pomyślą żeby jeszcze więcej Ukrainy sprowadzić.

Jasiu Stasiu

Ta firma to dno ,totalne dno . Kolejna będzie Czarna Mamba i Jej Supermen . Oj doczekać się nie mogę . Kupię paletę szampana i rozdam na rynku w Kłobucku .

Stary
@Jasiu Stasiu

Firma fajna tylko zepsuta przez wiadomo kogo. Miejmy nadzieję że skończy się kolesiowanie, poniżanie i lekceważenie. Ludzie odchodzą właśnie przez tych ludzi.... szkoda.

Jasiu Stasiu
@Stary

Zaraz będzie śledztwo . Pani Czarna już czyta i się zastanawia kto to taki odważny ,może Rutkowski pomoże hehe. W sprawie palet prędzej . Koniec tego dziadostwa i kolesiostwa jak to wspomniałeś .

Max
@Jasiu Stasiu

Będzie będzie zabawa ,będzie się działo ....

Andrzej z Goliny

Co za (usunięte przez administratora) polecił zwijanie broszur reklamowych.Sprubujcie tylko je przejrzeć.

Jurek Paleta

Mam nadzieję ,że lawina ruszy na Mf w Kłobucku. Dziś pożegnali jednego (usunięte przez administratora) a to dopiero początek. zacznijcie się bać ,bo na głowie bedziecie mieć policję i prokuraturę . Koniec tego .dobrego .Brawa dla Ochrony . Dać im premie

NaszaEtyka
@Jurek Paleta

Polomarket prowadzi dość jasną politykę zasad i postępowania etycznego w pracy. Jeżeli ktoś chce poinformować pracodawcę o problemie w firmie powinien zapoznać się z tym formularzem : https://www.polomarket.pl/naszaetyka/ Pozdrawiam

Franek Kimono

W niedzielę impreza dla Ukraińców

Czy rozmowa rekrutacyjna w Centrum Logistyczne Polo Market odbywa się również w języku angielskim?

Marian kluzniak

Po ukraińsku ???? ja robić prawko na tir ,ja się zwolnić z polomarket

Czy w Centrum Logistyczne Polo Market są szkolenia zewnętrzne?

Dobre pytanie

Nie ma żadnych szkoleń

Jerzy
@Dobre pytanie

Rozwój jest w pracy bardzo ważny, wiec szkoda, że pracodawca nie oferuje szkoleń branżowych. Czy są jakieś benefity, które motywują do wydajniejszej pracy, na przykład premie za dobre wyniki?

Rozczarowany

Nic. Radzę unikać

Kris
@Jerzy

Nie ma benefitow, nie ma szkoleń. Firma postawiła na zastraszenie, PIP powinna się wziąć za ten przybytek

Praca
@Rozczarowany

Ja również omijać szerokim łukiem, sanepidu tam brakuje zeby zobaczy co się wyprawia na magazynach

Rozczarowana malpa
@Jerzy

Jaki rozwój, w polomarkecie w klobucku sam placisz zus plus podatek do urzedu Skarbowego, premii nie ma i nie będzie bo to jest działalność gospodarczą jednoosobowa i ty ja opłacasz samemu...

Inspekcja pracy
@Kris

PIP Niedługo się wezmie za tych ludzi co powinni.. pamiętajmy że karma wraca a mszczą się ludzie słabi i właśnie w ten sposób pokazują swoją nie UDOLNOSC i mowa tutaj o rozkładaniu pracy przez systemowych jak i zmianowych z MC jak i MF GIEBNIA istny wyzysk pracowników, tylko czekać az komuś plecy walną weźmie l4 i ich zgłosi.. Wtedy redukcja etatu i grube pieniądze z. Odszkodowania ktoś zgarnie..

POLONIEPOLECAM

Ludzie są nie traktowani sprawiedliwie ktoś powinien się za to wkoncu wziąć. Chłopaki na akordzie pracują po tyle samo godzin, czasem nawet Ci którzy pracują szybciej i robią więcej palet na koniec miesiąca wychodzą o 2 tys mniej od tych co mają znajomości lub rodzine w biurze na magazynie MC lub MF CL1 GIEBNIA!! co tam się wyrabia to jest nie do pomyślenia!!! Kierownicy jak i systemowi którzy planują pracę magazynierom znaleźli się na nie odpowiednich stanowiskach.. Ludzie odchodzą i przychodzą kolejni.. Jest gorszy przemiał jak w janipolu na najgorszych stanowiskach... WYZYSK I NIEgODZIWOŚĆ.!!! NAJLEPSZYM SPOSOBEM NA ZADOWOLENIE MAGAZYNIERÓW I POWSTRZYMANJE TEGO PRZEMIAŁU JEST REDUKCJA ETATU I ZATRUDNIENIE NOWYCH LUDZI. Pracowałem w przybliżeniu 10lat w tej firmie i mogę tylko powiedzieć że z roku na rok jest coraz gorzej.... Nie polecam

Janek
@POLONIEPOLECAM

Hahaha co tam się dzieje na nockach to przechodzi ludzkie pojęcie... Chłodnia MF. ANKA L musi być bardzo spoko koleżanka najpierw romans z kierownikiem zmiany teraz jak jego wyrzucili zaczęła z kolejnym Widocznie dobrze sobie radzi w pracy z płcią męska ????????

Wesoly romek

Piekny pocisk od pana M dla pani D BRAWO takich ludzi tu trzeba. Wreszcie ktos damulke sprowadzil na ziemie. Hehehe

Cl giebnia

Doczekaliśmy się w końcu fajnych podwyżek. W końcu można zostawić pozytywna opinie

Mixerzy Kłobuck
@Cl giebnia

Bardzo chcieliśmy podziękować pani dyrektor za podwyżki które dostaliśmy, a także bardzo przepraszamy za nasz strajk, tak naprawdę to nie chcieliśmy tego strajku ale głupio nam było że jesteśmy takimi frajerami i wszyscy z nas się śmieją :( także przepraszamy za nasze wszystkie sex afery. Jeszcze raz dziękujemy i obiecujemy że już zawsze będziemy chodzili na suchy bez marudzenia. Mixerzy polo marketu

Bardzo fajny gość
@Mixerzy Kłobuck

Podwyzki nie rozśmieszajcie mnie 3 zł podwyzki to żadna podwyżka przy tylu ik 200 zł do faktury, a Zus o 500 zł więcej to gdzie tu ta podwyżka...Ukraincom dajcie więcej bo porobią do marca i musza odjechać...Polacy raczej odejdą ja już soe szykuje z końcem lutego rozwiązuje współpracę z polomarket centrum w Kłobucku

Rozczarowany
@Mixerzy Kłobuck

Te podwyzki to glowa mala, dali wielkie nic, a zus 1700 zł, chyba ten komentarz napisali z biura,żeby poprawić frekwencję bo nie mogą patrzec czytając komentarze jakie wypowiedzi tu zamieszczają ludzie pracujący nadal w cebtrum logistycznym polomarket Klobuck oraz ludzie, których zwolnili w czasie pandemii!!

Wilki
@Bardzo fajny gość

Cała prawda o niby podwyżkach !!!Sami sobie strzelili gola w zwolnienia dobrych pracownikow polakow a teraz szukają pracowników do pracy.

Miłośnik
@Cl giebnia

Jakie podwyzki? W klobucku podwyższyli o parę groszy o 3 zł to do faktury 200 zł więcej to jest podwyżka?? A zus o 400 więcej....Porażka robcie tak dalej... chyba kierownicy niedługo wyjdą na magazyn pracować przynajmniej w klobucku,

C
@Cl giebnia

Jakie podwyzki? No chyba że wam w Giebni dali podwyzki, bo jeśli chodzi o centrum polomarket w Kłobucku to liche te podwyzki, wyższe są ich kary i comiesięczne odtrącenia za straty magazynowe....Ratrakowcom dali umowę za 3 tys to za taka ilość godzin lepiej zarób się w innych okolicznych firmach...

Is

Tak się Tobie tylko wydaje

Is

Administrator usuwa opinie!!!!! Boja się prawdy!!!

JAROWUGIEBNIA UPADA

Koleka

No jak tam?kierownictwo dzwoni już za tymi co odeszli?bo wasi pracownicy ze wschodu dostają powołania do obrony kraju.(usunięte przez administratora)

Praca
@Koleka

Jeszcze trochę i myślę że w marcu po tych ich umowach dużo ludzi zmieni pracę, ukraincy powiedzą good bye....a nie zostaną wierni kierownicy,którym dali 300 zł podwyzki i wyjdą na magazyn i będą miksować i jeździć na ratrakach....

Gosc
@Koleka

Slinoreki jeszcze pracuje? Zrobil porbanie na kawe i mleczko? Pamietam ze w tym biurze woda byla rarytasem.

Pewniak

Zacznę od kierownictwa jak większość. Bananowy Michałek z popowa to człowiek który myśli że jest lepszy od innych a tak naprawdę jest totalnie odwrotnie. On i Dorota P. I jeszcze kilku innych pionków o Sylwi nie wspominając czują się tak wybitni że brak im czystej kultury na odpowiedzenie zwykłego "dzień dobry"więc to już wiele o nich mówi. Paljaki vs Szoszony:i tutaj polecam szczególnie uważnie przeczytać nowym bo manipulowanie nośnikami na kompletacji suchej to norma oczywiście z polecenia wiadomego. Łatwe nośniki np gazetki gdzie na palecie jest 400ik i wystarczy ją przestawić z A do B przypisane są Ukraińcom bo mają płacone na godz. A pisk mający akord nie może mieć tak łatwego zarobienia kasy za 400ik. Wiem bo pracując tam poszedłem z pretensjami bo jednego ze zmianowych a on mówi nie denerwuj się idź kup nam po kawie zaraz ci wejdą dobre nośniki i eureka nagle w godzinę miałem to co normalnie w 3h. Tak więc każdemu od lewej do prawej tą pracę serdecznie odradzam. Lepiej oddzie choćby do Lidla na kasę bynajmniej socjal normalny. Ludzie tu pracujący na stanowiskach kierowniczych dostali się tam poprzez donoszenie na innych choćby na jedną z kierowniczek z MZ. Jak przyjeżdżał "SMUTNY mIREK" z Giebni to 3/4 kierownictwa miało brązowe języki tak lizali... ogólnie żal i wyzysk. Aha już minął okres karencji gdzie nie mogłem nic o tym pseudo zakładzie pracy mówić stada ta opinia Panie M i Pani S

paljak
@Pewniak

Szoszony na MF mają dostawać lepsze zlecenia żeby normę wyrobić. Takie porozumienie wypracował koordynator szoszonow i Michałek. Ostatnio 12 tys na 14 osób było i praca na 12h. Nikt szoszonow nie goni. Siedzą na fajce przy biurze MF po pół godziny żeby im z godzinowki nic nie spadło. 4 Polaków robi tyle co 10 szoszonow zarabiając połowę tego co oni

szoszony
@paljak

Dalej nie pracują. Stoją na rampach i dyskutują. Wychodzą na fajke w godzinach pracy....

Wrz
@paljak

Krotko mówiąc to tak jest dalej w tej kwestii nic sie nie zmienia...(usunięte przez administratora)(ukraincy)na MF mają dostawać lepsze zlecenia żeby normę wyrobić. Takie porozumienie wypracował koordynator (usunięte przez administratora)z kierownikiem . A ukraincy (polakom oczywiście nie wolno bo do zwolnienia)Siedzą na fajce przy biurze MF po pół godziny żeby im z godzinowki nic nie spadło. 4 Polaków robi tyle co 10 szoszonow zarabiając połowę tego co oni tak tylko w polmarkecie Kłobucku. Tak firma z polskiej robi się firma ukraińska...

Cyc
@Wrz

Wszystko się zgadza ukraińcy w polomarkevie w klobucku sa najważniejsi!!! Ważniejsi niz polak z doświadczeniem....

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Logistyczne Polo Market - Giebnia

• Jak się pracuje w Centrum Logistyczne Polo Market?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Logistyczne Polo Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Logistyczne Polo Market?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 0 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Logistyczne Polo Market?

Kandydaci do pracy w Centrum Logistyczne Polo Market napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Logistyczne Polo Market