Future Electronics Polska sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Future Electronics Polska sp. z o.o.

Tymon

Zastanawia mnie dlaczego tak dawno nikt nie pisał? Chciałbym dostać się do pracy w firmie i miałem nadzieję na opinie bezpośrednio od pracowników.

b
@Tymon 28.11.2017 17:50

Bo nie warto tam isc. Zarobki ponizej przecietnej jak na Trojmiasto, a na kariere czy szkolenia tez raczej nie ma co liczyc.

Patrycja

Aktualnie szukają pracownika na stanowisko Marketing Price Support Representative w Gdańsku. Z oferty wynika, że trzeba mieć bardzo dobry angielski. Czy ktoś wie jakie są benefity i czy są wstępne szkolenia? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

bryk

nnjm, jeszcze jakiś czas temu przewijały się do nich różnorakie oferty pracy. Teraz widzę, że i z tego zrezygnowali.

aa

Ktoś może wypowie się bardziej szczegółowo o tej firmie? Opinie, jak tam się pracuje, atmosfera? +/- zarobki dla Marketing Price Support Representative.

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Future Electronics Polska sp. z o.o.? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o Future Electronics Polska sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Future Electronics Polska sp. z o.o.