Nadwozia-Partner

Będzin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 75 ocen.

Nadwozia-Partner
2 75 6 1

Opinie o Nadwozia-Partner

MP

Ja natomiast uważam, znając osobiście Dyrektora, że jest on wymagający i konkretny. To, że takie cechy jak widać nie są mile widziane wśród pracowników, mnie nie dziwi. Natomiast są to cechy konieczne dla osób na takich stanowiskach. W mojej ocenie jest to fachowiec.

IVAN
@MP 09.11.2017 17:52

TO MASZ FACHOWA OPIONIE WYPIER .. PODCIEPIE

Ex
@MP 09.11.2017 17:52

Widocznie mało wiesz o zarządzaniu albo masz interes w pisaniu takich treści. Postawa, jaką reprezentuje ów pan świadczy o jego słabości i nijak nie ma się to do skutecznego kierowania zespołem. Ludzie go nie szanują (delikatnie mówiąc) i nie reagują tylko ze względu na niegodne konsekwencje z tym związane. Zgadzam się, że osoba na stanowisku kierowniczym powinna cechować się konsekwencją i nieugiętością, ale nie chamstwem i żałosnym buractwem.

Wafel
@MP 09.11.2017 17:52

„Podpisano” Rodzina dyrektora...

Nowy

Witam. Chvialbym się przyjąć do firmy Nadwozia tylko jak czytam opinie to zaczynam wątpić. Powiedzcie mi czy faktycznie jest tam az tak zle? I czy dyrektor z ustalonego wynagrodzenia wywiazuje sie? Dzieki i pozdrawiam

Ex
@Nowy 15.11.2018 05:37

Traktowano mnie źle w czasie współpracy i potraktowano mnie źle przy odejściu, dlatego pewnie mój obiektywizm nie będzie stuprocentowy, ale staram się raczej emocje odstawić na bok i doradzić na chłodno. Nie wiem na jakie stanowisko chcesz aplikować, ale niezależnie od tego musisz się nastawić na wrzaski i atmosferę przeważnie złą ze strony szefostwa. Dyrektor ma gadane i w "sprzedawaniu różowego powietrza" nie ma sobie równych. Niestety czasem nie ma wyboru i przyjmuje się pracę, jaka jest. Jeśli jednak masz możliwość iść gdzie indziej - radzę, żebyś dla własnego dobra się tu nie pchał. Jeśli jednak zdecydujesz się przyjść na rozmowę, to zapytaj od razu o umowę i warunki wynagrodzenia. Bardzo sprytnie sporządzają umowy, żeby zgodnie z prawem płacić pracownikowi mniej. Mądrych wyborów życzę i powodzenia:)

Mareksts1

Pracowałem tam 15 miesięcy. Nie wypłacanie pieniędzy za nadgodziny jest normalnością. Dyrektor lata i szuka pretekstu żeby pozbawić kogoś premi. Wyzwiska pracowników są codziennością. Obiecane przez dyrektora wynagrodzenie można położyć na półce w dziale baśnie i mity. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Prezes powinien zwolnić dyrektora

spawacz

jak z ust dyrektora poleciało do pracownika hasło (usunięte przez administratora) beduinie" to nie było wiadomo czy się smiać czy płakac

spawacz
@spawacz 09.11.2018 01:41

było było haha

maltanczyk

Pracowalem jakis czas temu ,dyrektor to kryminalista jak osadzeni opowiadali,więc co mozna spodziewac po takim czlowieku.

Mieczysław

@Ex, w swoim poście użyłaś bardzo poważnego oskarżenia, które nie powinno być zamieszczane bez konkretnych przykładów. Kodeks Pracy określa mobbing następująco: działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy któreś z tych działań było używane w stosunku do Ciebie?

anonymous
@Mieczysław 23.08.2018 18:24

kolego mieczysław wiesz co piszesz pracowałeś w firmie partner(usunięte przez administratora) to jest malutkie określenie jak pan (usunięte przez administratora); rano wpadał do biur to panie płakały a jego krzyki było słychać w całej firmie .więzniowie pracują bo polacy nie chcą ukraincy mają już dość ubliżania kto się przyjmie to po paru dniach się zwalnia .wpada pip i po 2 dniach sprawdzania stwierdza że jest ok. a do łazni strach wejść to samo z toaletami ,prezesi wiedzą o tym ale cisza brak reakcji i tak dalej. Kiedyś było w partnerze jak w rodzinie. Przeżyłem 4 dyrektorów . ale to co robi pan dyr. W .......... woła pomste do nieba

Ex
@Mieczysław 23.08.2018 18:24

@Mieczysław, Krzyki na porządku dziennym. Bardzo często zupełnie nieuzasadnione (jeśli można uzasadnić takie zachowanie wobec podwładnych), niejednokrotnie powodujące płacz żeńskiej części załogi. Nieprzyzwoite (żenujące i zupełnie nieśmieszne) żarty o podtekście erotycznym, często nawiązujące do małżonek kolegów, jak i pracownic. Itd. Natomiast przy pierwszym kontakcie z (usunięte przez administratora) można było odnieść wrażenie, że jest to człowiek uczciwy, rozsądny i wręcz dobroduszny. Czy tak jest? Niech każdy, kto poznał Miecia;) osobiście odpowie sobie sam. Pozdrawiam serdecznie Panie (usunięte przez administratora)

Ex

Pracowałam tu jakiś czas. Nie boję się już co mnie w przyszłości spotka, bo na pewno nie będzie to gorsze od pracy w tym.. zakładzie. Pracowników biurowych traktują ((usunięte przez administratora) jak śmieci, pracowników produkcyjnych - jeszcze gorzej. (usunięte przez administratora) umowy sporządzone tak, żeby prawnie można było zabierać pieniądze. (usunięte przez administratora)

MagdaC

Firma kogucik, lepiej omijać szerokim łukiem. Też zaproszono mnie na rozmowę, przyszłam parę minut przed czasem a tam wielkie zdziwienie ze ktoś ma być, nawet nie raczyli zadzwonić i poinformować że rozmowy nie będzie , w ogłoszeniu też już zmienili treść dotyczącą wynagrodzenia, na samym początku już kłamią. Ogólnie nie polecam

Mieczysław

@Adrian, czy próbowałeś zapytać jakiegoś pracownika firmy Nadwozia-Partner o Twoją rozmowę kwalifikacyjną? Czy po prostu oczekiwałeś 2 godziny? Czy w firmie istnieje recepcja lub sekretariat, czy próbowałeś tam pytać? Może osoba, która miała przeprowadzić z Tobą rozmowę nie mogła przybyć na tę rozmowę. Może stało się coś poważnego. Czy wziąłeś taką ewentualność pod uwagę? Czy potem ktoś z firmy, kontaktował się z Tobą telefonicznie, żeby wyjaśnić sytuację?

Adrian

Witam wszystkich. Pisze tą opinie o Firmie „Nadwozia Partner” z siedzibą w Sosnowcu na ul. Jedności 50. Firma szuka pracowników, więc złożyłem moją CV. Po tygodniu otrzymałem telefon z Działu Kadr, zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście zgłosiłem się do siedziby Firmy na Recepcji z 15 min przed czasem, tak dla bezpieczeństwa aby się nie spóźnić. Czekałem 2h po czym zrezygnowałem, skoro Firma na dzień dobry tak szanuje przyszłych pracowników (nie udzielono mi żadnych informacji czy rozmowa w ogóle się odbędzie.). Więc nie polecam pracy w tej Firmie.

Mieczysław

@Konduktor Czy próbowałeś zapytać bezpośrednio w firmie? Zawsze warto zapytać, już kilka informacji potrafi nakreślić obraz firmy lub stanowiska. @Były pracownik Wypowiedziałeś się negatywnie o firmie Nadwozia-Partner, ale nie podałeś żadnych argumentów. Czy możesz uargumentować swoją opinie na konkretnym przykładzie z firmy? Czy do tej pory dobrze Ci się pracowało w tej firmie? Jak oceniasz swój kontakt z pozostałymi pracownikami i atmosferę pracy? Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni, za dodatkowe informacje.

Konduktor

Witam. A jak pracuje się w biurach? Widzę że poszukiwany konstruktor.

Pracownik

Zawsze można zmienić pracę jesli jest tak źle, ale radzę pamiętać, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Były pracownik
@Pracownik 14.02.2018 10:15

Znalazł się dawca dobrych rad. Masz układ z dyrektorem czy jeszcze wyżej. Zamiast radzić może byś napisał to i owo na temat warunków pracy widzianych z Twojej perspektywy. Dla mnie taki zakład nie powinien istnieć i zastanawiające jest za co PIP bierze kasę no chyba nie za to by siedzieć na stołkach i przyklaskiwać pracodawcom. Tak Panie i Panowie inspektorzy tutaj aż prosi się o kontrolę, która wcale nie musi nastąpić po zgłoszeniu pracownika.

Była

Oszukują na wypłatach. Za nadgodziny nie płacą, albo płacą pod stołem w kopertach jak za PRL. Stosują (usunięte przez administratora) wobec pracowników produkcji. Drą się na ludzi nie słusznie. Dużo fachowców z tamtąd odeszło. Tylko więźniami robią i garstką Ukraińców oraz troszke starych Polaków. Kupując z tamtąd zabudowe trzeba być desperatą☺ Osobiście to bym ją od razu na złom zawiózł. Odradzam tam pracy. Chyba, że chcecie robić za najniższą krajową. Powodzenia...

Z

Nsnz?

Anna

Niestety praca w warunkach urągających człowiekowi w dodatku niezapłacona i dziwię się że kto kolejek w którymkolwiek oddziale zamawia zabudowy! Ja osobiście znam dwa . Drugi w Sosnowcu na ulicy Jedności 50.Dyrektor praktycznie nieobecny,chyba nie interesuje go nic po za jego wynagrodzeniem. Brak narzędzi lub są uszkodzone , co jest już śmieszne lub nawet urągające.Brak przeszkolonej załogi ale takie są perspektywy gdy zatrudnia się osoby z zk! Zastraszanie pracowników z Ukrainy , choć jeżeli już o nich chodzi to chyba jako jedyni mają kwalifikacje . Nie wylizywanie się z umów nie tylko w stosunku do pracowników! Klima na dzień dobry. Ja osobiście nie kupiła bym u nich zabudowy a tym bardziej samochodu z logo "Partner". Dziwi się że ktoś za te marne grosze tam pracuje. Więcej zarobię jako sprzątaczka (usunięte przez administratora) Porażka nic więcej.

Podskarpowiec

Czytam te teksty i oczom nie wierzę .... Trudno jednak lekceważyć tak powtarzające się i zgodne opinie pracowników. Byłem dostawcą dla tej firmy i odniosłem bardzo dobre wrażenie i o firmie " an block" i o jej właścicielach, bo Dyrektora nie miałem okazji poznać. Jeśli jednak te opinie są aż tak złe- to faktycznie należałoby się zastanowić nad zmianą personalną na stanowisku Dyrektora - bo czarny public relations ze strony pracowników i dostawców może spowodować w dłuższej perspektywie czasu poważny uszczerbek na imagu firmy - a powielane tutaj zarzuty skarbowe i te z tyt. świadczenia pracy są bardzo poważne i smutne. Taki typ zarządzania firmą - to niewątpliwie droga donikąd . Jestem jednak zwolennikiem polskich firm i polskiego kapitału, dlatego wierzę, że firma ta jest w stanie wyciągnąć wnioski z opinii rynku. Pracownikom tej firmy życzę cierpliwości i więcej wiary- i zachęcam wszystkich do szczerej rozmowy z panem K. i z panem P.

anonim

(usunięte przez administratora)

1976

Dokładnie zdadzam się w 100 % bo jeśli ktoś jest na stanowisku Dyrektora to powinien byc wymagajacy ale jednocześnie sprawiedliwy i uczciwy.Powinien byc szanowany przez pracowników. (usunięte przez administratora)

,jhb

@marek mi tez ciezko w to uwierrzyć i zastanawiam się czy nie są to osby podstawione po prostu....

damian

Potwierdzam! Miałem z nimi do czynienia... nigdy więcej... w biedronce lepiej traktują ludzi. (usunięte przez administratora)

anonim

praca w miarę na luzie raz ciężko raz łatwo czasem śmierdzi chemią atmosfera wsród pracowników ok tylko kasa marna i duży bałagan w kadrach...(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Nadwozia-Partner - Będzin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nadwozia-Partner