Nadwozia-Partner

Będzin

Opinie o Nadwozia-Partner

Mieczysław

@Konduktor Czy próbowałeś zapytać bezpośrednio w firmie? Zawsze warto zapytać, już kilka informacji potrafi nakreślić obraz firmy lub stanowiska. @Były pracownik Wypowiedziałeś się negatywnie o firmie Nadwozia-Partner, ale nie podałeś żadnych argumentów. Czy możesz uargumentować swoją opinie na konkretnym przykładzie z firmy? Czy do tej pory dobrze Ci się pracowało w tej firmie? Jak oceniasz swój kontakt z pozostałymi pracownikami i atmosferę pracy? Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni, za dodatkowe informacje.

Konduktor

Witam. A jak pracuje się w biurach? Widzę że poszukiwany konstruktor.

Zawsze można zmienić pracę jesli jest tak źle, ale radzę pamiętać, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

@Pracownik 14.02.2018 10:15

Znalazł się dawca dobrych rad. Masz układ z dyrektorem czy jeszcze wyżej. Zamiast radzić może byś napisał to i owo na temat warunków pracy widzianych z Twojej perspektywy. Dla mnie taki zakład nie powinien istnieć i zastanawiające jest za co PIP bierze kasę no chyba nie za to by siedzieć na stołkach i przyklaskiwać pracodawcom. Tak Panie i Panowie inspektorzy tutaj aż prosi się o kontrolę, która wcale nie musi nastąpić po zgłoszeniu pracownika.

Była

Oszukują na wypłatach. Za nadgodziny nie płacą, albo płacą pod stołem w kopertach jak za PRL. Stosują mobbing wobec pracowników produkcji. Drą się na ludzi nie słusznie. Dużo fachowców z tamtąd odeszło. Tylko więźniami robią i garstką Ukraińców oraz troszke starych Polaków. Kupując z tamtąd zabudowe trzeba być desperatą☺ Osobiście to bym ją od razu na złom zawiózł. Odradzam tam pracy. Chyba, że chcecie robić za najniższą krajową. Powodzenia...

Z

Nsnz?

Anna

Niestety praca w warunkach urągających człowiekowi w dodatku niezapłacona i dziwię się że kto kolejek w którymkolwiek oddziale zamawia zabudowy! Ja osobiście znam dwa . Drugi w Sosnowcu na ulicy Jedności 50.Dyrektor praktycznie nieobecny,chyba nie interesuje go nic po za jego wynagrodzeniem. Brak narzędzi lub są uszkodzone , co jest już śmieszne lub nawet urągające.Brak przeszkolonej załogi ale takie są perspektywy gdy zatrudnia się osoby z zk! Zastraszanie pracowników z Ukrainy , choć jeżeli już o nich chodzi to chyba jako jedyni mają kwalifikacje . Nie wylizywanie się z umów nie tylko w stosunku do pracowników! Klima na dzień dobry. Ja osobiście nie kupiła bym u nich zabudowy a tym bardziej samochodu z logo "Partner". Dziwi się że ktoś za te marne grosze tam pracuje. Więcej zarobię jako sprzątaczka a niżeli w firmie w której obiecuje si płacę od 3000 do 5000 zł a płaci 1600zł. Porażka nic więcej.

MP

Ja natomiast uważam, znając osobiście Dyrektora, że jest on wymagający i konkretny. To, że takie cechy jak widać nie są mile widziane wśród pracowników, mnie nie dziwi. Natomiast są to cechy konieczne dla osób na takich stanowiskach. W mojej ocenie jest to fachowiec.

Podskarpowiec

Czytam te teksty i oczom nie wierzę .... Trudno jednak lekceważyć tak powtarzające się i zgodne opinie pracowników. Byłem dostawcą dla tej firmy i odniosłem bardzo dobre wrażenie i o firmie " an block" i o jej właścicielach, bo Dyrektora nie miałem okazji poznać. Jeśli jednak te opinie są aż tak złe- to faktycznie należałoby się zastanowić nad zmianą personalną na stanowisku Dyrektora - bo czarny public relations ze strony pracowników i dostawców może spowodować w dłuższej perspektywie czasu poważny uszczerbek na imagu firmy - a powielane tutaj zarzuty skarbowe i te z tyt. świadczenia pracy są bardzo poważne i smutne. Taki typ zarządzania firmą - to niewątpliwie droga donikąd . Jestem jednak zwolennikiem polskich firm i polskiego kapitału, dlatego wierzę, że firma ta jest w stanie wyciągnąć wnioski z opinii rynku. Pracownikom tej firmy życzę cierpliwości i więcej wiary- i zachęcam wszystkich do szczerej rozmowy z panem K. i z panem P.

1976

Dokładnie zdadzam się w 100 % bo jeśli ktoś jest na stanowisku Dyrektora to powinien byc wymagajacy ale jednocześnie sprawiedliwy i uczciwy.Powinien byc szanowany przez pracowników. (usunięte przez administratora)

,jhb

@marek mi tez ciezko w to uwierrzyć i zastanawiam się czy nie są to osby podstawione po prostu....

damian

Potwierdzam! Miałem z nimi do czynienia... nigdy więcej... w biedronce lepiej traktują ludzi. (usunięte przez administratora)

praca w miarę na luzie raz ciężko raz łatwo czasem śmierdzi chemią atmosfera wsród pracowników ok tylko kasa marna i duży bałagan w kadrach...(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Nadwozia-Partner - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nadwozia-Partner