Fota s.a. od łódź

Łódź

Opinie o Fota s.a. od łódź

jeśli macie głowę na karku to zapraszamy do foty ostatnio kierownicy w firmie podsuwali pracownikom aneksy do umowy gdzie była mowa o zmianie zasad przyznawania premii uznaniowych .dla zainteresowanych miano wywiesić regulamin owego przyznawania premii na nowych zasadach . regulaminu nikt w widocznym i powszechnie dostępnym miejscu nie zobaczył na własne oczy . miano go wywiesić na tablicy z różnymi informacjami dla pracowników ale jakoś zapomniano . no bo pracownicy sami o wszystkim zapomną i jakoś się rozejdzie po kościach

Zostaw opinię o Fota s.a. od łódź - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fota s.a. od łódź