Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o.

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

ilona
@admin 05.07.2015 22:40

pracował tam prawie 3 lata i nie polecam nikomu, wyzysk człowieka za marne pieniądze , atmosfera straszna

Zostaw opinię o Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o.