Opinie o KAMART Ewa Łazowska w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KAMART Ewa Łazowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KAMART Ewa Łazowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMART Ewa Łazowska w Kalisz

Nickk

Z daleka od tej firmy!!!!

Przestrzegam każdego kto traktuje siebie i swoje zdrowie poważnie....

Jakie są mocne strony pracodawcy KAMART Ewa Łazowska?

Nivk

Nie ma

Brak słów

Pracownik Restauracji

Bardzo miło,

kilka pytań: między innymi o zaineresowania, czy wiem cos o pracy w MCD i jaka dyspozycynosc, o dzieci nie pytają!!!!!!!!!!

Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Byly pracownik

w koninie jeden wielki mobbing i zastraszanie. Dobrze ze juz tam nie pracuje.

Praca ponad siły. Wynagrodzenie nie adekwatne do wygórowanych wymagań. Praca do późna w nocy, świątek piątek. Nie warto.

Odradzam każdemu kto szanuje swoje zdrowie, czas i nerwy.

Manipulacja,(usunięte przez administratora), przepracowanie...

Nick9

Nikomu nie życzę pracy tam... Szkoda zdrowia. Najgorszemu wrogowi nie życzę

Manipulacje i wykorzystywanie pracowników opanowane do perfekcji

Praca pozal się Boże pseudo zast. Kierownika z przerośniętym ego awansują tylko osoby które się lubi żądło gdy coś umieją nawet pożądanych zebrań nie umia zrobić i porządnie płacić i traktować ludzi oraz wielką obraczyni a..... P. .k.

Jaka jest opinia restauracji mc donald al.wojska polskiego 120?

Ktos
@Anonim

Ja moge swoja oponie wyrazic na temat restauracji mc donald al.wojska polskiego 11 c mila obsluga w dzien i w nocy zdazylo mi sie kilka razy przyjechac na driva fajna mila niska pani w czarnych wlosach im wiecej takich ludzi to bedzie dobrze trzymam kciuki za was

Nikt oprócz pani Kata... nie jest tam dobrze traktowany. Grafik pisany pod Panią Kata... i jej pupilków. Pani Marl... dawno straciła prawo głosu bo po za jej plecami trzeba słuchać pani Mag... i Kata... Wszyscy są pomiatani i wyzywani. Zero szacunku.

Martyna

Dla właścicieli liczy się tylko zysk i przepracowanie pracowników, przerwy kilkonastominutowe to jakieś nieporozumienie.

Nazywają starych pracowników korporacyjnymi szczurami. Traktują jak bydło, nowa kierowniczka wyzywa ludzi od patoli i nierobow a sama siedzi i nic nie robi. Zwalniają starych pracowników bo pracują jak w corpo a nie wg ich nielegalnych zasad. A korporacja na to pozwala

Niewolnictwo

Kierowniczki powinny się tam ogarnąć, albo zostać zmienione. Brak szacunku do pracowników, menadzerami zostają pupilki. Każdy pracownik musi być na telefon. A Pani k... zamiast na 6 przychodzi sobie na 8. Zerowe zarządzanie ludźmi.

Menedżerami w Koninie zostają niekompetentne osoby które najbardziej się przymilaja. Wiec jaki jest morał? Jeżeli wejdziesz w du*e kierownikowi to masz szanse odrazu na awans nawet jeżeli nie masz dyspozycyjności. :)

Xyz

W Koninie im bardziej wchodzisz w (usunięte przez administratora) kierownikowi to masz większe szanse na awans. Menagerowie non stop w telefonach , ogólnie toksyczna atmosfera tylko dac bata im żeby poganiali.

Praca w maku to jakas masakra kazde swieta otwarte w tym 11,12 listopada. Ruch okropny. Goscie maja non stop pretensje do pracownikow ze dlugo czkeaja . A my nie jestesmy robotami zeby w minute wydac zamowienie skoro jest 30w tle a pracownikow 5 na krzyz.

Miła

Pracowniku ludzie płacą i to nie mała forsę za kanapki więc mają prawo oczekiwać .Samo logo Mc..... daje prawo że jest to solidna firma szkoda tylko że ktoś kto nie zna się na kierowaniu takim biznesem niszczy imię Mc....Bo to nie wina samego Maca że niema kto pracować tylko nieudolność właścicieli ktorzy mają franczyzne i kierownictwa.Czym niby wabi ludzi mac jakimi ofertami pracy ....takimi bez pokrycia o i to jest problem.

Nowy Mać bardzo ładny i klimatyczny tylko czemu nie ma kto tam pracować ?

@Piotr

Co konkretnie uważasz poprzez swoją wypowiedź? Na forum istotne jest to, żeby informacje były merytoryczne i zrozumiałe dla innych użytkowników forum. Zatem napisz, czy kiedykolwiek pracowałeś w KAMART Ewa Łazowska i na jakich warunkach zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o KAMART Ewa Łazowska - Kalisz

• Jak się pracuje w KAMART Ewa Łazowska?

Zobacz opinie na temat firmy KAMART Ewa Łazowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMART Ewa Łazowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 0 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMART Ewa Łazowska?

Kandydaci do pracy w KAMART Ewa Łazowska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMART Ewa Łazowska