counter
3 34 31 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w D.SYSTEMS Sp. z o. o.?

Tedy Nowy wpis

Szkoda, że tak sie stało bo to strata miejsc pracy dla ludzi

Zenek Nowy wpis

Czy ktoś ma wiedzę dlaczego pod wskazanym adresem jest informacja, że zamknięte na stałe?

xxxx Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Zenek

Firma upadła.

Windykacja na koszt dłużnika

Zajmiemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 512 868 817

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Co powiecie o wynagrodzeniu w D.SYSTEMS Sp. z o. o.? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Franek

Szkoda, że przestaliście pisac na tym wątku

TakNie

Jak oceniasz pracę w firmie D.SYSTEMS Sp. z o. o.? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Oleksy

Jeśli faktycznie ktoś nie otrzymał pieniędzy to z pewnością szukałby ich w sądzie a nie na forum. Konkurencja daje zarobić?

regan
@Oleksy

olexy patafianie ci ludzie są niewypłacalni co insynuujesz

Nick

Maju,jeżeli jesteś tak sumiennym administratorem to sprawdż w pip wałbrzych ile wiszą pracownikom.

Roland1977

a akieś namiary na tą kobietę bo jestem ich dostawcą z Wrocławia gdzie w Kobierzycach mieli Oddział i produkowali meble i tam już cisza bo wszyscy odeszli i budynek stoi pusty a telefony powyłączane....??

Bzyk
@Roland1977

Do tej pory nie dostaliśmy kasy a co im dostarczales

Gucio

Sprawa jest już w sądzie

Maja

@gruby58 - jakie były warunki umowy, które zawierałeś z pracodawcą? Czy kontaktowałeś się z firmą w sprawie zaległego wynagrodzenia? Może to wynika z popełnionego błędu?

tekla
@Maja

I następny kant tzw.maji .te znaki zapytania wsadż sobie tam gdzie masz wsadzoną ambicję.A jak sama nie potrafisz to niech ci gucio pomże.

Tak2Nie

bzyk
@Maja

Ty Maja to ty jesteś całym wielkim błędem.PIP dał nakaz zapłaty wynagrodzeń i co......?.Może PIP to za mało?

gruby58

Ludzie bez kasy za dwa miesiące a szefowa na wczasach się odstresowuje.Tylko obiecanki cacanki.

betonowe buty 37

widzę ze pani Dorota W oraz jej siostra Pani Magdalena W właścicielki tej firmy w osuwają wpisy na temat firmy . nie wypłaciły wynagrodzeń za okres 5.2017- 06.2017 razem około 50000zł firma miała ogłosić upadłość ale nadal działa i szuka frajerów. Sprzedały maszyny i zabrały środki na wynagrodzenia chociaż umowa była ze w pierwszej kolejności ureguluje wynagrodzenia ,oszukały i okradły ludzi pozbawiły ich środków do życia i jak te panie można nazwać. mam nadzieje ze skończycie w wiezieniu za oszustwa

Obcasy
@betonowe buty 37

A to dopiero początek pani dorotko dopiero bedzie ciekawie

Tak2Nie

Tak3Nie

Pakistańczyk

O kłamcy i oszuści usunęli wpis Betonowych butów rozmiar 37

Tak3Nie

KRUK

Genialna firma.Nie płacą,kłamią i oszukują.

lord weider
@KRUK

wiszą kasę byłym pracownikom d systems ze świętej Katarzyny baba zamiast zapłacić ludziom dała nogę ze swoim patałanem

Jastrząb
@lord weider

dalej dają ogłoszenia ,poszukują ludzi do pracy za darmo chyba bo nie płacą.bo musi swego patafana utrzymać.

Padawan
@lord weider

też pracowałem,oszuści baba i jej pasożyt nierób przystojniak z metra cięty zawineli się,a ludziom nie zapłacili

Sowa.

Generalnie wszystko ok. Ja bym zwracal szczegolna uwage na klientów. przykład niejaki fabur. Kto poznał ten wie. Do Pan z D Systems nie można mieć zastrzeżeń żadnych !

Sowa.

Maja

Obecnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku Stolarz- Pomocnik Stolarza do pracy w miejscowości Świebodzice. Zamierzacie aplikować? Chętnie usłyszymy również od obecnych pracowników firmy. Jakim pracodawcą jest D.SYSTEMS? Co uważasz za największy plus swojej pracy?

e444

w firmie teraz szukaja do zatrudnienia na przyklad murarza w miejscowosci Goteborg wymagane jest doświadczenie w pracach murarskich min. 3 lata - gotowośc do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji

neo

trzeba zadzwonić i zapytać u źródła,odpowiadają na każde pytanie

neo
@neo

O RANY AŻ TAKIE WYMAGANIA?TO NALEŻY WŁASNY BIZNES ZAŁOŻYĆ I BYĆ SZEFEM DLA SAMEGO SIEBIE...

Zostaw opinię o D.SYSTEMS Sp. z o. o. - Wałbrzych

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

D.SYSTEMS Sp. z o. o.
3/5 Na podstawie 34 ocen.