D.SYSTEMS Sp. z o. o.

Adres: Zwycięstwa 137-139 lok. 1007, 75-604 Wałbrzych

NIP: 6692521792 KRS: 0000514280

D.SYSTEMS Sp. z o. o.
3 34 29 5 1

Opinie o D.SYSTEMS Sp. z o. o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Zenek
 Opinia

Czy ktoś ma wiedzę dlaczego pod wskazanym adresem jest informacja, że zamknięte na stałe?

xxxx
Nazwa działu: Produkcja
@Zenek 16.01.2019 10:16

Firma upadła.

Windykacja na koszt dłużnika
 Opinia

Zajmiemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 512 868 817

Opinia

Co powiecie o wynagrodzeniu w D.SYSTEMS Sp. z o. o.? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Franek
 Opinia

Szkoda, że przestaliście pisac na tym wątku

Opinia

Jak oceniasz pracę w firmie D.SYSTEMS Sp. z o. o.? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Oleksy
 Opinia

Jeśli faktycznie ktoś nie otrzymał pieniędzy to z pewnością szukałby ich w sądzie a nie na forum. Konkurencja daje zarobić?

regan
@Oleksy 03.01.2018 10:47

olexy patafianie ci ludzie są niewypłacalni co insynuujesz

Nick
 Opinia

Maju,jeżeli jesteś tak sumiennym administratorem to sprawdż w pip wałbrzych ile wiszą pracownikom.

Roland1977
 Opinia

a akieś namiary na tą kobietę bo jestem ich dostawcą z Wrocławia gdzie w Kobierzycach mieli Oddział i produkowali meble i tam już cisza bo wszyscy odeszli i budynek stoi pusty a telefony powyłączane....??

Bzyk
@Roland1977 21.09.2017 18:18

Do tej pory nie dostaliśmy kasy a co im dostarczales

Gucio
 Opinia

Sprawa jest już w sądzie

Maja
 Opinia

@gruby58 - jakie były warunki umowy, które zawierałeś z pracodawcą? Czy kontaktowałeś się z firmą w sprawie zaległego wynagrodzenia? Może to wynika z popełnionego błędu?

tekla
@Maja 21.08.2017 19:58

I następny kant tzw.maji .te znaki zapytania wsadż sobie tam gdzie masz wsadzoną ambicję.A jak sama nie potrafisz to niech ci gucio pomże.

Tak2Nie

bzyk
@Maja 21.08.2017 19:58

Ty Maja to ty jesteś całym wielkim błędem.PIP dał nakaz zapłaty wynagrodzeń i co......?.Może PIP to za mało?

gruby58
 Opinia

Ludzie bez kasy za dwa miesiące a szefowa na wczasach się odstresowuje.Tylko obiecanki cacanki.

betonowe buty 37
 Opinia

widzę ze pani Dorota W oraz jej siostra Pani Magdalena W właścicielki tej firmy w osuwają wpisy na temat firmy . nie wypłaciły wynagrodzeń za okres 5.2017- 06.2017 razem około 50000zł firma miała ogłosić upadłość ale nadal działa i szuka frajerów. Sprzedały maszyny i zabrały środki na wynagrodzenia chociaż umowa była ze w pierwszej kolejności ureguluje wynagrodzenia ,oszukały i okradły ludzi pozbawiły ich środków do życia i jak te panie można nazwać. mam nadzieje ze skończycie w wiezieniu za oszustwa

Obcasy
@betonowe buty 37 23.07.2017 19:56

A to dopiero początek pani dorotko dopiero bedzie ciekawie

Tak2Nie

Tak3Nie

Pakistańczyk

O kłamcy i oszuści usunęli wpis Betonowych butów rozmiar 37

Tak3Nie

KRUK
 Opinia

Genialna firma.Nie płacą,kłamią i oszukują.

lord weider
@KRUK 13.07.2017 13:05

wiszą kasę byłym pracownikom d systems ze świętej Katarzyny baba zamiast zapłacić ludziom dała nogę ze swoim patałanem

Jastrząb
@lord weider 13.07.2017 16:31

dalej dają ogłoszenia ,poszukują ludzi do pracy za darmo chyba bo nie płacą.bo musi swego patafana utrzymać.

Padawan
@lord weider 13.07.2017 16:31

też pracowałem,oszuści baba i jej pasożyt nierób przystojniak z metra cięty zawineli się,a ludziom nie zapłacili

Sowa.
 Opinia

Generalnie wszystko ok. Ja bym zwracal szczegolna uwage na klientów. przykład niejaki fabur. Kto poznał ten wie. Do Pan z D Systems nie można mieć zastrzeżeń żadnych !

Sowa.

Maja
 Opinia

Obecnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku Stolarz- Pomocnik Stolarza do pracy w miejscowości Świebodzice. Zamierzacie aplikować? Chętnie usłyszymy również od obecnych pracowników firmy. Jakim pracodawcą jest D.SYSTEMS? Co uważasz za największy plus swojej pracy?

e444
 Opinia

w firmie teraz szukaja do zatrudnienia na przyklad murarza w miejscowosci Goteborg wymagane jest doświadczenie w pracach murarskich min. 3 lata - gotowośc do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji

neo
 Opinia

trzeba zadzwonić i zapytać u źródła,odpowiadają na każde pytanie

neo
@neo 17.11.2014 17:52

O RANY AŻ TAKIE WYMAGANIA?TO NALEŻY WŁASNY BIZNES ZAŁOŻYĆ I BYĆ SZEFEM DLA SAMEGO SIEBIE...

Zostaw opinię o D.SYSTEMS Sp. z o. o. - Wałbrzych