Opinie o ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o.o. w Świętochłowice

Magda

Czy można liczyć na awans w tej firmie ?

Dany
@Magda

Zakład jest na tyle duży więc nie jest powiedziane, że skończysz karierę na tym samym stanowisku, z którego startowałaś

kvg

kv
@dziobak

nic, tak chcialem zagadac

Lokalny z praktyką

Jestem z okolicy i raczej pozytywne opinie słucham o pracy prawda to? mozna sie zakrecic?

Leny
@Lokalny z praktyką

Ja jako ja, w takim razie zgadzam się z opinią ogółu jeśli chodzi o zakręcanie się, próbować zawsze można

ziutek
@Lokalny z praktyką

ofert nie widziałem od dłuższego czasu

FILEMON
@ziutek

Odkąd rozglądam się za pracą tutaj to ofert nie ma, to są jakieś jaja :/

Kristof
@FILEMON

Czemu od razu jaja? Nie ma zapotrzebowania, to nie ma ogłoszeń o pracę, proste jak budowa cepa, nie ma się o co burzyć.

P.Q.

jakich benefitów można sie u was spodziewać?

Wendigo
@P.Q.

ogólnie sporo tego grusza, PPE, multisport, bilety do kina, na basen, bezpłatne posiłki, opieka zdrowotna pewnie coś pominałem

googiel
@P.Q.

Jak sobie wejdziesz na strone Arcelora to tam jest cała zakładka to sobie przepatrz

P.Q
@googiel

A jest, nie widziałem na poczatku. Dzięki

Wacu

Duzo tych befenitow macie

Morello
@Wacu

no jest w czym wybierać ogólnie.

Aplikowałeś do firmy ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy POMOCNIK MONTERA STOLARKI OTWOROWEJ
Świętochłowice
Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Świętochłowice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Beno

Przeglądam właśnie galerię realizacji na stronie, macie się czym pochwalić

Matt
@Beno

no całkiem

Kodi
@Matt

Już nie bądźmy tacy skromni, mamy się czym pochwalić

ED
@Beno

gdzie jest?

szydzik
@ED

nie zgadniesz! na stronie arcelor mittal construction w zakładce "galeria realizacji"

benyhill
@szydzik

ale po co te złośliwości?

szydzik
@benyhill

nie miało być to złośliwe, ale po prostu naprawdę łatwo było to znaleźć

Grzś

nie mowcie, że nadal brak ofert???

Pyrko
@Grzś

Z tego co wiem, to na obecna chwilę brak

Grzś
@Pyrko

a ciężko uwierzyć, że nikogo nie szukają cały czas, odkąd tu przegladam, to nie ma ofert

pecyk

Gdzie szukać ogłoszen na konkretne miasta?

Panek
@pecyk

na pracuj.pl Mittala było ostatnio sporo ofert, właśnie na konkretne miasta, ale nie wiem jak teraz

z3
@Panek

Teraz już nie ma tylu.

@z3

coś mi się wydaje, że ściemniacie z tymi ogoszeniami bo teraz do hut wg nie przyjmują ale construction to wg co innego, a akurat za niedługo wprowadzamy się z żoną do domu w okolicy i pasuje znaleźć jakąs prace przed tym. Niby mam jeszcze chwile bo dopiero dach kładziemy ale chciałbym się zorientować a tu nic nie moge znaleźć

z3
@Nowy

Czemu miałbym ściemniać? Wiadomo, huty to teraz zupełnie inny temat, więc nawet tego nie poruszałem. Ogłoszeń nie widziałem, to mówię, że wydaje mi się, że nie ma, ale patrzyłem bardzo powierzchownie, więc zawsze możesz się rozglądnąć sam dokładniej Powodzenia w przeprowadzce i szukaniu pracy też

Pawi
@Nowy

czy tego chcesz czy nie, w internecie ofert nie ma. ale zadzwonić i zapytać zawsze możesz.

Kamil

Zastanawiam się na przyczyną tej ciszy na forum. Macie tak dobrą pracę?

Rob
@Kamil

Jest zupełnie normalnie jak nie przyzwoicie nie ma się nad czym rozczulać

Pretzel
@Rob

dokładnie, każdy robi swoje i tyle nie ma potrzeby się rozgadywać

Juri ze Spychova
@Kamil

Kamil nigdzie nie jest idealnie ale trzeba przyznać że większość robi co do niego należy, atmosfera jest wporządku że nie masz jakiś zwał na myśl że idziesz do pracy czy coś, wynagrodzenie jest ok na czas także raczej na spokojnie można powiedzieć że ogólnie jest ok, a dlaczego pytasz?

kastor
@Juri ze Spychova

Pewnie z ciekawosci

irk

Hala w środku przynajmniej ze zdjęć wygląda zachęcająco żeby podjąć prace

Roman

@Andiu warchol, czy na pewno masz na myśli firmę Arcelor Mittal Construction ze Świętochłowic? Czy nie jest tak, ze na warunki płacowe ma wpływ staż pracy lub zakres wykonywanych obowiązków? Czy są wśród nas osoby, które chciałaby się wypowiedzieć na temat kulisów pracy w tym przedsiębiorstwie? Zachęcam do zamieszczania swoich opinii.

Andiu warchol

Obecnie pracownik nie ma co liczyc na wiecej niz 1600 plus premia 500 zl. Starzy wyjadacze zarabiaja po ok 4 tys, zla organizacja, (usunięte przez administratora)

rolnik

czy oni również robią rozwiązania dla budownictwa rolniczego?

luc

bardzo polecam prace w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o.o.