LPP TEX

Opinie o LPP TEX

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 5 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie LPP TEX?

tomek

Widziałem te ogłoszenia @moro szkoda tylko, że większość z nich określa tych to czego wymagają a nie to co oferują np. taki specjalista ds. zakupów wymagają doświadczenia wyższego i doświadczenia ale czego można się spodziewać to już niekoniecznie, trochę to słabe

wow

zawsze płacą w terminie,na początek nie zatrudnią Cię do magazynu na umowę o pracę tylko z agencji pracy,po jakimś czasie jak się sprawdzisz to dostajesz umowę o pracę.pracy jest dużo zwłaszcza w okresie od września,warto mieć uprawnienia na wózek,praca dla chłopaków i dziewczyn,2 zmiany,trochę ciężki dojazd jak ktoś nie ma samochodu.Ogólnie ok jeśli lubisz takie duze skupiska ludzi ok 100 na hali.Praca w biurze to inna bajka,albo masz znajomości,albo przejdziesz normalną rekrutację,albo masz szczęscie ...nie ma reguły,no i kasa o wiele większa,premie,nieraz samochód służbowy

Szukasz pracy?

Placa za nadgodziny bez problemu zawsze w terminie, ogólnie praca jest okej, bez rewelacji ale ludzie wporzadku wiec do przodu

foster

hej! ja dopiero zaczynam tam pracę w magazynie,wcześniej pracowałam z agencji pracy,mają oni 2 magazyny,na początek trzeba sie wykazać,są nadgodziny więć można dorobić,praca ok 9 godzin dziennie,soboty też pracujące,hhmm

Ala

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat tej firmy? Chciałabym złożyć tam CV i zastanawiam się czy to dobry krok. Czy ludzie którzy tam pracują chodzą do pracy z chęcią czy raczej dlatego, że nie mają nic innego? Jak z zarobkami? Podejściem do pracownika? Również tego najniższego szczebla. Z góry dziękuję.

Zostaw opinię o LPP TEX - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPP TEX