Efect Doradztwo Finansowe Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Efect Doradztwo Finansowe Sp. z o.o.

nick

(usunięte przez moderatora) krzyczenie i niecenzuralne słowa kierowane w stronę pracownika czego byłem świadkiem, panowie pod krawatami udają wielkich biznesmenów. Wykorzystywanie na maksa, robią z człowieka roboty, a pani prezes nawet nie raczy odpowiedzieć dzień dobry. Niemiła atmosfera, wyścig szczurów - kto zrobi lepszy wynik. Jeśli ktoś siebie szanuje to nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o Efect Doradztwo Finansowe Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efect Doradztwo Finansowe Sp. z o.o.