kasia

Dwikozy

Opinie o kasia

Zyga

Zgadzam się w 100% z osobą dodającą wczesniejszą opinię. Ten zakład to porazka a dwóch pseuso Boooosóów [usunięte przez moderatora]

gaga

tam ludzie[pracownicy] nie maja zycia prywatnego! ciagle maratony,za smieszne pieniadze maximum zysku minimum nakladow postawisz sie jestes wrog,nic nie powiesz jestes glupi najgorzej jest jak jest dwoch ''BOSS'ów'',jeden mowi tak,drugi co innego czlowiek jak pileczka pingpongowa A KASE TRZEPIA [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o kasia - Dwikozy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kasia