Opinie o Kasia w Dwikozy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kasia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kasia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kasia w Dwikozy

Tenneco Nowy wpis

To co ta firma serwuje pracownikom na zakładzie jako posiłek regeneracyjny w Gorzycach to jest skandal! Te zupy są niejadalne! Mamałygi zaprawione tonami mąki żeby gęstsze było. Właściciel rzuca jakieś resztki i z tego się zupę gotuje ludziom. Trzeba to zgłosić gdzieś bo to jest nie do przyjęcia.

Teresa Nowy wpis

trudno coś konkretnego z tych opinii wyciągnąć... kiedyś kucharza szukali i w sumie ciekawa bym była na jakie warunki obecnie można tu liczyć na tym stanowisku a raczej chciałam się dopytać o przyjęcia jako pomoc kuchenna, mam szansę na taką opcję? jeśli tak to co aktualnie firma ma do zaoferowania swoim pracownikom prócz samej podstawy? na kuchni ile mogłaby wynieść?

Joanna Nowy wpis

Czytam czytam i widzę ze traktowanie ludzi pozostawia wiele do życzenia? I jeszcze te komentarze o kiepskim wynagrodzeniu to ile Wam tam dają?

Kasia Nowy wpis

Wie ktoś może czy jest tu okres próbny?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kasia? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
kamila

uwaga na kantynę w gorzycach a konkretnie na tak zwaną szefową anetę beto bez kultury krętacz .walki kręci na godzinach siostrze dopisuje a innym zawsze brakuje .ludzi traktuje jak śmieci jak się postawisz to zrobi wszystko żeby Cię zgnoić . ktoś taki nie powinien pracować między ludźmi.

Zyga

Zgadzam się w 100% z osobą dodającą wczesniejszą opinię. Ten zakład to porazka a dwóch pseuso Boooosóów [usunięte przez moderatora]

gaga

tam ludzie[pracownicy] nie maja zycia prywatnego! ciagle maratony,za smieszne pieniadze maximum zysku minimum nakladow postawisz sie jestes wrog,nic nie powiesz jestes glupi najgorzej jest jak jest dwoch ''BOSS'ów'',jeden mowi tak,drugi co innego czlowiek jak pileczka pingpongowa A KASE TRZEPIA [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Kasia - Dwikozy