Telepizza Poland Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Telepizza Poland Sp. z o.o.

jak kogoś interesuje praca na skuterze firmowym w telepizzy .. 2.5 zł , za godz, i 2.7 zł za kurs. (auto kurs 4.4 zł - tankujesz za swoje) zadania kierowcy : (przypominam 2.5zł/godz) -skrobanie skrzynek po cieście -przygotowanie miejsca pracy kucharzowi -przygotowanie sosów dla kierowców i kucharzo-kasierowi -uzupełnianie zapasów napojów na stanowisku kasjerskim -obsługa pieca pizzerskiego : wyciąganie pizzy i albo na talerz na salę, albo do kartonu.) -obieranie telefonów - przyjmowanie zleceń -sprzątanie na wieczór po kucharzu i sprzątanie strefy produkcyjnej -wynoszenie śmieci -dostarczanie kursów -brak jakiejkolwiek przerwy -nowi kierownicy... skrzydła rosną szybciej niż ceny paliwa -stan skuterów na jednym z dwóch lokali straszne. brak pieniędzy na naprawę a więc w skrócie ... max : 2,5 + 2,7 + 2,7 + 2,7 = 10.6 zł./godz. ale z reguły kończy się na 2,5+2,7+2,7+ zapie..ol = 7,9 zł i zepsute nerwy -rozładunek dostawy - najtańsza pizza pracownicza MAŁA!!! (17 cm) za 6 zł z dwoma składnikami -napady na kierowców -wyzysk - [usunięte przez moderatora] a teraz jeszcze parę rzeczy ... -często przeterminowane produkty -sztuczne i mrożone -oszukiwanie klientów, oszczędzając na składnikach -ceny jak z kosmosu czy pada deszcz, czy też śnieg telepizza na skuterze "zawsze" dojedzie i kierowca będzie szczęśliwy z napiwku w wysokości 0,20gr. :)

Zostaw opinię o Telepizza Poland Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telepizza Poland Sp. z o.o.