AQUA ŻYWIEC

Chorzów

Opinie o AQUA ŻYWIEC

basia
użytkownik zarejestrowany

Chciałabym podjąć z nimi współprace i wyposażyć swoją małą firmę w ich wodę, tylko czy to opłacalne? Dajcie znać bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi

Kierowca

falck - 2010-03-07 19:09:13 też tam pracowałem jeśli możecie to lepiej nie podejmujcie tam pracy,w tym ogłoszeniu pisze-rozudowane zaplecze lgistyczne-ha ha a to dobre kierowca sam musi się załadować i rozładować wszystko ręcznie bo brak stojaków tak jak to jest w ustrniance itp.żeby wodę w galonach załadować wózkiem,z ranka 150butli(19L) ręcznie wrzucisz i masz wszystkiego dosyć No co Ty!!! , ostatnio się polepszyło... zainwestowali w nosidełka do butelek ;-)

falck

xxx

firma porażka jak widzę w ogłoszeniu o pracę kierowca kat c 1800-4000 to nie mogę te 4000 to mnie rozwaliło,tam brakuje pieniędzy na paliwo a co dopiero wypłata-omijajcie jak możecie tę firmę

Zostaw opinię o AQUA ŻYWIEC - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AQUA ŻYWIEC