PPH Modul

Ostróda

Opinie o PPH Modul

Przed sześciu laty to była firma,zgadzam się z @ja.Odpowiedz do @minos,co się sypie.Pracuję tu kilkanaście lat i z każdym rokiem jest gorzej/brak roboty,niskie zarobki,zła atmosfera,ciągle zmieniane kierownictwo przez włascicieli/Od czasu do czasu przyjeżdza nadęty właściciel z matką i patrzą na nas jak na murzynów.żadnego zainteresowania firmą,żadnego poszanowania pracownika.A do pracy @minos porządnie niech się zabierze beznadziejny zarząd. Pokaż jak podnosi filip z konopi firmę i nie pisz bzdur

ja

Pracowałem tam jakis czas temu było ok.lecz po śmierci szefa/szacun/ wszystko sie sypie.

To chyba jakiś żart Wojtek.NIE POLECAM

Wojtek

Na szczęście atmosfera po zmianach w kadrze zarządzającej jest bardzo dobra :) I z czystym sumieniem można polecić pracę w tej firmie!

Najbardziej podobało mi się w PPH Modul:praca dokładna,profesjonalna,precyzyjna Najbardziej nie podobało mi się w PPH Modul:atmosfera w pracy

Zostaw opinię o PPH Modul - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH Modul