Opinie o ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. w Morgi

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. w Morgi

znerwicowany

Za psa się dałeś to szczekaj! Dlaczego na to pozwalacie? Ona was beszta,a wy milczycie tak nie można.Rozumiem każdy chce utrzymac pracę,ale jakim kosztem.Kosztem zdrowia psychicznego.

xxx

Jak ludzie którzy sie leczą u psychiartry mogą kierować tyloma ludzmi?

zbluzgana

tak zgadzam się co do tej pani że nie nadaje się na swoje stanowisko. ta kobieta musi mieć jakieś problemy z sobą że tak się odnosi do ludzi nieraz słyszałam co potrafi powiedzieć ta rzekomo [usunięte przez moderatora] ludzie to jakieś nie porozumienie że takie osoby jak pani [usunięte przez moderatora] nami dyrygują!!!!!!!!!!!!

mobbing

andrzej.bartniak@pomorska.pl to adres do redaktora z Gazety pomorskiej.Opiszcie wszystko może coś zadziała.tel

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Key Account Specialist.
ona

Racja to kobieta z wielką nerwicą. Nieodpowiednia na tym stanowisku. Nie wiem po co tam jeszcze jedna[usunięte przez moderatora]

była pracownica

Nieodpowiedni ludzie na stanowiskach.A [usunięte przez admina]byłą ok. Nie wiem jak teraz,ale wolałam ją 100razy od [usunięte przez admina].Nie robiła ludziom na złośc. Było można się dogadac.

gość

tu same konkrety są nieczytałeś uważnie np. o p. bhpowcu czy śmiesznym akordziście o krajalnicy i nagannym zachowaniem brygadzistów z produkcji i jednej pan[usunięte przez admina] z pakowni w stosunku do ludzi. kary godne to jest !!!!!!!!!

PIP

zgadza się że forum to super forma wyrażania opinii,ale piszcie ludzie jakieś konkretne przykłady aby uargumentować swoje wypowiedzi,bo jak narazie nic konkretnego nie wyczytałem choć wciągnął mnie temat

ona

To prawda nikt nikogo na siłę nie trzyma, ale jak już sie pracuje to trzaba pracować przestrzegając pewne przepisy i zachowywać sie po ludzku. Forum to najlepsza forma wyrazenia swojej opinii. Bo gdzie indziej mozna iść i powiedzieć co się nie podoba w zakładzie pracy?

pracownica

czemu tam pracujecie jak wam sie nie podoba /nikt nikogo niezmusza

Widzę że dalej jest to co było albo jeszcze gorzej.Jeszcze trochę poczekajcie a [usunięte przez admina] też wylecą tak jak [usunięte przez admina] która myślała że jest niezastąpiona. Też chciała grac pierwsze skrzypce na pakowni jednakże jej się to nieudało.

pracownica

juz przestancie cieszcie nze macie prace

racja

to samo tyczy się pozostałych 2 panów brygadzistów [usunięte przez admina]

forumowicz

przydałby się tu audyt prawdziwy. nie jakieś ustawione na pokaz niewiadomo jak to nazwać. a potem i tak (usunięte przez administratora) i chaos......

[usunięte przez admina] nauczyłeś się w końcu czytac po niemiecku czy dalej ani be, ani me, ani kukuryku.Normalnie dziwię się kto ciebie chłopaku zrobił majstrem,ale jaki pan taki kram.

on

Najpierw naucz się pisać, a potem się wypowiadaj. Może i odpowiedzialność, ale kiedyś na pakowni brygadzistą był młody chłopak Rafał i sobie radził świetnie nawet w tym bałaganie, ale koledzy w kaskach go psychicznie wykończyli i musiał odejść.

ktoś

zm nove rządzą same gbury mam namyśli brygadzistów. pogratulować im można rozumu

zgadnij kto to

Co prawda zabolała?I może jeszcze powiesz:" mało gadac dużo robic", jak to mówił pewien" kulturalny "kierownik.

jeszcze zobaczycie

Bez wątpienia to jakis "kask" napisał. Teraz przynajmniej mamy przykład, że poprzednie wpisy na forum nie były wyssane z palca. Nawet samochody zaczęli parkować na terenie zakładu bo się boją, że ktoś gwiździem przejedzie.

zgadnij kto to

A kamery działąją czy dalej to są atrapy dla postrachu i dyscypliny?.Ludzie gdzie wy pracujecie?krajalnicy nie naprawią bo za drogo tańsze są stopery[usunięte przez admina] zysk to się tylko liczy.

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. - Morgi

• Jak się pracuje w ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ZAKŁADY MIĘSNE NOVE SP. Z O.O.