AZSoft S.A.

Kraków

Opinie o AZSoft S.A.

Słowa kojarzące się z AZSoft S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):Denerwująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobry. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 6 zł brutto za godzinę Najbardziej podobało mi się w AZSoft S.A. : Ustalanie dowolnego grafiku zależnego od potrzeb pracownika Najbardziej nie podobało mi się w AZSoft S.A. : Powtarzalność tych samych czynności w kółko

Zostaw opinię o AZSoft S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AZSoft S.A.