IZOLA, MET-PRIM

Łódź

Opinie o IZOLA, MET-PRIM

Lasek

Wiecie co, ja tam uważam, że nie ma bidy, jest dobrze

anonimowy

nie polecam tej firmy, wykorzystują ludzi, pracuje się w soboty oczywiście "charytatywnie", za nad godziny kierowcy nie mają płacone, handlowcy są oszukiwani. Omijajcie szerokim łukiem firmę izola.

BYŁY PRACOWNIK

IZOLA: super pracodawcy, handlowcy mają MONDEA i INSIGNIE. Można o wszystkim z szefami pogadać ( byliśmy na ty z Prezesami), wystrój biura w Łodzi na najwyższym poziomie. zarobki dużo ponad przeciętną w Łodzi.

anonimowy gość

rewelacji nie ma- w sumie do satysfakcji też daleko. Kawał o 50 % premii - 10 każdego miesiąca niezły ubaw . Premia to wynagrodzenie za pracę w soboty. W ubikacji zamiast drzwi zasłonka z dziurami wypalonymi od papierosów a prezes twierdzi że firma jest nowoczesna - zdecydowanie ma poczucie humoru bo jak ktoś pracował w firmie gdzie wc było drewnianym wychodkiem to może to być dla niego wielki postęp. Na stołówce dach przecieka i kapie do herbaty woda z sufitu - nie trzeba dolewać. Modernistyczny szok

nie pchajcie sie do tej firmy,zarobki slabe,nie polecam

Izola:zarobki beznadziejne,podobnie jak szefostwo.Nie polecam.

zdezorjentowany
@anonim 31.03.2010 22:42
Izola:zarobki beznadziejne,podobnie jak szefostwo.Nie polecam.

Opinie o IZOLA czy o MET-PRIM bo nie bardzo kumam o kogo Wam chodzi ?

Zostaw opinię o IZOLA, MET-PRIM - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IZOLA, MET-PRIM