Amnesty International

Opinie o Amnesty International

patryjota

moja sasiadka wzruciła sie o pomoc do tej organizacji na teranie polski rzecz jasna Odpowiedzieli jej ze ma sie zwrocic do odpowiednich władz bo sami nic niepotrafia zrobic. Pieniądze ktora zbiera ta fundacja ida na drogie zagraniczne wycieczki oficjeli kieownikow tak naprawde na pomoc idzie zaledwie 1\4 wydatkow . amnnesty nie jest zadna organizacja charytatywna to po porostu zwykły busisnees. wyslij paczke zywosciowa do caritasu a ona juz trafi w odpowiednie ręce. niedawaj tym ludziom zadnych pięniedzy .bo tak naprawde niwiesz na co bedą wydane

Człowiek
@patryjota 04.08.2018 19:09

"Patryjota", "caritas" ....coś mi tu śmierdzi .... pisssseeemmm , kłamstwem i propagandą :PPPP

patryjota

amnesty international to zwykłe naciaganie ludzi

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Amnesty International jako pracodawcy.

uczeń

Cześć, czy wie ktoś może czy Amnesty International zatrudnia niepełnoletnich (16 lat) do pracy fundraisera?

Pracodawca
@uczeń 21.02.2018 15:57

Cześć! Nie ma problemu, jeśli masz skończone 16 lat możesz rozpocząć pracę jako fundraiser w Amnesty, tylko do podpisania umowy niezbędna będzie dodatkowo zgoda Twojego rodzica/opiekuna.

Iwona

Proszę Was o wznowienie dyskusji na temat Amnesty International jako pracodawcy. Aktualne informacje na temat sytuacji wewnątrz struktury tej firmy, organizacji pracy, atmosfery i obecnych warunków zatrudnienia będą ważne dla osób, które mają w planach aplikowanie w najbliższym czasie do Amnesty International.

Studentka

Pracowałam w Amnesty przez trzy miesiące. Street fundraising jest na pewno wymagający, ale nie wiem jaka inna praca daje tyle możliwości. Jest to w dużej mierze praca nad samym sobą - motywacją i umiejętnościami. Pozwala rozwinąć umiejętności interpersonalne - od prostego przełamania się, żeby zagadać, do zaawansowanych technik perswazji. Jeśli fundraiser daje z siebie wszystko, to obietnice z ogłoszenia rzeczywiście się sprawdzają. Kontakt z Amnesty wspominam bardzo pozytywnie - świetni ludzie, życzliwe podejście, docenienie ze strony przełożonych, motywujący system płac, elastyczny grafik, ludzkie podejście.

Alex

Bardzo polecam pracę w Amnesty każdemu, kto lubi pracować z ludźmi we wspaniałej atmosferze. Godziny pracy są elastyczne, można szybko awansować, a warunki finansowe są korzystne i przejrzyste. Dziękuję bardzo za współpracę teamowi z Krakowa oraz naszej Koordynatorce :) Pozdrawiam Was, Amnesty!

cebulak

> praca dobra dla ludzi, którzy chcą pieniędzy i nie chce im się pracować Brzmi dobrze, aplikuję.

Iwona

@Fundraiserka to ważne, że można liczyć na pomoc koordynatorki, gdy ma się słabszy okres w pracy. Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat szkoleń, które oferuje Amnesty International fundraiserom? Czego one dotyczą?

Fundraiserka

Przyjemna praca w fajnym zespole. Duży plus to elastyczność grafiku, szczególnie dla kogoś, kto równocześnie studiuje dziennie. Koordynatorka z Warszawy potrafi zmotywować skutecznie do działania i osiągania lepszych wyników, co jest bardzo ważne, bo niestety czasami udziela się stres i brak motywacji przy niskich wynikach. Zarobki atrakcyjne, szczególnie, jeśli pozyskuje się dużą liczbę darczyńców. Jedyny minus to praca w każdych warunkach atmosferycznych - kiedy pada mokną wszystkie materiały, na których pracujemy, a potencjalni darczyńcy nie chcą się zatrzymywać.

Iwona

Śledzicie aktualne oferty pracy w Amnesty International? Znajdziecie je na stronie: https://amnesty.org.pl/aktualnosci/?type%5B%5D=praca Ktoś z Was chciałby zostać fundraiserem/fundraiserką?

Cześć

To jest jeden wielki żart, pracowałam tam 3 tygodnie i dostałam 100 zł bo nie przepracowanych miesiąca chodząc po chatach i żebrając na kobiety które są bite? Każdy szefciu który prowadzi filie jest materialistą a praca nic nie warta. Wielkie halo a tak na dobrą sprawę to jest oszustwo.

boss

To skoro stawki tutaj mogą dochodzić nawet do 40zł @kasia987, to się nie dziwię, że zarobki u nich są adekwatne do powierzanych obowiązków, a wypłata i tak jest w pelni terminowa. Z tego wynika, że zależy im na pracownikach, skoro można się spodziewać takich zarobków.

ramona777

Witam, Na czym polega elastyczny czas pracy w Fundacji na stanowisko street fundraiser? Rozumiem,że podstawą jest dyspozycyjność 5 razy w tygodniu (od pn. do pt.) i wypracowanie minimum 5 godzin dziennie? I mniej więcej od której zaczyna się pracę jeśli mówi o porannych godzinach? około 9.30 ? czy jednak ustalony jest ściśle grafik z podziałem na zmiany czasowe? Czy można dogadać się w tej kwestii indywidualnie czy jednak trzeba dostosować się do konkretnych ram czasowych? Chciałabym również zasięgnąć informacji odnośnie stawek, ponieważ na stronie podane jest,że fundraiser zarabia od 20 do 40 zł netto ( w zależności od efektywności),a zaraz potem w ogłoszeniach czy też na stronie podane jest,że od 10 do 40 zł netto za godzinę pracy... To jak w końcu jest? czy ta stawka 10 zł jest przejściowa i później normuje się na poziom między 20 a 40 zł, czy od początku jest szansa na 20 zł jeśli pracownik ma zadowalające wyniki pracy. Z góry dziękuję pięknie za odp.:)

xyz

Ciekawa praca, daje możliwość poznania wielu pozytywnych osób. Jednak ciężko pracować tam na dłuższą metę, ponieważ koordynator w Krakowie jest fatalny. Dzwoni w środku nocy albo o 5 rano, nawet w niedzielę i święta potrafi napisać smsa albo zadzwonić. Nie potrafi zmotywować, a wręcz wprowadza nerwową atmosferę. Gdyby nie on praca w Amnesty byłaby o wiele przyjemniejsza, to właśnie przez niego rezygnuje wiele osób.

Aga

Super atmosfera w pracy, niesamowici ludzie. Ta praca dodaje pewności siebie.

Zostaw opinię o Amnesty International - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amnesty International