Opinie o Admet w Zielonka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Admet. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Admet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admet w Zielonka

Ciekawy... Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Witam. Mam pytanie do warunków pracy jaką jest umowa,jakie zmiany, atmosfera i pieniądze na start dla doświadczonego operatora prasy krawędziowej.

Robson Nowy wpis

Normalna firma, działająca już bardzo długo i szkoda tylko, że osoby którym nie po drodze z pracą oczerniają firmę.

Administrator Nowy wpis

admet ma teraz aktualne oferty pracy w Zielonka. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Vel Nowy wpis

Czytajac posty z przed lat nic się nie zmieniło i raczej się nie zmieni (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu czy to spawacz operator maszyn czy jaki kolwiek inny zawód w tej firmie nie zarobisz A zrobisz tylko prezesa.

Bartosz

Czy firma normalnie funkcjonuje? Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Admet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Zielonka
Imar Service Group Sp. z o.o.
bvghj

słyszałam @maciek że są takie możlwiości. Tylko na razie chyba nie ma o czym mówić, bo nie szukają ludzi

Crox

Szanse na stałą umowę wtej chwili bardzo duże. Po 3 miesiącach umowy-zlecenia umowa nawet na 5 lat w 90% przypadków. Dużo osób przychodzi ale mało kto decyduje się pozostać ze względu na niskie zarobki (dla pracowników na produkcji). Starsi pracownicy i dobrzy fachowcy są tam niedoceniani. Wielu szuka innej pracy i odchodzi.

Krovka

Spełniając pokładane przez pracodawce nadzieje chyba powinno mieć się szanse na zapewnienie stałej umowy o pracę. Jeżeli ktoś chce zaplanować sobie życie, osiąść się na stałe w jednym miejscu chciałby mieć też pewność co do pracy. Bo życie z dnia na dzień nie jest tym czego chcę. Myślicie, że gdybym się sprawdził to dało by się dogadać jakoś z szefem ?

polaczek

witam.kiedys tam pracowałem rok czasu jak robili w zielonce.stawka 11 zl wtedy bylo.2000 tys wpadalo.z sobotami wiecej;p po 8 godzin na 2 zmiany.warunki spoko gorzej z umowa nie daja.robota jak robota raz gorzej raz lepiej.

marminio

ludzie uciekają z tej firmy popracują trochę i idą dalej nie polecam sam pracowałem 1,5 roku. Odchodzę Wyzysk coraz większy za 2-3 mce kończy się dotacja z unii która każe utrzymywać jakieś tam zatrudnienie. Fachowiec z krawędziarki staż 7 lat traktowany jak śmieć. I zacznie się będziecie robić na 2-3 maszynach za 1800 netto max już jest w tym kierunku działanie podjęte nie polecam szukajcie jeżeli jesteście fachowcami gdzie indziej. Tam jest potrzebny pokorny parobek. pozdr

marminio

Praca ciezka. placa ok 1500-1600 netto odpowiedzialnosc za bledy placisz - zawzze wina jest pracownika. prezas (usunięte przez administratora) a drugi poganiacz- nie maja pojecia o tym co sie ile i jak robi do tego doszly czsy na operacje - fizycznie niemozliwe do wykonania. (usunięte przez administratora)

marmino

Porazka nie polecam w ciagu roku ok 8 osob poszlo. (usunięte przez administratora)> Stary pracownik ze stazem jest traktowany jak smiec. Moze sie zwolnic ale musi wedlug chorych wymyslonych przez prezesia(usunięte przez administratora)umowy 2 miesiace za 8.50 brutto pracowac.

kobył

W nowej siedzibie, na swoim, w Kobyłce miało być lepiej - obietnice Prezesów. Niestety jest gorzej, dominuje chaos. Brakuje organizacji pracy, pracowników zbyt wielu, nie potrafią zapanować włodarze nad tym wszystkim. Roboty mnóstwo i nic z tego, bo marne zarobki, tym samym morale pracowników niskie. Marazm trwa!

Hello

Nie polecam tej firmy, zaczyna byc nie wyplacalna. Pensje sie opózniaja lub sa w ratach. stawki ok 7,8 zl

maciołek

*ciągła rotacja pracowników, bo Ci z kwalifikacjami nie będą pracować za oferowane stawki *prezesi jakby z minionych czasów *nowi pracownicy mają dobrze, bo dość szybko zarabiają tyle co Ci z jakimś stażem *ciężka praca fizyczna głównie, stresująca często (łatwo o pomyłkę)

opinia

nie polecam firmy, po przeprowadzce wogole tragedia, ludzie powoli odchodza

Jeśli dla ciebie jest, aż tak źle to się zwolnij. nikt na siłę cie nie trzyma.

produkcja

Prezes jest uczciwym czlowiekiem? ciekawe dla kogo? bo napewno nie jesli chodzi o pracownikow. To jest jeden wielki(usunięte przez administratora)

Wbrew przedstawionym tu opiniom uważam, że Prezes jest uczciwym człowiekiem. Jak się robić nie chce i się straci pracę to później się anonimowo wypisuje głupoty, wulgaryzmy, itp. Szkoda gadać. Trzeba umieć brać odpowiedzialność za siebie i za to co się robi.

amada

stawka 7.50:P

proponowano swierzakom pracowac 2 tyg za darmo w ramach szkolenia, jak ktos pracuje na czarno itak ma zabierany podatek hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Admet - Zielonka

• Jak się pracuje w Admet?

Zobacz opinie na temat firmy Admet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Admet