admet

Zielonka

Opinie o admet

bvghj

słyszałam @maciek że są takie możlwiości. Tylko na razie chyba nie ma o czym mówić, bo nie szukają ludzi

Crox

Szanse na stałą umowę wtej chwili bardzo duże. Po 3 miesiącach umowy-zlecenia umowa nawet na 5 lat w 90% przypadków. Dużo osób przychodzi ale mało kto decyduje się pozostać ze względu na niskie zarobki (dla pracowników na produkcji). Starsi pracownicy i dobrzy fachowcy są tam niedoceniani. Wielu szuka innej pracy i odchodzi.

Krovka

Spełniając pokładane przez pracodawce nadzieje chyba powinno mieć się szanse na zapewnienie stałej umowy o pracę. Jeżeli ktoś chce zaplanować sobie życie, osiąść się na stałe w jednym miejscu chciałby mieć też pewność co do pracy. Bo życie z dnia na dzień nie jest tym czego chcę. Myślicie, że gdybym się sprawdził to dało by się dogadać jakoś z szefem ?

Szukasz pracy?

polaczek

witam.kiedys tam pracowałem rok czasu jak robili w zielonce.stawka 11 zl wtedy bylo.2000 tys wpadalo.z sobotami wiecej;p po 8 godzin na 2 zmiany.warunki spoko gorzej z umowa nie daja.robota jak robota raz gorzej raz lepiej.

marminio

ludzie uciekają z tej firmy popracują trochę i idą dalej nie polecam sam pracowałem 1,5 roku. Odchodzę Wyzysk coraz większy za 2-3 mce kończy się dotacja z unii która każe utrzymywać jakieś tam zatrudnienie. Fachowiec z krawędziarki staż 7 lat traktowany jak śmieć. I zacznie się będziecie robić na 2-3 maszynach za 1800 netto max już jest w tym kierunku działanie podjęte nie polecam szukajcie jeżeli jesteście fachowcami gdzie indziej. Tam jest potrzebny pokorny parobek. pozdr

marminio

Praca ciezka. placa ok 1500-1600 netto odpowiedzialnosc za bledy placisz - zawzze wina jest pracownika. prezas (usunięte przez administratora) a drugi poganiacz- nie maja pojecia o tym co sie ile i jak robi do tego doszly czsy na operacje - fizycznie niemozliwe do wykonania. (usunięte przez administratora)

marmino

Porazka nie polecam w ciagu roku ok 8 osob poszlo. (usunięte przez administratora)> Stary pracownik ze stazem jest traktowany jak smiec. Moze sie zwolnic ale musi wedlug chorych wymyslonych przez prezesia(usunięte przez administratora)umowy 2 miesiace za 8.50 brutto pracowac.

kobył

W nowej siedzibie, na swoim, w Kobyłce miało być lepiej - obietnice Prezesów. Niestety jest gorzej, dominuje chaos. Brakuje organizacji pracy, pracowników zbyt wielu, nie potrafią zapanować włodarze nad tym wszystkim. Roboty mnóstwo i nic z tego, bo marne zarobki, tym samym morale pracowników niskie. Marazm trwa!

Hello

Nie polecam tej firmy, zaczyna byc nie wyplacalna. Pensje sie opózniaja lub sa w ratach. stawki ok 7,8 zl

maciołek

*ciągła rotacja pracowników, bo Ci z kwalifikacjami nie będą pracować za oferowane stawki *prezesi jakby z minionych czasów *nowi pracownicy mają dobrze, bo dość szybko zarabiają tyle co Ci z jakimś stażem *ciężka praca fizyczna głównie, stresująca często (łatwo o pomyłkę)

opinia

nie polecam firmy, po przeprowadzce wogole tragedia, ludzie powoli odchodza

Jeśli dla ciebie jest, aż tak źle to się zwolnij. nikt na siłę cie nie trzyma.

produkcja

Prezes jest uczciwym czlowiekiem? ciekawe dla kogo? bo napewno nie jesli chodzi o pracownikow. To jest jeden wielki(usunięte przez administratora)

Wbrew przedstawionym tu opiniom uważam, że Prezes jest uczciwym człowiekiem. Jak się robić nie chce i się straci pracę to później się anonimowo wypisuje głupoty, wulgaryzmy, itp. Szkoda gadać. Trzeba umieć brać odpowiedzialność za siebie i za to co się robi.

amada

stawka 7.50:P

proponowano swierzakom pracowac 2 tyg za darmo w ramach szkolenia, jak ktos pracuje na czarno itak ma zabierany podatek hehe

prezes

najlepiej gdyby pracownicy robili za darmo, do tego biegali po hali i zakaz palenia

najwiekszy syf jaki widzialem

Zostaw opinię o admet - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie admet