Niepubliczne Przedszkole Pod Dębami

Zielonka

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Pod Dębami

Iwona

Jesteś pracownikiem tego przedszkola? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca. Co możesz powiedzieć osobie, która ma zamiar tu aplikować?

poraż

hej! dawno nie widziałam ofert pracy od NiepublicznegoPrzedszkola Pod Dębami - czy nie wiecie może czy przypadkiem poszukują może przedszkolanek? Moja znajoma intensywnie szuka pracy i świetnie odnaqjduje sie w tym temacie. Jak coś bedziecie wiedzieć prosze o info

co nie co

chyba każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej.. @odpowiedź, według mnie warto poznać szczegóły, ale nie można dać się zwariować. Widzę tu bardzo rozbieżne opinie dotyczące opieki nad dziećmi w tej placówce

Szukasz pracy?

grażka

nie wiecie czasem jak wygląda obecnie sytuacja w przedszkolu pod dębami z personelem? obiło mi się o uszy , że będą poszukiwać niedługo przedszkolanki. Nie znam dokładnie szczegółów dlaczego , ale jest to ciekawa informacja. Zwłaszcza dla mnie. Także czy wiecie coś może właśnie na ten temat, albo w ogóle na temat pracy tam?

ala
@grażka 14.01.2015 16:59

ciekawi mnie w sumie skąd masz @grażka tego typu informacje. JA póki co nie widziałam nigdzie takiej informacji także jest ona albo mało wiarygodna albo bardzo poufna, co tak czy siak znaczy tyle , że chyba w normalny sposób trudno się tutaj dostać bez pewnego polecenia ze strony osób , które tutaj chociażby pracuja

liz

A moze Pani Dyrektor, po prostu chce miec dobrze wykwalifikowany personel. Pracownicy ktorzy narzekaja, są widac zwykłymi "leserami", ktorzy beda narzekac w kazdej firmie, w ktorej trzeba po prostu byc kreatywnym, oddanym i zaangazowanym wspolpracownikiem. O takich naprawde trudno w dzisiejszych czasach, a ciagle patrzenie na zegarek kiedy do domu, to juz nie w tych czasach.. Z tego co udalo mi się zaobserwowac , to w wiekszosci lepszych firm, jesli ktos pisze negatywne opinie nt. firmy to z reguly sa to pracownicy, ktorzy nie radza sobie z wymaganiami, jakie stawia im dana firma. Widocznie ta firma nie jest firma dla obiboków. Zamiast pisac te dyrdymały, poszukajcie pracy, ktora odpowiadac wam bedzie w 100% (zyczę powodzenia !) , a nie wyzywacie się za to, ze sami nie potraficie sprostac swoim obowiazkom. Niektorzy nadazają – niektorzy nie, proste. Znajdzcie firme, do ktorej nie da się przyczepic… Polska jest krajem, ktory ma we krwi ciagle narzekanie NA WSZYSTKO.

Od wielu miesiecy co chwile szukaja do tej placowki nowych pracownikow. A to wychowawcow, pomocy nauczyciela, rytmiczki, lektora angielskiego i dyrektora przedszkola. Co jest powodem tak duzej rotacji? Moze wlasnie niezadowolenia personelu, bo pracownicy jak sie poznaja, to szybko uciekaja z tego miejsca!!??

A ja sie nie zgadzam, wedlug mnie jest ok, nie doznalam zadnej tyranizacji ze strony wlascicielki a dziewczyny fakt sa fenomenalne z tym sie musze zgodzic i swietnie zajmuja sie dziecmi ale to tylko swiadczy o tym ze Pani Dyrektor bardzo dobrze dobiera pracownikow do swojej placowki i kieruje sie dobrem dzieci a to jest chyba najwazniejsze, z czym zgodza sie pewnie wszyscy rodzice, pozdrawiam oby tak dalej

xyz

Zgadzam się całkowicie z moim przedmówcą i również przestrzegam przed tą placówką jako miejscem pracy !!!!!!!!!

Zostaw opinię o Niepubliczne Przedszkole Pod Dębami - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Pod Dębami