ZUL WOSIEWICZ ZDZISŁAW

Przyprostynia

Opinie o ZUL WOSIEWICZ ZDZISŁAW

jest to prawda dorabia się w oczach to widać a ludziom mówi ciągle że nie ma pieniędzy jak on może tak robić przecież w lesie są do zarobienia duże pieniądze stawki są takie że 500000 spokojnie ma z jednego leśnictwa a przecież ma ich dwa

UWAGA! nie dajcie się[usunięte przez moderatora]przerywa umowę bez twojej wiedzy nie masz prawa do niczego [usunięte przez moderatora] na zaświadczeniach [usunięte przez moderatora]w sprawie zrywki i ścinki (przypisuje sobie kubiki) manipuluje stawkami i bierze 30-50%

Zostaw opinię o ZUL WOSIEWICZ ZDZISŁAW - Przyprostynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUL WOSIEWICZ ZDZISŁAW