Contact Glob

Toruń

Opinie o Contact Glob

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

No to dobrze, że dają szanse młodym ludziom, bo dzięki takim firmą oni mogą zdobywać doświadczenie, a niestety teraz często bez tego w ogóle nie można znaleźć pracy. Czy ktoś chce się wypowiedzieć jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie?

staszek
użytkownik zarejestrowany

no ale co z tego, że to jest call center skoro można u nich dobrze zarobić, no i też naprawdę zatrudniają studentów, wiec ogólnie jest sie na plusie u nich moim zdaniem. A szkolenie to swoją droga na pewno.

tierro
użytkownik zarejestrowany

obecnie Contact Glob z Torunia poszukuje do pracy w swojej firmie ludzi na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży - Telemarketer. Podobno mają młody zespół telemarketerów i o takich własnie ludzi dodatkowo chcieli go uzupełnić. Czy orientujecie się może jak wygląda sprawa z wynagrodzeniami dla tych młodych pracowników?

julian gołąb
użytkownik zarejestrowany

no właśnie, anonimowy użytkownik z poprzedniego komentarza strzelił w dziesiątkę i zadał perfekcyjne pytanie. na jakąś umowę mogę liczyć jako nowy pracownik jeśli zdecyduję się teraz na podjęcie pracy w Contact Glob? czy jest nadzieja że będzie to umowa o pracę na czas nieokreślony? dziwne że od ponad roku nikt tutaj nic nie komentował...

uuuuuuuu mati szalony:) bo cie jeszcze do sadu o znieslawienie podadza.strzez sie pozdroienia dla ciebie

Mati

nie wiem dlaczego marnujecie czas na rozmowe o tej "firemce" fatalnie zorganizowana tragicznie zarzadzana...... pewnie juz nieistnieje ogolnie straszna lipa ktos wyzej pisal o premiach ... pozwolcie ze sie zapytam jakich ?!?!? :P szkoda czasu i slow

ja

Właśnie tak, czyli to?

wlasnie tak

ja

A powiedzcie kto szefuje i kieruje tym cyrkiem. kiedyś pracowałem w słynnym CTDPe i teraz kieruje nim osoba, której imienia szkoda nawet wypowiadać. W CG też jest tak?

byla pracownica

pozdrawiam serdecznie przedmowce,po za tym,ze cyrk bez kasy to jeszcze malo profesjonalne niby "wybitny trener"pisze w cudzislowie,bo do wybitnosci mu daleko a jego komunikacja z ludzmi siada no i ten wybitny wyzywa pracownikow,przeklina i robi wiele innych rzeczy,ktore podpadaja pod (usunięte przez administratora),a koordynatorka nic z tym nie robi tylko ni z gruchy ni z pietruchy zwalnia cala grupe.jesli ta firma jeszce dziala to nie idzcie tam za zadne skarby,bo nie zarobicie,warunki do pracy zadne,presja i tylko nerwow sie nabawicie no i garba.pozdrawiam wszystkich,ktorzy ze mna pracowali oczywiscie tylko tm

po prostu cyrk na kółkach, kino bez pieniędzy...

byly pracownik

co za helloooo?moze ktos w koncu napisze prawde o cg?odwagi ludzie?zgadzam sie z panem szekspirem i przedmowcami...

helloooooo....!!!

...

kto?

karol

dobra firma byly pracowniik

anomin2

....A przy okazji warto przyjrzeć się innym słowom Szekspira (Król Lear): "Bacz, bys rzecz ujrzał w całej jej postaci kto szuka lepszego - często dobre traci" ......

widzę, że bawimy się w małą manipulację...forum jest teatrem, aktorami użytkownicy, jakby przekształcić słynne słowa Szekspira:)

pracuje teraz w CG i nie mam większych zastrzeżeń, wypłaty są zawsze na czas - tak jak w umowie, premie - kto sprzedaje ten ma, kto nie - to nie. A atmosfera też jest ok. Nie mam przynajmniej wrzeszczącego koordynatora nad sobą - tak ja w poprzednim CC.

pewnie, że zarabiasz!!:) przecież cały czas..."JEST REAL"!!:)))

po co smarujesz takie bzdury, jak napiszę jak masz na imię to Tobie będzie przykro i wszystkim co Cię z tamtąd znali... (niestety znali). Ja jakoś tu zarabiam.

ta firma to wielka lipa nie da się tam zarobić a plus ostro się przejadł już klientom szczególnie biznesowym, poza tym atmosfera fatalna wiem bo sama pracowałam tam jakiś czas masakra i brak profesjonalizmu wszystko grane na pokaz....

jak długo czeka się na kontakt od nich po złożeniu CV? Dostałem informację, że kontaktują sie tylko z wybranymi osobami.

nowa?

racja, mogłam dopytać dokładnie na rozmowie, ale jakoś zamotałam i w końcu się nie dowiedziałam :P

Dopytaj, jak będziesz na szkoleniu - domyślam się, że i tak będzie o tym jeszcze mowa, wątpię czy na forum ktoś udzieli ci takich informacji. A po za tym mogłaś o to zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej:) Pozdrawiam

nowa?

a czy ktoś mógłby powiedzieć jaka jest stawka za godzinę?

rekrutacja@contactglob.pl - tam się wysyła dokumenty, oddzwaniają tylko do zainteresowanych

a ktos mi moze pomoc i podpowiedziec na jaki adrs meilowy wyslac do nich dokumenty, bo strona niestety w przebudowie.;/

nie wiem dokladnie, bylam tam tylko na rozmowie ale z tego co zrozumialam i zapamietalam to biznesowi, na pewno plus

ok dzięki. A powiedz jeszcze co sprzedajecie i czy biznesowym i czy indywidualnym?

tramwaj

siedziba firmy znajduje sie na terenie Tofamy (przystanek przed elana tramwaju linii 2 i 3) ogolnie trzeba przejsc przez brakme (biuro przepustek) i dotrzec do pierwszego budynku za takim przeszklonym w ktorym miesci sie m. in. Skanska, CG jest na 3 pietrze.

nowa?

niebawem mam zacząć pracę w CG, podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie padły jednak żadne konkrety odnośnie płac... mam więc do was pytania - jaka jest stawka za godzinę przy umowie zlecenie i ile wynosi najniższa prowizja od sprzedaży? z góry dzięki! pozdrawiam TMów :)

Napiszcie coś więcej o tej firmie, choćby gdzie ma siedzibę i co sprzedajecie, bo stronki ciągle nie ma :(

anon

he he ja też pracowałem w "sławnym" CC. Na pewno tej firmy nie można porównać do tamtej. Inaczej to tu wygląda, dla mnie jest ok, przede wszystkim pod względem zarządzania, a praca na słuchawce dla mnie jest też spoko - ja to lubię więc nie mam z tym problemu.

Napiszcie proszę coś więcej o tej firmie - gdzie się mieści i czym się zajmujecie. Strona internetowa jeszcze nie działa, a chciałem się czegoś dowiedzieć. Pracowałem wcześniej w CTDPe i nie chce znów władować się w telemarketing bez żadnych skrupułów.

młodzieniec

witam ja z takim zapytanie a jakiego operatora produkty sprzedajecie ??

też do nich wysłałem

czekający

Ja wysłałem i czekam, może zadzwonią. Moja znajoma sie tam dostała i bardzo sobie chwali tę firmę. Spoko ludzie i zarządzjacy niby też bardzo ok. Pracowala wcześniej w innym "sławnym" contact center - to mówi, że teraz nawet nie ma co porównywać. Zadzwonicie, please:)

poszukujący

Byłem na rozmowie - było bardzo sympatycznie, ale się nie dostałem. Mimo wszystko zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Odniosłem wrażenie, że jest to naprawdę dobra firma... szkoda, że się nie dostałem:(

nowy

A mi się podoba, dostałem się tam właśnie do pracy, jest rewelacyjne, świetna ekipa, zobaczymy jak będzie dalej...

bleee

Nie odpisali na moje CV, już ich nie lubię :P

Zostaw opinię o Contact Glob - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Contact Glob