Opinie o TI Automotive Polska w Wyszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TI Automotive Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TI Automotive Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TI Automotive Polska w Wyszków

@Piekarz Nowy wpis

Pensja nieadekwatna do powierzonych obowiązków, „Liderzy” „Brygadziści” zwykłe hieny nie dajcie się zwieść ich „pomocami”:) Praca bardziej dla tych co nie mają wyboru

Czym w TI Automotive Polska zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

TI opowieść o plociuchach

Pracuje tam sporo czasu, ponad 5 lat, to co nieco wiem o zakładzie. Podwyżki są dla ludzi co lubią gadać o ludziach, czyli zwykłych konfidentów i z brakiem kręgosłupa moralnego, każdemu nowemu pracownikowi trzeba mówić na rozmowie nie gadaj z ludźmi o życiu prywatnym i bądź dla innych (usunięte przez administratora) wtedy bedziesz miał spokoj na robocie. Bez premi piecowej, ta pracy dla mężczyzny w wielku powyżej 26 lat się nie oplaca, w dzerobombo dostaniesz 3400 na strat, ale się narobisz jak yhym????. Dzieciaczki którym nasz wspaniały rząd nie zabiera podatku, mogą zacząć coś grzebać jak na 1 robote, będzie w miare. Tylko trzeba przestrzegać paru reguł nie gadać z ludźmi którzy wypytują cie o twoje prywatne życie, niektórzy są spoko pomogą przy robocie, ale reszta to ludzie którzy karmią się plota, bo w ich życiu dzieje się tak nie wiele, ze żal (usunięte przez administratora) ściska. Proszę uważać za największego, du powlaza jakie jest na zakładzie Aneta N. Moim zdaniem ma jakieś zaburzenia psychiczne, ale lekarzem nie jestem

Lodzia Nowy wpis
@TI opowieść o plociuchach

Bo tak jest

Czy pracownicy w TI Automotive Polska dogadują się między sobą?

Wyszkowiaczek

Niektórzy pracownicy w tej firmie to 12 letnie dzieci. Tak obgadywać, dręczyć psychicznie wyśmiewaniem , pokazywaniem palcami, że ktoś jest z grupą inwalidzką. Żebyś ty (usunięte przez administratora) jeden z drugim takim nie został. Pracuje tam między innymi chłop po 50tce, mądrością nie grzeszy a większość zakładu przylatuje do niego na płoty. Nie omawiają roboty tylko (usunięte przez administratora) innych. Dręczy psychicznie, są tam kamery, ale nikt tego jeszcze nie zauważył. Obserwuję go od pewnego czasu, jestem pracownicą 6 letnią i aż mi szkoda tych co traktują ich jak upośledzonych.

Misia Nowy wpis

Chyba obgadują siebie. I to aż kurzy się i psychicznie nie dasz rady.

Aplikowałeś do firmy TI Automotive Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Pracownik drukarni
Wyszków
Human Pro Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Dominikazator

Witam czy poszukują państwo pracowników ? to mój numer kontaktowy w razie czego/797-120-522 Dominika Zator

?

W jakich godzinach się odbywa praca?

Wyszkowiak

Nigdy nie spotkałem się z takim mobbing jak w tej firmie kierownicy traktują ludzi gorzej niż niewolników uważają że skoro przychodzimy do tej pracy to pozwalamy im na wszystko niewyrobienie normy (które ocierają się o absurdalne) czy jakakolwiek próba dyskusji z nimi zawsze kończy się groźbami o podjęciu czynności dyscyplinarnych kierownicy często prowadząc tzw.breefing często po prostu przekazują zmianie ze albo będziemy dawać z siebie ile się da albo możemy iść do łopaty kopać rowy jeśli się nie podoba nawet nie ubierają tego w inne słowa tylko przekazują to dokładnie w tej formie , kolejna rzeczą jest również zmuszanie pracowników do wykonywania nadgodzin często kiedy przychodzimy musimy wchodzić do pracy nieodbiegające się tak żeby system nie widział ze robimy nadgodziny a firma nie będzie zobowiązana nam do wypłacania nadgodzin ,oczywiście muszę wspomnieć ze jak już nazbieramy te nadgodziny to możemy zapomnieć o tym ze ktoś nam za to zapłaci firma po prostu odda nam nadgodziny ale jak ujmują to kierownicy KIEDY TO BĘDZIE FIRMIE BA RĘKĘ ,ogólna atmosfera w pracy bardzo nieprzyjemna ,ogólnie nie polecam jedna z najgorszych prac a już zdecydowanie z najgorszym kierownictwem z jakim miałem do czynienia w życiu.

Wyszkowiak
@Wyszkowiak

Nie odbijając się

zainteresowana
@Wyszkowiak

Czy kierownikiem w tej firmie jest Adam K

Takom

Witam. Ktoś może coś powiedzieć o Waszym byłym kierowniku utrzymania ruchu Krzyśku L. Przyszedł do nas i robi straszny zamęt. Ciekawe jak zachowywał się u Was i jak skończył. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Olo
@Takom

Pan Krzysztof Len.k nie miał za grosz szacunku do zwykłych pracowników nie odpowiadając na zaczepki typu "dzień dobry". Pracowników UR bo był kierownikiem UR chronił za wszelką cenę. Porozumienie produkcja z ur było nie możliwe. Brak choc szansy na dogadanie się z tym Panem. Został kierownikiem ponieważ miał mocne plecy u dyrektora. Chodzą słuchy że ktoś z rodziny itp. Przy zmienię dyrektora i spiepszeniu na początku wielu spraw został wylany z chukiem. Pan Krzysztof nie miał u pracowników TI AUTOMOTIVE dobrej opinii. Nie zasłużył na nią. Szukał wojny z każdym

Olo2
@Takom

Człowiek bez kompetencji do zarządzania, nie uznający zasad współpracy. Złośliwy, szukający konfliktu i wysoce niedojrzały. Nieuczciwy i zrobi wszystko żeby jego niedociągnięcia nie ujrzały światła dziennego.

Plus dla firmy za organizację pracy.Wytyczne,standardy itp.Robisz swoje i pod warunkiem,że wiesz co robisz i dlaczego tak a nie inaczej i nikt Ci złego słowa nie powie.Jak dla mnie właściwy człowiek na właściwym miejscu to Pan Krzysztof U.Szef wydziału Volvo.Bardzo konkretny i rzeczowy człowiek, znający się na swojej pracy.

asterka1988

Najbardziej podobało mi się w TI Automotive Polska: WYNAGRODZENIE Najbardziej nie podobało mi się w TI Automotive Polska:MOBING i UKLADY w firmie

otwarte oczy
@asterka1988

Najlepsze są akcje kiedy to sam kierownik z planistką wywołują chore sytuacje w momencie kiedy to cała zmiana zgrywa się i dogaduje. A potem człowiek słyszy coś w stylu "a może to ja kazałem mu tak robić" czyt. kazałem wnerwiać innych ludzi by wywołać oburzenie i bunt. Jeśli człowiek chce być zdrowy i na ciele i na umyśle to niech omija ten (usunięte przez administratora) Te pieniądze nie są tego warte. Jeśli jesteś choć trochę ambitną osobą i potrafisz racjonalnie myśleć oraz masz trochę godności omijaj tę firmę szerokim łukiem. Znalazłoby się wielu świadków danych sytuacji, którzy sami uciekli by być zdrowszym.

Zostaw merytoryczną opinię o TI Automotive Polska - Wyszków

• Jak się pracuje w TI Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TI Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TI Automotive Polska?

TI Automotive Polska